[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

To naprawdę ciekawe, że wziął Roksanę, ale już sam fragment odcinka, który zamieścił to mnie rozczarował. Znowu to samo pytanie, czyli jak Roksana odkryła swój talent. No ile można.
Mam jednak nadzieję, że Kuba nie potraktuje jej jak dziecka, nie obniży poziomu swojego programu z jej powodu i że ta rozmowa będzie choć trochę ciekawa, a nie nudne oklepane pytania jak w innych wywiadach.
Niestety Roksana ma tam być drugim gościem, czyli jedynie dosiąść się do Kuleszy.
Jestem negatywnie nastawiony do tego odcinka i coś mi się wydaje, że się zawiodę. Obym się mylił.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Oj się czepiasz. Widzowie tego programu raczej niezbyt oglądali "The Voice Kids" i Eurowizję Junior, więc Wojewódzki się zapytał, a kto pyta, nie błądzi. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jak można do Kuleszy dawać to dziecko?

Ech obejrzę ale tylko dla Agaty i będę przewijać to dziecko, bo ona to już wszystko o sobie powiedziała wyskakując z każdego miejsca w Polsce ostatnimi czasy. Nie tylko z lodówki...


Na Insta spora krytyka. Nie dziwię się.
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Jordi pisze: 07 wrz 2019, 13:41 Na Insta spora krytyka. Nie dziwię się.
Roksana jest krytykowana, bo zbyt szybko stała się popularna, a w dodatku ludzie widzą że jest dosyć sztuczna i sterowana przez innych w dużym stopniu i nawet wypowiadać się nie potrafi. Już same reklamy z jej udziałem ją pogrążają, bo chyba nigdy nie widziałem MNIEJ PRZEKONUJĄCEJ osoby niż Roksana (sieć Play, artykuły szkolne St.Right, Fanta).
Owszem śpiewa ładnie, ubiera się ładnie i zachować na scenie czy podczas różnych gal też potrafi, ale jak zaczyna się odzywać to wtedy wstyd mi ją słuchać. Wypowiedzi na poziomie dziecka, a argument że ona ma tylko 14 lat nie ma sensu, bo wiele 14 latek wypowiada się bardzo dobrze i inteligentnie, a Roksana mimo długiej obecności w mediach tego nie potrafi.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Mnie najbardziej rozbawil komplement Kuby (chyba szczery) ze serial " Pulapka " przypomina mu, lub porownuje do "Milczenia Owiec"
pewie spodziewal sie podziekowania od Agaty a ona to zdrowo wysmiala, albo mowiac delikatnie niezle ja to ubawilo.
Mafia
Obserwator
Posty: 554
Rejestracja: 23 sie 2018, 18:07
x 121
x 33

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mafia »

Dziś na nagraniu połowa składu: Budki Suflera =) oraz tani zamiennik Krzysztofa Cugowskiego czyli Igor Kwiatkowski
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Ej, a nie przesadzacie. Ona ma 14 lat! Jak Wy się wypowiadaliście mając tyle? Jeszcze przed kamerami. Ja raczej byłem sceptyczny, ale dobre wrażenie.
Natomiast Kulesza wymiotla, jeden z fajniejszy h gości ostatnich lat.
W next week niestety nuda :(
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co do Roksany - dodam tylko, że w wersji, która poszła do TVN-u i tak było mało w porównaniu z materiałem nagranym w studio. W dalszym ciągu programu na Playerze było można sporo więcej dowiedzieć się o zwyciężczyni JESC, ale i tak było bardzo grzeczne porównując zachowanie Kuby do niektórych jego wypowiedzi w "Małych Gigantach".
Warto dodać, że odcinek ten wyjątkowo poleciał z oznaczeniem +12, a sama wodzianka była dość mocno ubrana. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Mafia
Obserwator
Posty: 554
Rejestracja: 23 sie 2018, 18:07
x 121
x 33

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mafia »

Mafia pisze: 12 wrz 2019, 14:21 Dziś na nagraniu połowa składu: Budki Suflera =) oraz tani zamiennik Krzysztofa Cugowskiego czyli Igor Kwiatkowski
O to zwiastun:
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Obejrzałem Roksanę w programie Kuby Wojewódzkiego (na Playerze) i jestem zaskoczony tym jak wielka jest jej nieświadomość odnośnie pieniędzy. Zapewne te wszystkie sprawy finansowe toczą się ponad jej głową, a ona tylko śpiewa i nagrywa piosenki :) Z tego co Roksana mówi, to JEJ pieniądze, czyli te które zarabia wędrują do rodziców. Następnie gdy ona chce coś sobie kupić za te zarobione przez siebie pieniądze, to pyta się rodziców o zgodę i dostanie je dopiero wtedy, jeśli oni uznają że dana rzecz jest jej potrzebna :)
To podobnie jakby rodzice dawali kieszonkowe dla swojego dziecka, ale te kieszonkowe, to byłyby pieniądze zarobione właśnie przez to dziecko :)
Jeszcze można zrozumieć coś takiego gdyby Roksana miała powiedzmy te 8-10 lat, ale ona ma prawie 15 lat. Nie dziwię się iż połowa Polski ma z niej bekę. Oczywiście aspekt finansowy, to tylko jeden z wielu który ją ośmiesza i pokazuje niesamowitą dziecinność.
Trzeciak pisze: 12 wrz 2019, 23:27 Co do Roksany - dodam tylko, że w wersji, która poszła do TVN-u i tak było mało w porównaniu z materiałem nagranym w studio. W dalszym ciągu programu na Playerze było można sporo więcej dowiedzieć się o zwyciężczyni JESC, ale i tak było bardzo grzeczne porównując zachowanie Kuby do niektórych jego wypowiedzi w "Małych Gigantach".
Co prawda Kuba delikatnie potraktował Roksanę i nie chciał wytykać jej wielu głupotek, które powiedziała, ale jednak kilka razy ją ośmieszył, bo niestety Roksana bardzo mało wie o świecie, nie jest w stanie zauważyć i rozpoznać sarkazmu Kuby, a jej nieświadomość odnośnie pieniędzy jest ogromna.
Zabawna również była końcówka, bo na podstawie slangowych/młodzieżowych tekstów Roksany (które Kuba zapisywał cały odcinek) utworzyli dialog. Czyli Kuba i Agata prowadzili przy Roksanie dialog złożony ze słów, które ona wcześniej powiedziała. Zapewne czuła się wtedy ośmieszona :D
Trzeciak pisze: 12 wrz 2019, 23:27 Warto dodać, że odcinek ten wyjątkowo poleciał z oznaczeniem +12, a sama wodzianka była dość mocno ubrana. :)
Tak. W telewizji +12, a na Playerze +16. Ciekawe. Zapewne zrobili +12 tylko po to żeby rodzice nie zabraniali swoim dzieciom (większość fanów Roksany) tego oglądać.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Przecież tydzień temu z Lotkiem było +12.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

retis432 pisze: 13 wrz 2019, 13:32 Obejrzałem Roksanę w programie Kuby Wojewódzkiego (na Playerze) i jestem zaskoczony tym jak wielka jest jej nieświadomość odnośnie pieniędzy. Zapewne te wszystkie sprawy finansowe toczą się ponad jej głową, a ona tylko śpiewa i nagrywa piosenki :) Z tego co Roksana mówi, to JEJ pieniądze, czyli te które zarabia wędrują do rodziców. Następnie gdy ona chce coś sobie kupić za te zarobione przez siebie pieniądze, to pyta się rodziców o zgodę i dostanie je dopiero wtedy, jeśli oni uznają że dana rzecz jest jej potrzebna :)
To podobnie jakby rodzice dawali kieszonkowe dla swojego dziecka, ale te kieszonkowe, to byłyby pieniądze zarobione właśnie przez to dziecko :)
Jeszcze można zrozumieć coś takiego gdyby Roksana miała powiedzmy te 8-10 lat, ale ona ma prawie 15 lat. Nie dziwię się iż połowa Polski ma z niej bekę. Oczywiście aspekt finansowy, to tylko jeden z wielu który ją ośmiesza i pokazuje niesamowitą dziecinność.
Trzeciak pisze: 12 wrz 2019, 23:27 Co do Roksany - dodam tylko, że w wersji, która poszła do TVN-u i tak było mało w porównaniu z materiałem nagranym w studio. W dalszym ciągu programu na Playerze było można sporo więcej dowiedzieć się o zwyciężczyni JESC, ale i tak było bardzo grzeczne porównując zachowanie Kuby do niektórych jego wypowiedzi w "Małych Gigantach".
Co prawda Kuba delikatnie potraktował Roksanę i nie chciał wytykać jej wielu głupotek, które powiedziała, ale jednak kilka razy ją ośmieszył, bo niestety Roksana bardzo mało wie o świecie, nie jest w stanie zauważyć i rozpoznać sarkazmu Kuby, a jej nieświadomość odnośnie pieniędzy jest ogromna.
Zabawna również była końcówka, bo na podstawie slangowych/młodzieżowych tekstów Roksany (które Kuba zapisywał cały odcinek) utworzyli dialog. Czyli Kuba i Agata prowadzili przy Roksanie dialog złożony ze słów, które ona wcześniej powiedziała. Zapewne czuła się wtedy ośmieszona :D
I tutaj co do kwestii finansowych się zgadzam - zauważ teraz że po Junior Eurowizji na konto rodziców Roksany spłynie dużo pieniążków za prowadzenie tego konkursu przez ich dziecko a ona nawet nie będzie miała nic do powiedzenia w ich sprawie :angry:
Poland - Aktywnie najlepszy!
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Poland pisze: 14 wrz 2019, 0:38 I tutaj co do kwestii finansowych się zgadzam - zauważ teraz że po Junior Eurowizji na konto rodziców Roksany spłynie dużo pieniążków za prowadzenie tego konkursu przez ich dziecko a ona nawet nie będzie miała nic do powiedzenia w ich sprawie :angry:
Roksana od roku dostaje dużo pieniędzy za działalność muzyczną i reklamową. Prowadzenie Eurowizji to nie będą jakieś wielkie pieniądze, tym bardziej że jej rola będzie na pewno niewielka.
Zresztą Roksanę pieniądze w ogóle nie interesują, bo tak właśnie wynika z jej wypowiedzi. Nie wiem do końca jakie ma układy z rodzicami, ale bardzo ich broni i sama wiele razy powiedziała pozytywnie o tym, że nie ma dostępu do swoich pieniędzy, bo gdyby miała to mogłaby je szybko wydać :) Tylko że mówiąc w ten sposób pokazuje, że nawet nie wie ile ma tych pieniędzy. Bo jaka 14 latka może szybko wydać kilkaset tysięcy złotych? Przecież to absurdalne co ona gada. Roksana ma umysł 10 letniego dziecka, a nie prawie 15 letniej dziewczyny.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

retis432 pisze: 13 wrz 2019, 13:32 Obejrzałem Roksanę w programie Kuby Wojewódzkiego (na Playerze) i jestem zaskoczony tym jak wielka jest jej nieświadomość odnośnie pieniędzy. Zapewne te wszystkie sprawy finansowe toczą się ponad jej głową, a ona tylko śpiewa i nagrywa piosenki :) Z tego co Roksana mówi, to JEJ pieniądze, czyli te które zarabia wędrują do rodziców.
Jasne. Już widać, jak jej rodzice całymi dniami po pracy szastają pieniędzmi i np. wieczór w wieczór idą do restauracji na wystawne kolacje. O:-)
retis432 pisze: 13 wrz 2019, 13:32 To podobnie jakby rodzice dawali kieszonkowe dla swojego dziecka, ale te kieszonkowe, to byłyby pieniądze zarobione właśnie przez to dziecko
A może odkłada sobie już na dorosłe życie?
retis432 pisze: 13 wrz 2019, 13:32 Nie dziwię się iż połowa Polski ma z niej bekę.
Połowa Polski, czyli kto? Mam wrażenie, że mijasz się z faktami.
retis432 pisze: 14 wrz 2019, 1:05 Prowadzenie Eurowizji to nie będą jakieś wielkie pieniądze, tym bardziej że jej rola będzie na pewno niewielka.
Ciekawe czy czytałeś komunikat prasowy o prowadzących JESC 2019 skoro tak piszesz?
retis432 pisze: 14 wrz 2019, 1:05 Bo jaka 14 latka może szybko wydać kilkaset tysięcy złotych?
Widać, że nie znasz rzeczywistości i niewiele masz pojęcia o psychologii dziecięcej.
Pozdrawiam, Trzeciak
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Trzeciak pisze: 15 wrz 2019, 18:54 Jasne. Już widać, jak jej rodzice całymi dniami po pracy szastają pieniędzmi i np. wieczór w wieczór idą do restauracji na wystawne kolacje.
Roksana mówiła, że oni tych pieniędzy nie wydają, a po prostu trzymają na koncie.
Zresztą nie o tym pisałem. Ona po prostu wygląda na całkiem nieświadomą pieniędzy. Nie wie ile zarabia i dosłownie nic na ten temat. Wszystkie kwestie finansowe zapewne toczą się bez jej udziału.
Ma prawie 15 lat, a podejście do kwestii finansowych jak 10 latka.
Trzeciak pisze: 15 wrz 2019, 18:54 A może odkłada sobie już na dorosłe życie?
To raczej rodzice za nią odkładają. Nie wiem czy wiesz, ale od 13 lat można mieć konto bankowe. Co prawda z ograniczeniami, ale jednak.
Trzeciak pisze: 15 wrz 2019, 18:54 Połowa Polski, czyli kto? Mam wrażenie, że mijasz się z faktami.
No raczej nie dzieci, które są na podobnym co ona poziomie inteligencji i wiedzy.
Trzeciak pisze: 15 wrz 2019, 18:54 Widać, że nie znasz rzeczywistości i niewiele masz pojęcia o psychologii dziecięcej.
Tak? To uświadom mnie jak taka Roksana mogłaby w ciągu kilku dni wydać kilkaset tysięcy złotych? A warto podkreślić, że wszystkie większe wydatki mogą być anulowane przez jej opiekunów, skoro nie ukończyła 18 lat, bo nie ma jeszcze pełnej zdolności do czynności prawnych?
Jeśli coś źle napisałem to mnie popraw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości