Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Od 6 września o 15:55 w iTVN "Czas zemsty, czas miłości". Telenowela zastąpi "Na przekór przeznaczeniu". :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Nagłe zmiany w ramówce TV4 od 2 września.

"Przeklęta" będzie emitowana o godz. 11:00. W jej miejsce wejdą "Sekrety sąsiadów :(

"Boomerang" i "Miłość na zakręcie" od tego dnia odpowiednio o godz. 10:00 i 10:30. W ich miejsce wchodzą "Miodowe lata".
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Żenada... Wolą dać powtórki nędznego paradoku, który hitem nie był niż premierę? Tracimy telenowele w Czwórce chyba już na dobre. Szkoda, że "Przeklęta" się nie przyjęła. Wątpię, żeby emitowali premiery o 11.00. Zaszokowali mnie tą informacją.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Tymbardziej szkoda, że ostatnie odcinki naprawdę przyjemnie się ogląda. Cóż, pozostaje nagrywanie.

Tymczasem od 2 września na węgierskiej TV2 startuje premierowa emisja "El vuelo de la Victoria", która wraz z "Esmeraldą" stworzą dwugodzinne pasmo telenowel. Szkoda, że u nas Czwórka nie zdecydowała się na taki zabieg, śmiało mogli wzmocnić premierę "Przeklętej" ponowną emisją "Esmeraldy" lub "Nie igraj z aniołem". Straciłem już rachubę, ile w ostatnim czasie było emisji "Esmeraldy" na Węgrzech. Od powrotu w 2017 roku właściwie nie schodzi z anteny, "Nie igraj..." tak samo.

Szkoda też, że niezdecydowali się na zakup "Luz Marii", która ponownie jest w sprzedaży. Przecież śmiało mogłaby trafić do pasma o godz. 17:15 w TV6. To druga najchętniej ogladana telenowela w historii Polsatu, zaraz po "Zbuntowanym aniele".

Zamiast konsekwentnie budowć pasmo i nawyki widzów w TV4 bądz TV6, stacja ponownie ustępuje tureckim propozycjom TVP. Później zdziwienie, że widownia do nich ucieka i już nie wraca, gdy łaskawie coś rzucą na antenę.
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Znowu Esmeralda i Nie igraj z aniołem? No przecież Nie igraj z aniołem i druga emisja Esmeraldy zniszczyła pasmo telenowel.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

A jeszcze kilka tygodni... nawet dni temu myśleliśmy o tytułach, które świetnie nadałyby się za "Przeklętą". Jestem strasznie zawiedziony. Po zakończeniu KS miałem przerzucić się na Czwórkę, ale oczywiście pokrzyżowali moje plany. 😡
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Masakra. Chociaż cieszę się że TV 4 chociaż zakupiła tą telenowele bo po Paulinie mogliśmy już nic nie ujrzeć. I że serial nie będzie przerwany. Tym samym to chyba już ostatnia telenowela w TV 4.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Pozostaje już tylko internet
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby nagle przerzucili się na tureckie, ale kto ich tam wie, już nawet na TVP kończą się tureckie, myślę że Ek, oraz Yemin to ostatnie zakupione seriale, dokończa Elif i ASK i żegnajcie tureckie seriale, dobrze że na Zoom TV coś poleci.
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Już Puls próbował i wiemy jak wyszło.

Najbardziej żałuję, że zmieniają godzinę teraz, gdy tak świetnie patrzy się na zakochanych Aurorę i Rodriga. Etap na cmantarzu był ciężki, ale teraz świetnie się ogląda. Szkoda :(
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

karolina1995 pisze: 29 sie 2019, 9:26 Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby nagle przerzucili się na tureckie, ale kto ich tam wie, już nawet na TVP kończą się tureckie, myślę że Ek, oraz Yemin to ostatnie zakupione seriale, dokończa Elif i ASK i żegnajcie tureckie seriale, dobrze że na Zoom TV coś poleci.
ASK, "Elif" i "Yemin" to tasiemce i potrwają jeszcze długo w ramówkach. Ale czy są to ostatnie, to wątpię.

Po prostu komediowe telenowele się u nas nie sprawdzają i dlatego żegnamy EK w Dwójce. Chociaż patrząc na "Przeklętą" to nie wiem, jakie obecnie miałyby się sprawdzić. Ciekawe, czy było chociaż 2,5%. :-\
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Atahan pisze: 29 sie 2019, 10:20 Po prostu komediowe telenowele się u nas nie sprawdzają i dlatego żegnamy EK w Dwójce. Chociaż patrząc na "Przeklętą" to nie wiem, jakie obecnie miałyby się sprawdzić. Ciekawe, czy było chociaż 2,5%. :-\
No właśnie, sami już nie wiedzą z czym do widza
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
xime
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 21 paź 2013, 15:37
x 4
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xime »

Tylko, że telenowelom trudno osiągnąć wynik powyżej tych 2,5% czy 3% Chyba ostatnim takim wyjątkiem było "Dzikie serce" i powtórkowa "Esmeralda" i "Nie igraj z aniołem". Najwidoczniej Czwórce to nie wystarcza i wolą wyemitować swój paradokument, który nawet jeśli będzie mieć taką samą oglądalność jest dla nich mniej kosztowny.

Z resztą na forach większość osób pisze, że oglądają "Przeklętą" w internecie, a wiadomo że to się dla Czwórki nie liczy. Tak więc jest jak jest.


@Marcin gdyby chcieli odbudować pasmo telenowel po porażce Pauliny, wystarczyło powtórzyć "Dzikie serce", które by poradziło, a nie było chyba powtarzane. Nie musieliby po raz kolejny powtarzać "Esmeraldę" :DD

Dalej będę oglądać "Przeklętą" bo bardzo mi się się spodobała i oby ją wyemitowali do końca. Mogliby też umieść ją na ipli.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

xime pisze:gdyby chcieli odbudować pasmo telenowel po porażce Pauliny, wystarczyło powtórzyć "Dzikie serce", które by poradziło, a nie było chyba powtarzane. Nie musieliby po raz kolejny powtarzać "Esmeraldę" :DD
To prawda. Z tych najbardziej hitowych telenowel Czwórki są jeszcze "Kotka" i "Triumf miłości".

Również ciężko mi przeboleć tę zmiane, o ile pierwsze odcinki wraz z etapem na cmantarzu były takie sobie, tak teraz świetnie się ogląda. Szkoda, że stacja nie dała jej więcej czasu, tylo idą śledem złych praktyk Pulsu :(
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Mnie ciekawi, czemu nie przeniosą pasma do TV6. Kanał i tak ma oglądalność ok. 1,5%, więc gdyby telenowele tam zbierały te 2,5% to dobrze. Tylko dobrze rozreklamować na Czwórce. I o 16:00 wprowadzić właśnie powtórki, a o 17:00 "Przeklętą". No, ale lepiej wywalić telkę na 11:00 i w okolicach nowego roku tylko machać na do widzenia Televisie. :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości