Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Kwestie formalne

Post autor: Karol » 09 wrz 2019, 20:11

Ankiety są częścią reality show, które absorbuje do 50-paru razy bardziej (w sensie czasowym) niż wskazane przez Ciebie programy telewizyjne. 🙂 A idea samego głosowania jest taka, że wskazujemy swoich faworytów do wejścia /wyjścia z domu, natomiast w tzw. międzyczasie w ciągu tygodnia w zależności od naszego widzimisię możemy zmienić swoją decyzję. Link to takie udogodnienie dla fanów BB.

I wierz mi, gdybyś oglądał którykolwiek z programów tv o których piszesz, wiedziałbyś, że są tu ludzie w pewien sposób uzależnieni od telewizji. Ja mam co najwyżej swoje sympatie w EPG.

Nie wiem co usiłujesz osiągnąć. Może zacznij oglądać jakieś programy telewizyjne, opowiedz o wrażeniach i wtedy także im damy szansę zaistnieć na stronie głównej forum? Bo inaczej dyskusja jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Iluzjonista » 09 wrz 2019, 20:29

Po zmienieniu na elegance mam propozycję:

Najlepiej zróbcie tak, żeby logo było na środku strony, a po bokach ścieśnione tematy. No i zapomniałbym, Big Brother nad logiem :P
Polska najlepsza w skokach! 4ever
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Tomek » 09 wrz 2019, 20:41

Karol pisze:
09 wrz 2019, 20:11
Ankiety są częścią reality show, które absorbuje do 50-paru razy bardziej (w sensie czasowym) niż wskazane przez Ciebie programy telewizyjne. 🙂
Pomyłka - to jeden temat, dotyczący tego reality show absorbuje 50 razy więcej czasu niż wskazane przeze mnie programy TV.

Twój temat z ankietą to inna para kaloszy. Dobrze, że wspomniałeś o czasie. Powiedz mi, ile zajmuje przejrzenie wyników ankiety i 4 postów?

To prawda, że główny wątek o BB jest popularny i nie zaprzeczyłem temu ani razu w tym temacie, niemniej prawdą jest, że działa to też jak łańcuszek - absorbuje on tyle czasu, bo ciągle ktoś w nim pisze, co chwilę są nowe strony, trzeba go cały czas przeglądać. Podejrzewam, że więcej czasu zabsorbuje więc długi temat niż wątek z ankietą do którego wejdziesz raz na dzień, bo więcej ci do nadrobienia nie będzie potrzebne. Nawet nowi użytkownicy/goście będą mieli setki stron do przejrzenia, zamiast 1-2.

Przydałoby się w twoim marketingu mniej monotematyczności, tym bardziej, że nie jesteś właścicielem marki BB i nie wiesz, jak długo będzie na antenie.
Karol pisze:Link to takie udogodnienie dla fanów BB.
Jak to ma się do wcześniejszych argumentów typu "forum ma zarabiać"? :P
Karol pisze:I wierz mi, gdybyś oglądał którykolwiek z programów tv o których piszesz, wiedziałbyś, że są tu ludzie w pewien sposób uzależnieni od telewizji. Ja mam co najwyżej swoje sympatie w EPG.
Tak, wszędzie - nie tylko na tym forum - są ludzie uzależnieni od TV i nie tylko od BB.

A ty robisz wizytówkę forum w postaci jednego wielkiego tematu i jednego - martwego, bo to ta sama grupa, a resztę ignorujesz.
Karol pisze:Nie wiem co usiłujesz osiągnąć. Może zacznij oglądać jakieś programy telewizyjne, opowiedz o wrażeniach i wtedy także im damy szansę zaistnieć na stronie głównej forum? Bo inaczej dyskusja jest bez sensu.
Poza tym krytyką twojego kierowania forum zaprezentowałem pewną propozycję, a ty dopiero teraz raczyłeś na nią odpowiedzieć :P
HENSHIN!
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: kacper3100 » 09 wrz 2019, 21:59

Bardzo fajna animacja, chcę więcej, więcej, więcej. Mnie się podoba.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Kwestie formalne

Post autor: Abbott » 10 wrz 2019, 8:23

Niektórzy nie wiedzą kiedy mają odpuścić🤔
Memorex_94
Poster

Kwestie formalne

Post autor: Memorex_94 » 10 wrz 2019, 10:49

Proponuję rozdać każdemu maczetę, uciąć sobie po łbie, i problemy się rozwiążą, bo czasem mam wrażenie, że wy po prostu szukacie na siebie jakiegokolwiek haka, albo sposobu, żeby dorzucić do pieca.

Wasz cyrk, wasze małpy, ale to ciągłe robienie sobie po złości jest już bardzo ciężkie do czytania. Macie PW, może tam sobie wyjaśniajcie wszystkie niesnaski.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Tomek » 10 wrz 2019, 11:23

Przecież masz ogromną ilość działów i nie musisz czytać tego tematu :D
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Kwestie formalne

Post autor: Abbott » 14 wrz 2019, 14:23

oitnb61 pisze:
14 wrz 2019, 14:16
bustram pisze:
14 wrz 2019, 14:04
@maniana92
Nie dziwię się ludziom, że się doszukują. TVN już widzów przyzwyczaił, że żaden program w tej stacji nie może odbyć się bez zboczeń. Piszę "zboczeń", bo ostentacyjne epatowanie ludźmi LGBT właśnie do zboczeń zaliczam. Zaś do samych osób raczej nic nie mam, ale w TVN jest ich stanowczo za dużo.
Jestem lesbijka, nie jestem zboczeńcem.
Mam nadzieję, że @bustram za ten post poleci. Brak reakcji oznacza akceptację na taki obrzydliwy język. To forum Media2 czy wykop?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Tomek » 14 wrz 2019, 15:03

Nie chce brać udziału w tej dyskusji (potencjalnej kłótni :D), bo zaraz wyjdę na broniącego prawaka, ale przecież to częsta metafora w internecie, w tym wypadku nieskierowana wobec ludzi LGBT, a określająca stosunek stacji TV do nich.

Na tej samej zasadzie moim "zboczeniem" może być nadmierne jaranie się japońskimi kreskówkami, pisanie o nich, i uważałbym tego za jakoś obraźliwe. Raczej za złośliwy prztyczek.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Kwestie formalne

Post autor: Abbott » 14 wrz 2019, 15:20

Seruo? Ban do 21:00? Naprawde @Trzeciak nie masz chyba większych jaj.

Ale @Tomek twoich działów japońskich kreskówek nikt nie czyta i nie komentuje, więc nikt problemu z tobą nie ma.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2019, 15:23 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Kwestie formalne

Post autor: Trzeciak » 14 wrz 2019, 15:23

Widocznie nie tylko Twoje zdanie się liczy. A dotkliwość kary dla @bustrama jest moim zdaniem wystarczająca.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Kwestie formalne

Post autor: matik » 14 wrz 2019, 15:23

Dotkliwa? Toż to żadna kara dla niego.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Kwestie formalne

Post autor: Abbott » 14 wrz 2019, 15:25

No tak, bo poprzednie nasze zgłoszenia z pozostałych miesięcy zamykałeś z automatu i wy*ebywałeś w kosmos. 😛
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Kwestie formalne

Post autor: Tomek » 14 wrz 2019, 15:37

Abbott pisze:
14 wrz 2019, 15:20
Ale @Tomek twoich działów japońskich kreskówek nikt nie czyta i nie komentuje, więc nikt problemu z tobą nie ma.
A ma piernik do wiatraka - to ma być jakieś ad personam nijak nie odnoszące się do moim argumentów?

Chcecie dawać bana użytkowników za to, że w jednym zdaniu padło słowo "zboczenie" (w cudzysłów, czyli przenośnia) i LGBT, choć pierwsze słowo nie odnosi się nijak do drugiego. Jestem pewien, że na tym forum padały gorsze określenia dotyczące różnych działań stacji.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Kwestie formalne

Post autor: Abbott » 14 wrz 2019, 16:55

No proste "czego oczy nie widzą..." Nie wiemy co piszesz w swoich tematach, bo nikt tego nie czyta (z forum zrobiłeś właściwie prywatnego bloga).
Temat Big Brothera jest popularny i wszyscy widzimy od wielu miesięcy co prezentuje w swoich postach bustram.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”