[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 65
x 76
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

:(
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

matik pisze: 09 sie 2019, 18:03 Znalezienie programu tv w internecie nie powinno być trudne...
co Ty nie powiesz? wiem gdzie są programy TV na tydzień do przodu, bo na tyle zazwyczaj są udostępniane, ale nie wiem gdzie można znaleźć taki na miesiąc do przodu...
dzięki jas06 8)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: CaptainMorgan »

Skoro 8 września w niedzielę o 20:00 w TVN7 w emisji jest film, a w niedzielę 15 września w TVN jest o 17 podsumowanie tygodnia... Chyba czekają nas jakieś zmiany?
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Myślę, że umieszczenie filmu 8 września w Siódemce to nie pomyłka. Tym bardziej, że Woźniak-Starak tego dnia będzie prowadzić wielki mecz w tvn.

Być może to pomyłka w programie TVN i "Big Brother Tydzień" po prostu wpisano za wcześnie.

Albo po prostu zmieniają dzień "Areny". "Superseans" sobie świetnie radził w komercyjnej kiedy "Big Brother: Areny" jeszcze nie było. Może zdecydują się na zmiane dnia programu live. Myślę, że dobrym dniem mógłby być piątek. Wtedy anteny tvn mogłyby się uzupełniać. W tvn film, a w Siódemce dłuższy program rozrywkowy jakim byłaby "Arena". To w sumie jedyny taki dzień w tygodniu, kiedy w tvn nie ma wieczorem programu rozrywkowego.

Tak swoją drogą dziwię się trochę, że kontynują "Big Brother Tydzień". Wyniki miał kiepskie. Bardziej liczyłem na to, że tym razem zrobią coś w stylu "Zobacz więcej" z drugiej edycji albo zdecydują się na jakiś wieczorny dom gier - z resztą też z drugiej edycji.

Pewnie za kilka dni już wszystko będzie jasne.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: CaptainMorgan »

Jeśli ma być zmiana to według mnie w grę może wchodzić piątek 20 lub sobota, ale około 22 dopiero po emisji Mam Talent. Bo w tygodniu to chyba nie bardzo.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN/TVN7] Big Brother

Piątki mogłyby się wydawać jakąś alternatywą do niedziel. Z "Tańcem z Gwiazdami" już TVN7 udało się wygrać w komercyjnej. Pozostaje Dwójka, która będzie w tym czasie emitować swoje nowości. Nie wiadomo chyba co Jedynka zaserwuje. Chociaż z drugiej strony TVN też na Superkine ma solidną widownie w komercyjnej.

W sobotę o 22 jest też "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie.
Chociaż kto wie.

Ogólnie niedziele zapowiadają się silne wszędzie. Zarówno w Jedynce, Polsacie i TVN. A jesienią i Dwojka chce zawalczyć poprzez emisje "The Wall".

W tygodniu też odpada.

Więc mimo wszystko piątek wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

W Niemczech tygodniowe programy live pojawiały się głównie w poniedziałki, ale były edycje gdzie pojawiały się one w piątki, soboty lub wtorki.
A u nas przez cały czas niedziele.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 716
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: N-O-R-O-N »

Bardzo zła decyzja o kontynuowaniu zbędnego BB Tydzień w TVN, które ma marne jednocyfrowe udziały. Cóż z tego, że przesuną o godzinę do tyłu.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN/TVN7] Big Brother

W sumie rozumiem, że chcą promować program siostrzanej stacji, ale myślę, że są lepsze na to pomysły. Myślę, że taki wieczór gier jaki był w środowe wieczory podczas drugiej edycji mógłby przyciągnąć więcej widzów niż zlepek scen z całego tygodnia, które można było już zobaczyć kilka razy w tv/Internecie.
PLATFORMA CANAL+:
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

kamil2505 pisze: 10 sie 2019, 0:14 W sobotę o 22 jest też "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie.
Chociaż kto wie.
Od września codziennie w Polsacie po godz. 22 Love Island Polska. Więc "Twoja twarz brzmi znajomo" będą musieli przenieść prawdopodobnie na godz 20.

Odnośnie Big Brothera to pewnie jeszcze nie są pewni, którego września wystartować. Bo cała ramówka TVNu jest dostępna jednak dla TVN7 jest dostępna tylko do 8września. Według mnie start BB najprawdopodobniej będzie 15września tak jak to wcześniej było mówione połowa września. Więc lukę po BB Tydzień 15września TVN łatwo wypełni da jakąś powtórkę Kuchennych Rewolucji i po problemie xD
Program TV dla Big Brothera: https://programtv.naziemna.info/program ... %20brother
Ostatnio zmieniony 10 sie 2019, 13:04 przez Saba397, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Akurat w soboty "Love Island" nie będzie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

@Trzeciak
Według tvpolsat.info program właśnie ma być codzienny emitowany po 22. Jednak na oficjalną decyzję poczekajmy na ramówkę Polsatu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

A czy każdy serial codzienny jest emitowany codziennie? Nie. Zresztą Press.pl już poinformował, że program będzie nadawany od poniedziałku do piątku plus niedzielne podsumowanie tygodnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 84
x 1532

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Tydzień jak cię mogę a czy będą wydania BB Nocą + ? Jeśli tak to powinni popracować nad pomysłami.

A jak wam się podoba ten półcover Blondyna ? Bo mnie bardzo :)
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Wiedziałam że Bustam zahaczy o BB Nocą + :))))))))))) Osz, Bartuś, jaka profeska, no no.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 294
x 349
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kacper3100 »

bustram pisze: 10 sie 2019, 15:28
A jak wam się podoba ten półcover Blondyna ? Bo mnie bardzo :)
https://www.youtube.com/watch?v=sW_QWhFW7Yw
Shit nad shitami. Kolejny pseudoartysta się znalazł.

Może warto przypomnieć znaczenie tego wyrażenia? Radzę również używać bardziej dyplomatycznego słownictwa. [Trzeciak]
⚡
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”