[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Tak, ale chodzi mi głównie o to, że za produkcję nie odpowiada centralnie Warszawa. Poza tymi programami, co wymieniłeś, to nadal jest mało produkcji ośrodków regionalnych na TVP1/TVP2.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A ile w TVP jest obecnie produkcji w pełni własnych? Większość wciąż produkują firmy zewnętrzne (choć sukces "Santorium Miłości" daje szansę, że choć w części ten stan rzeczy się zmieni). ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
PRT
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2019, 8:59
x 3
x 1

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PRT »

Jakob pisze: 09 wrz 2019, 17:33 Ja tam się cieszę, że powstał taki program, oby teleturniej zagościł dłużej na antenie, moim zdaniem ośrodki regionalne TVP powinny więcej produkować programów dla ogólnopolskich anten.
Podpisuję się obiema rencami. Tym bardziej, że jestem z Wrocławia. ;) Mam nadzieję, że będzie mi dane niedługo zagrać w tym tt. Miałem już zaproszenie na lipiec, ale termin był dla mnie dosyć niefortunny i teraz również czekam na zaproszenie.

Teleturniej mnie nie zawiódł, fajna rozrywka na popołudnie, chociaż rzeczywiście może przydałyby się pewne zmiany, które nie będą tak faworyzowały kolejności odpowiadania.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Program ciekawy tylko coś czuję że szybko zleci z anteny ponieważ jest bardzo mała promocja tego programu. Moja babcia jak ogląda TV i uwielbia takie programy, dopiero dzisiaj sie dowiedziała ode mnie że jest taki program xd
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Może uznali, że promocją nowego teleturnieju jest emisja powtórki w ścisłym prime time TVP3😂 Ciekawe, jaki tam też będzie wynik...
PRT
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2019, 8:59
x 3
x 1

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PRT »

Niezłe jaja. Dowiedziałem się, że dzisiaj jest nagrywana Gra Słów - Krzyżówka, więc możliwe że zmienili firmę castingową. Tylko skąd wzięli zawodników? Żadnej informacji nie widziałem, że ktoś szuka.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Sytuacja z nagraniami zmienia się jak w kalejdoskopie... Zawodnicy to nie problem, ponieważ produkcja szukała zawodników już w czerwcu na lipcowe nagrania, ale ponieważ maili było dużo, to sporo osób przeniesiono na wrzesień - więc może produkcja dogadała się z nową firmą castingową. Ja jeszcze w piątek dostałem informację, że nagrania wstrzymano😂
Awatar użytkownika
norapik
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 03 lut 2019, 16:53
x 180
x 81

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: norapik »

Słabiutko, gra słów - tak, ale krzyżówki tu nie zaznasz. Są tylko pseudo-logogryfy na poziomie podstawówki. I te zasady, o których mówiliście.
Spodziewałam się czegoś bardziej jak "Wer weiss es?". Są tam anagramy, minirebusy, prawdziwa, choć skromna krzyżówka i piramidka +1 w finale. No i przede wszystkim tempo. Ze sto haseł na odcinek, a nie marne 20. Zasady, jakby kogoś przypadkiem interesowało.
Obrazek
PRT
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2019, 8:59
x 3
x 1

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PRT »

Tele Rozrywka pisze: 10 wrz 2019, 12:41 Sytuacja z nagraniami zmienia się jak w kalejdoskopie... Zawodnicy to nie problem, ponieważ produkcja szukała zawodników już w czerwcu na lipcowe nagrania, ale ponieważ maili było dużo, to sporo osób przeniesiono na wrzesień - więc może produkcja dogadała się z nową firmą castingową. Ja jeszcze w piątek dostałem informację, że nagrania wstrzymano😂
Ja też. Ja już miałem termin nagrania na lipiec, ale przeniosłem na wrzesień. W piątek produkcja mi powiedziała, że nic nie wiadomo, nie ma sygnału z TVP, czeski film, zaproszenia nie rozesłane. Więc albo ściemniali, albo druga firma skądś wytrzasnęła zawodników, dzwoniła po ludziach z jakiejś bazy TVP, czy coś.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Niestety te wszystkie zawirowania, które ciągną się od miesiąca to wina TVP, a nie produkcji.
Kontaktowałem się wczoraj z osobą, która pracuje w TVP w Warszawie i zna temat, ale nic się nie dowiedziałem...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W czwartek emisja dwóch odcinków o 15:10 i 15:40.

Jeśli się nic nie zmieni, to drugi i trzeci odcinek TVP3 pokaże premierowo dziś i jutro wieczorem. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Jednak załapałem się na jakąś powtórkę. Cóż, krzyżówki są różne, a tutaj jest jazda na jednym schemacie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Brak emisji programu na TVP 3. W zamian emitowany jest program "Cafe piosenka".
jan
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jan »

PRT pisze: 10 wrz 2019, 12:58
Tele Rozrywka pisze: 10 wrz 2019, 12:41 Sytuacja z nagraniami zmienia się jak w kalejdoskopie... Zawodnicy to nie problem, ponieważ produkcja szukała zawodników już w czerwcu na lipcowe nagrania, ale ponieważ maili było dużo, to sporo osób przeniesiono na wrzesień - więc może produkcja dogadała się z nową firmą castingową. Ja jeszcze w piątek dostałem informację, że nagrania wstrzymano😂
Ja też. Ja już miałem termin nagrania na lipiec, ale przeniosłem na wrzesień. W piątek produkcja mi powiedziała, że nic nie wiadomo, nie ma sygnału z TVP, czeski film, zaproszenia nie rozesłane. Więc albo ściemniali, albo druga firma skądś wytrzasnęła zawodników, dzwoniła po ludziach z jakiejś bazy TVP, czy coś.
To tak jak ja... Wiesz coś więcej?
bartekszef1972
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 26 sie 2018, 8:54
x 5
x 11

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartekszef1972 »

Witam serdecznie. Jak mozna zgłosić się do udziału w nowym teleturnieju TVP1?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości