Jesień 2019

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jak zawsze wierna TzG, chociaż w ostatnich edycjach zdarzało mi się, że reklamowa przerwa na herbatę znacznie mi się przedłużała :P "39 i pół" pierwsze 2-3 odcinki na pewno i nie chciałabym się rozczarować, bo bardzo lubię Monikę Krzywkowską, niestety łyżką dziegciu są dla mnie nowi w obsadzie Kasprzykowski i Koterski :angry: "Ninja Warrior", jak najbardziej, oby mnie tylko nie znużył, bo odpuszczę, "Love Island" spojrzę na te ładne ciała ;) ale coś straciłam cierpliwość do tego typu programów więc z BB będzie zapewne podobnie. "Zawsze warto" nie sądzę, żeby mnie porwało, zajawka nawet miło mnie zaskoczyła, ale coraz bardziej dostrzegam, że to chyba nie będzie "to".
"Starsza pani...." również spojrzę z ciekawości, bo podziwiam mamy celebrytów za odwagę, ale niestety spodziewam się tam trochę żenady :rolleyes: "Top Model" od czasu do czasu, bo bywa tam śmiesznie, ale nie lubię jurorów, może poza Sokołowską. "Czar Par" na pewno 1 i 2 odcinek, na początek, byłam na nagraniach oryginału, baaaardzo dawno to było, ale trochę pamiętam, więc chętnie porównam. "Pułapka" i "Pod powierzchnią" jeśli mnie wciągną... W zasadzie chyba do niczego nie jestem mocno "przyklejona". Też mi brakuje "AE", to akurat oglądałam po całości, ale jeśli faktycznie będzie prowadziła M. R-M to się chyba zapłaczę :'(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Ja zobaczę jeden góra dwa odcinki show Gra Muzyka bo to tylko tak z ciekawości. Z Big Brothera zapewne wejścia uczestników i od czasu do czasu wieczorne odcinki. Na Koło Fortuny też zerknę ale boję się Norbiego :)
Skuszę się na Pułapkę i oczywiście niezmiennie Kuchene rewolucje. Na więcej czasu nie znajdę.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja zerknę na "Ninja Warrior" z powodu miejsca jego realizacji. To będzie bowiem telewizyjny sprawdzian dla Areny Gliwice przed Junior Eurowizją.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Jaki sprawdzian? Hala jak każda inna, postawić wóz transmisyjny, rozwinąć kable i już...

Akustyki hali, tak ważnej przy festiwalu muzycznym na realizacji reality show i tak się nie sprawdzi...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Chodzi mi tutaj o wygląd hali w samej telewizji - takie sprawdzenie jak to wygląda w obrazku.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Przecież to będą dwa zupełnie inaczej realizowane przedsiewziecia. Powiem więcej, zapewne odpalając oba, wielu by się nawet nie domyśliło, że realizują się w tej samej hali.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

A ja tam na nic nie czekam... jeśli chodzi o tv bo już przestałem oglądać odkąd jestem za granicą bo nie mam na to czasu. Obejrzę pewno urywki programów sieriali i to tyle.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Obrazek
Polsat nie udostępnia programu bo nie jest pewny czy My3 będzie
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Skąd o tym wiesz? Ja wiem na pewno że Tako Media się zastanawia - ma argumenty za i przeciw :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

Jestem ciekawy tych argumentów za :lol:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Chociażby mocna integralność programu z blogową częścią działalnością zespołu czy zainteresowanie nagraniami programu wśród dzieci. Dorzucę też to że program miał spore znaczenie w kwestii budowania środowiska fanów samego zespołu - z tego co wiem piosenka czołówkowa z programu sygnowana nazwą zespołu jest takim hymnem Mysia3ków czyli sympatyków tria My3 :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Przypuszczam, że chodziło bardziej o argumenty za dla widzów Polsatu, a nie dla fanów zespołu :)
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Jak ktoś ma bliższą styczność z telewizją "od kuchni" to wie, że takie ramówki są zaplanowane już zazwyczaj wiosną. A Polsat po prostu udostępnił póki co tyle, ile prasa potrzebowała aby wszystkiego nie zdradzić - podobnie TVN7 nie od razu dał ramówkę na cały miesiąc, aby nie zdradzić premiery BB.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Widzę, że jesienna ramówka zapowiada się tak ekscytująco, że największym problemem jest teraz to czy podrzędny programik młodzieżowego zespołu będzie kontynuowany. :lol:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jesień 2019

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Christianus pisze: 18 sie 2019, 17:27 Przypuszczam, że chodziło bardziej o argumenty za dla widzów Polsatu, a nie dla fanów zespołu :)
Tym argumentem jest fakt że to jest pierwszy program dziecięco-młodzieżowo-rodzinnyod czasów "Hugo" który zyskał spore grono wiernych widzów i sympatyków.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości