[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak pisze Fakt i powołuje się na wywiad z Edwardem, nadal nie wybrano prowadzącego, nastąpi to w najbliższych dniach, ale start programu, nie jest zagrożony.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

Igor napisał coś tajemniczego na swoim profilu.
Screen poniżej.
Myślicie ze mamy nowych prowadzących BB Nocą?
Załączniki
B93B9D52-9270-4F36-88F8-970813DBDC98.png
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Igor i Justyna? Bardzo ciekawe i zaskakujące połączenie! Justyna kiedyś wspominała o tajemniczych projektach na jesień.

Teraz czytam i jeśli czytać z kontekstu, to by bardziej wynikało, że coś poza BB.
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Edward Miszczak na konferencji ramowkowej mowił, ze ekipa leci kręcić show AE prawdopodobnie za tydzień.
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Juszes na YT powiedziała, że się przeprowadza, więc może być coś na rzeczy :-)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Może będzie przeprowadzała wywiady na YT TVN zamiast tych amatorów z TM?
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Może wybrali najlepszych z patogangu i ze słodziaków i wyszła im para Igor-Juszes ? Nie zdziwiłbym się :)

Edit. patrzcie co znalazłem: "Ślub Agnieszki Szulim (38) i syna miliarderów Piotra Woźniaka-Staraka (34) przejdzie do historii polskiego show-biznesu. Głównie ze względu na miejsce uroczystości (Wenecja), rozmach i koszt - ponad milion złotych. Wszystko zostało zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, ale jedna decyzja państwa młodych nie była chyba do końca przemyślana. Wśród gości weselnych pojawił się bowiem Edward Miszczak (61), dyrektor programowy stacji TVN, a prywatnie przyjaciel Agnieszki. Jego obecność oznacza, że nad szczęściem zakochanych zawisła klątwa...

Brzmi to niewiarygodnie, ale sprawę tłumaczy sam Miszczak. "Nie pojawiam się na ślubach, bo przynoszę pecha! Od pewnego momentu przestałem celebrować takie historie, bo gdzie nie byłem, to potem bardzo krótko to trwało, w związku z tym z góry uprzedzam, że na śluby nie przychodzę", wyznał w rozmowie z SHOW."


Teraz to już chyba na pewno na żaden nie pójdzie...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Super historia wprost ze szmatławca. Naprawdę, daj już im spokój.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ja nie naruszam ich spokoju, nie sądzisz chyba, że Starakowie siedzą tu 24h i czytają co kto pisze ? Nawet nie wiedzą o istnieniu takiego forum.

Rozumiem, że uczestników kolejnej edycji poznamy dopiero podczas Areny ? Nie będzie żadnych przecieków ? Dziś w markecie widziałem kolesia identycznie wyglądającego ja Radek Palacz, stałem za nim w kolejce do kasy i się zastanawiałem czy to przypadkiem nie on. Ale raczej nie, bo co by robił na wsi w mazowieckiem...
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Staramy się nie robić tutaj portalu pudelkopodobnego, bo tych niemało i tam można się wypowiadać w zasadzie do woli i na każdy wątek, no może ostatnio ze sporymi utrudnieniami. Przy sprawie takiego kalibru ręka nad klawiaturą jednak trochę swędzi. Osobiście nie rozkminiam szczegółów, kto kogo kiedy i dlaczego, żal człowieka, który w tak idiotyczny i niepotrzebny sposób stracił życie, komplikując i mocno zubożając (i tu nie mam na myśli kwestii materialnej) życie najbliższym i nie tylko najbliższym. To również duża strata dla środowiska filmowego i dla nas widzów, w tym przypadku również materialna, zapewne jakieś ciekawe projekty nie ujrzą już światła dziennego, tak przypuszczam. Zabrakło pokory. Ciekawa jestem decyzji Agnieszki, jak już ogarnie swoje emocje na tyle, że będzie chciała wrócić "do żywych", będzie trudno, ale wiadomo, że wróci, bo jak wiemy, życie toczy się dalej....
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Szczerze wątpię w powrót Agnieszki w tej edycji, za szybko, format zbyt rozrywkowy.
Tu nawet bardziej by w tej sytuacji byłby możliwy powrót Agnieszki do AE gdyby jednak kręcili gdzieś w październiku , a jak wiemy na dniach wyjeżdzają wiec również nie.. Ale AE kręcony jest poza granicami Polski, bez blasku fleszy i tego szumu medialnego, emisja dopiero wiosną i wtedy te dopiero wszelkie konferencje etc.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jak myślicie ta dróżka za domem jest przejezdna żeby kółko autem zrobić ? Wjazd by był, gorzej dalej, jakaś ochrona może stać, co nie ? Ale widok musi być na całą chałupę stamtąd...
Przechwytywanie2.PNG
Przechwytywanie.PNG
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

@bustram
Ochrona na bank będzie szczególnie, że już niedługo kolejna edycja. Na 100% będziesz na ich monitoringu i będą widzieć czy się kręcisz czy po prostu przejechałeś. Niby to jest droga do pól i pewnie rolnicy mogą tylko przejechać. Jednak kto wie co TVN wymyślił.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Arena w TV wygląda okazale nawet nie widać, że to namiot. W rzeczywistości jest to namiot taki jak kiedyś cyrki objazdowe miały, aż dziw, że wszyscy się tam zmieścili - a zwłaszcza Pawełek Grigoruk ze swoim wielkim ego :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@bustram ta droga ma raczej status terenu prywatnego, także odradzam 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości