[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Mam nadzieję, że Wolszczak i Deląg nie wystąpią w parze? Niestety, cały czas mam w pamięci ich koszmarny duet w jeszcze bardziej koszmarnym "Ja Wam pokażę!" :lol:

Jak dotąd pojawiają się dosyć fajne nazwiska, jednak przede wszystkim mam nadzieję na potwierdzenie udziału Patrycji Markowskiej ;)
Fame Is The Name of the Game :D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

O masz myślałam ze pierwsza o tym napisze, ale jak zwykle sa szybsi :lol:
Dobre ciekawe nazwiska

Tych z 19+ to ktoś tutaj juz dawno obstawiał pamietam (jeszcze jak mieliśmy nadzieje na jesienną edycję)
Deląg ma syna fajnego przystojnego, a Wolszczak znanego partnera zresztą syna dorosłego również

Pamiętajmy że pudelkowe typy na Taniec z Gwiazdami sie sprawdziły :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Myślę, że jeśli Paweł to z synem, a tych z 19+ już bym sobie darował, serial już chyba nie jest tak dobrze oglądany jak kiedyś, już wolałbym nawet mi nieznane osoby, ale z hitu TVN.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Jak dotąd w "Azji/Ameryce Express" pojawiły się tylko dwa rodzeństwa - siostry Bijoch pokazały się z pozytywnej strony, Domańscy to wręcz legendy tego programu :lol:, dlatego chętniej niż z synem zobaczyłbym Pawła w duecie z Dorotą Deląg. Jest też szansa, że obecność siostry bardziej rozluźniłaby go, przy synu pewnie zachowywałby większą powagę ;)

"19+" cały czas się dobrze utrzymuje, serial osiąga wysokie udziały w komercyjnej. Poza tym Heretyk i Musiał mają sporo obserwatorów na Instagramie, są gwiazdami, a raczej gwiazdkami stacji, pojawiali się też przy okazji "Big Brothera", więc ich kandydatura wydaje się bardzo prawdopodobna.
Fame Is The Name of the Game :D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ta Małgorzata z 19+ ma ponad 450 tys obserwujacych na Insta, dużo więcej niz Madzia z BB
Ale własnie dziś wróciła na plan 19+ sa relacje na Insta , a chyba wylot na dniach, no ciekawe jak to bedzie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Delągowa tylko jakby się jej chciało,a nie jak siostra Mellera ;) O Mellera zawsze czy to na prowadzącego czy uczestnika :)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Delągowa sprawia dużo bardziej pozytywne wrażenie od siostry Mellera, myślę że byłaby fajnym uzupełnieniem składu ;) Poza tym da teraz o sobie przypomnieć widzom TVN-u, ponieważ pojawi się w "39 i pół tygodnia", choć jej rola będzie chyba ograniczona względem poprzednich serii.
Fame Is The Name of the Game :D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A Party przypomina, że kiedyś donosił, że Qczaj i Tajnerowa polecą :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak podaje lokalne medium Echo dnia Świętokrzyskie dowiedziało się nieoficjalnie, że Madzia ma wystąpić w programie.

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/kiel ... 3-14382761
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Skoro to dzisiaj przewidywany wylot, to czy Madzia już gotowa? Ekhm. No i co z jej insta?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kolejnymi uczestnikami wg Pudla niejacy Iwona Burnat i jej mąż, Reggie Benjamin z programu Żony Hollywood.


Jak dla mnie na minus, żeby jeszcze program był w emisji...
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

No co zrobić, widac wcale nie proste skompletowanie obsady, więc kombinują jak mogą . Już dwie panie z tego programu były w Agencie, wiec i do AE postanowili zatrudnić "gwiazdki hollywood" ciekawe czy z Pucim bedą , może bedzie trio ;)
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 02 wrz 2019, 10:47 Skoro to dzisiaj przewidywany wylot, to czy Madzia już gotowa? Ekhm. No i co z jej insta?
skąd info, że dziś wylot? Jutro Madzia ma wziąć podobno udział we Flesh Fashion Night. A Małgorzata Heretyk, jak wynika ze story jest dziś w pracy na planie 19+ w Krakowie
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Ameryka Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Cast na tę chwilę mi się podoba. Zarówno Wolszczak, jak i Deląg na plus. Różal się wyróżnia - przez co jego wyścig może być ciekawy (a tak naprawdę przypomina mi Saletę i Tymańskiego - może nie będzie pierwszym bootem). Ci z 19+ byli pewni od połowy roku, ale widzę w nich potencjał na dobrych zawodników. Co do "żony holiwódu" może zaskoczyć, ale jak to nie wiem. Oby planowanych Tajnerowej, Qczaja, Żyły i Zdrójkowskiego nie było. Kolumbia to ciekawy kierunek - może dokoptują do niej Panamę tudzież któreś z karaibskich wysp np.: Jamajkę, czy Curaçao.

Co do wylotu to ma być w tym tygodniu - taką informację podał Pudel. czy inny "portal informacyjny" - trzeba więc czekać na zdjęcia z lotniska.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości