[TVP2] Rodzinka.pl

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Z tego co pamiętam ,, Bake Off'' grupy komercyjnej nie podbił , a wczorajszy odcinek ,, Rodzinki'' w tej grupie liderował . Trzeba czekać na rozwój wydarzeń ;-)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Trzeciak pisze: 23 wrz 2019, 23:55 Ostatnia edycja "Bake Offu" akurat notowała tylko ponad milion widzów i ostatecznie program wyleciał z ramówki. ;)
Już 4 edycja "Bake off" notowała wyniki poniżej miliona, a jednak Kuski zdecydował się na 5. sezon, mało tego nawet na wersję z juniorami zresztą tragiczną w skutkach. Poza tym tak jak już wspominałem kiedyś tutaj jest to na tyle tani serial w produkcji dodatkowo naszpikowany licznymi lokowaniami produktu, że nawet ten milion jest wystarczający.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

W końcu ten serial to dla TVP to samo co "Świat według Kiepskich" dla Polsatu czy "Kuchenne rewolucje" dla TVN-u. Nawet jeżeli wielkich wyników nie osiągnie to serial i tak na siebie zarobi dzięki wielokrotnym powtorkom na kilku antenach przez zapewne wiele kolejnych lat.
2008-2023
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Trzeciak
Czy nadal uważasz, że Wieniawa https://www.youtube.com/watch?v=MKlSHsTOwgU nie gra w tym serialu dziewczyny lekkich obyczajów ? :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No rzeczywiście, Śpiewanie i chodzenie w klasycznej sukience nocnej to już lekkie obyczaje? :lol: Twoja riposta była kiepska. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Kręcenie gołym tyłkiem do ojca swojego chłopaka, yhm... Normalka :lol: Dzień jak co dzień w przykładnym domu :P
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A gdzie ona ma ten goły tyłek? ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Trochę wyobraźni @pulkownik ;)
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (46.6 KiB) Przejrzano 1119 razy
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Och, jak zwykle u Ciebie - domysły, wyobrażenia, brak konkretów ;) Afera, nomen omen, z dupy.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Spokojnie, na ten fragment trafiłem zupełnie przypadkiem - gdybym porządnie pogrzebał to bym trafił na bardziej obciążające Wieniawę materiały. Wiem skądinąd, że w tym serialu jadą już po bandzie i wymyślają coraz to bardziej zboczone sceny z Paulą i Agatą - i to głównie w pakiecie z Ludwikiem granym przez Karolaka. Niechaj wyliczę, Paula i Agata z Ludwikiem już:

- spały
- robiły mu *** na kolanach
- kręciły przed nim tyłkiem
- pytały o gumkę
- były klepane po pupie
- chodziły przed nim nago

A to dopiero początek listy... I to tak jak napisałem, bez wgłębiania się w te sceny. Gdybym się wgłębił i dokładnie przeszukał YT to wielce prawdopodobne, że natrafiłbym na regularną orgię Ludwik, Natalia, Paula i Agata :lol:
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Takie zbereźne sceny, a jeszcze nikt nie złożył skargi do KRRIT, możesz być pierwszy. :P
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A skąd wiesz, że nikt nie złożył ? Skargi pewnie są, ale przepadają. TVP przecież oglądają także (a może przede wszystkim) osoby starsze, a takowe są najbardziej skłonne do słania zażaleń.

Mnie to osobiście zwisa, czy ona kręci przed starym facetem tyłkiem czy też nie. Uważam jednak, że rolą telewizji publicznej w obecnym świecie degrengolady jest zawracanie młodzieży z naśladownictwa złych wzorców a nie ich pogłębianie. Rodzinka.pl jest bardzo szkodliwa pod tym względem.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Hahahahaha, Chłop, który pisze że prezenterka Big Brothera powinna się wykapać przed kamerami pod prysznicem, albo sugeruje że jedna z uczestniczek nadaje się do prostytuowania ma czelność prawić o „degrengoladzie”.

PS. Nie oglądam rodzinki regularnie, ale z pewnością częściej niż ty i wymienione przez ciebie przykłady to zwykłe kłamstwa ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W sytuacji z gumką chodziło o taką do gumowania pisma, jedną z dziewczyn Ludwik klepnął w tyłek bo wydawało mu się, że to jest żona, w przypadku reszty obstawiam, że kontekst też był podobny, plus Twoja wysoka nadinterpretacja.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@pulkownik
Jeśli nie odróżniasz reality-show od familijnego serialu to gratuluję :) Przecież wiadomo, że od BB widz oczekuje właśnie kontrowersji, natomiast Rodzinka.pl jest skierowana troszkę do innego odbiorcy, nie sądzisz ? PS. o której uczestniczce pisałem, że nadaje się do prostytuowania, bo nie przypominam sobie ? Napisałem to w kontekście postaci Pauli w Rodzince.pl, a potem mój wpis został usunięty.

@Medyk24
Wiadomo, że chodziło o gumkę do włosów etc. ale kontekst i sposób odegrania tych scen jest chyba jednoznacznie seksualny. To nie jest tylko moja opinia, ale wielu widzów - przeczytałem wiele komentarzy, w których widzowie wprost określają to co się dzieje w tym domu mianem "regularny burdel" i nie chodzi tu wcale o nieporządek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości