[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Juz myślałam ze kuchnie jakoś inaczej robią bo ostatnio była zasłonięta cała, a tu nic praktycznie, dalej czerwona :lol:
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Spiderman0409 pisze: 13 wrz 2019, 10:06 W kuchni nie ma lodówek sponsorów - tylko zwykły baniak z wodą w dystrybutorze . Ciekawe czy wejdą później jacyś "pitni" sponsorzy, czy tym raz nie będzie nikogo.
W salonie więcej kanap + okrągła kanapa/siedzisko na środku , gdzie spokojnie może usiąść 6-8 osób.
Będą bliźniaczki !!! :evil: ;D ;D
Tylko ciekawe czy TVN to wykorzysta i zrobią twisty w stylu zagranicznych edycji, czy od razu wprowadzą obie i nie będzie żadnej tajemnicy ... wolałbym to pierwsze ;)

PS. między 10-11 ma być jeszcze jedno "wejście" do domu BB w DDTV

PS2. pożyczone z wykopu :lol: :lol:
https://streamable.com/5eedj
Ale jaka miałaby być to tajemnica, skoro mieszkańcy domu nadal są w hotelach i wiedza na pewno o bliźniaczkach. Pewnie oglądali DDTVN rano.

Madzia w domu BB w tym momencie jest.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

No jakoś w zagranicznych edycjach udawało się to utrzymać w tajemnicy przed mieszkańcami. Jedna z bliźniaczek była normalnych uczestnikiem , a druga mieszkała np. w secret roomie i tylko co jakis czas się wymieniały. Nikt z pozostałych o tym nie wiedział, aż do momentu ujawnienia (czasem tylko coś podejrzewali).
A co do naszych w hotelu, to wydaje mi się , że w poprzedniej edycji mieszkańcy mówili, że w hotelu już byli odcięci od wszystkiego , nie mieli telefonów , TV i internetu (jeśli się mylę, to sorry), więc wątpię , aby dziś spokojnie sobie oglądali DDTVN :rolleyes: :rolleyes:
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

No ok, tylko tyle że powiedzieli o tym rano, że będą bliźniaczki. Więc nie zrobią z tego nic, bo co innego jakby nic nie mówili, a dopiero później jak już mieszkańcy wejdą. Nie, normalnie mieli telefony, nagrywali coś na instastory nawet. Ktoś tam mówił, że jeszcze przed wejściem do domu głosowali na Maćka.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Teraz na żywo łączenie z Areną.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

"Peen luzik. Jestem rozrywkowom dziewczynom". Martyna - jestem totalnie na nie, a szkoda.

Wiktoria musi wejść - początkowo nie moglem się przekonać do niej, a teraz niech wchodzi. Innej opcji nie ma :D
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kalczyńska powiedziała, że Hładki czuwa przy klamce, ale to chyba chodziło o aktualne łączenie, no chyba, że nowy odźwierny.
Guuki
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 mar 2019, 16:28
x 5
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Guuki »

Było, pamiętam, Agnieszka mówiła, że w hotelu oglądała tv i widziała ten materiał z głosowaniem na nią, lub na Maćka.

Co do domu, dla mnie to niedopuszczalne, by wystrój niewiele się zmienił z edycji na edycję. Chyba nigdzie na świecie tak nie było. A już w ogóle nie mogę przeżyć pokoju zwierzeń - najwazniejsza cześć domu BB, jego serce, a tak go olali. Już nawet w marnych edycjach na TV4 się postarali o inny wygląd pokoju zwierzeń, ba, nawet na J&J go zmienili...
Jeszcze niech wśród uczestników pojawią się modelki, sportowcy, aktorzy i inni instagramowi influencerzy, to ja wysiadam. Jak dla mnie edycja zupełnie bez swojej wyjątkowości. Oko i dom to zawsze dwie najważniejsze zmiany na nową edycję. A tu co, oko to samo, dom praktycznie ten sam. Wstyd.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

No tak, sorry, nie pomyślałem o tej trójce dzisiejszej, przecież oni na pewno już wiedzą , że będą bliźniaczki, więc nici z tajemnicy...
A szkoda, mogliby zrobić z tego super twisty , tak jak w zagranicznych edycjach, a tu lipa... :huh: :(

Ale... z drugiej strony, mogliby wprowadzić oficjalnie tylko jedną z bliźniaczek do domu, a drugą zamknąć w SR . Wszyscy by wiedzieli , że są bliźniaczki, ale nie wiedzieliby , która uczestniczka ma siostrę. i musieli by to odkryć w ramach jakiegoś zadania... ;D hmm... może da się jeszcze z tego coś wykrzesać hehe :evil: :evil:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Zgadzam się, mogli przynajmniej na Arenie zrobić niespodziankę z bliźniaczkami, ciekawe czy będą hejtowane jak Paweł i Justyna, rodzeństwo to nawet więcej niż małżeństwo :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Oby nie zdradzili wszystkiego przed Areną, bo wtedy nie będzie elementu zaskoczenia.

"Oczywiście jesteśmy telewizją komercyjną i rozrywkową, chcemy jednak pokazywać to co jest właściwe dla społeczeństwa, uczyć Polaków odpowiednich postaw". No to wiosną im się udało, Igor z Decybelem nauczyli Polaków odpowiednich postaw :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Gabi nawet w poranku cudowna. Czuję, że to strzał nawet nie w 10, a w 100 z nią :)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Zmiany w domu to jakiś dramat! O pokoju zwierzeń nie wspomnę. Takiej biedy już dawno świat Big Brothera nie widział. Brawo TVN... :redface:
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Gabi w tym wejściu wypadła super, z resztą Hładki też ;) Dziwna konstrukcja na ścianie w kuchni mnie zaskakuje, jeśli odświeżali dom, to można dać było trochę koloru, czegoś co odznaczało by pomieszczenia, ściany, dla każdego było by ułatwienie.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten dom można było naprawdę niewielkim kosztem świetnie odświeżyć, ale po co? Ich to nie interesuje. Co z tego, że wypadamy na tle innych edycji tragicznie.
15 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości