[TVP2] Rodzinka.pl

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To może pokażesz te komentarze?
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: bustram »

No wiesz, daleko nie trzeba szukać, pod shotami na YouTube opinie są albo krytyczne albo wulgarne wręcz ;) Na FilmWeb też dużo krytyki ale może bardziej cenzuralnej.
Przechwytywanie2.JPG
Przechwytywanie3.JPG
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (25.94 KiB) Przejrzano 552 razy
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

I rozumiem, że ten ściek jest dla Ciebie wyrocznią? :lol:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2794

[TVP2] Rodzinka.pl

Post autor: pulkownik »

bustram pisze: 01 paź 2019, 14:29 @pulkownik
Jeśli nie odróżniasz reality-show od familijnego serialu to gratuluję :) Przecież wiadomo, że od BB widz oczekuje właśnie kontrowersji, natomiast Rodzinka.pl jest skierowana troszkę do innego odbiorcy, nie sądzisz ? PS. o której uczestniczce pisałem, że nadaje się do prostytuowania, bo nie przypominam sobie ? Napisałem to w kontekście postaci Pauli w Rodzince.pl, a potem mój wpis został usunięty.
Wyobraź sobie, że rozróżniam reality od serialu :) Ty zaś wszędzie widzisz wyłącznie gołe tyłki i podtekst seksualny. Może czas udać się do specjalisty? :)

PS. Widzę, że oprócz problemów z kobietami masz też problem z pamięcią - przypominam więc Twoją wypowiedź o Angelice. I myślę że na tym należy zakończyć off topic.
roksa.jpg
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

@Trzeciak
Nie jest wyrocznią, ale jest poparciem także i moich przemyśleń. Na forum FilmWeb (bardziej prestiżowym) też znajdziemy wiele krytycznych opinii - ja czytam z różnych źródeł, ale akurat po te kilka komentarzy najłatwiej było mi sięgnąć, tak na szybko.

@pulkownik
Myślałem, że chodzi ci o obecną edycję - faktycznie napisałem kiedyś coś takiego, ale ci co oglądali pamiętają co ona tam wyrabiała ;) Skoro nawet pani Ohme porównała ją do Frytki, to ja czuję się rozgrzeszony.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

bustram pisze: 01 paź 2019, 14:53 @Trzeciak
Nie jest wyrocznią, ale jest poparciem także i moich przemyśleń.
Czyli sam potwierdzasz sobie żałosny poziom Twoich wpisów.
bustram pisze: 01 paź 2019, 14:53 Na forum FilmWeb (bardziej prestiżowym) też znajdziemy wiele krytycznych opinii
Co to ma do rzeczy, że forum jest "bardziej prestiżowe"? Zarejestrować to się może każdy i tam wyżalić swoje złe emocje.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

@Trzeciak
Widzę, że ta dyskusja zmierza donikąd. FilmWeb jest bardziej zorientowany na recenzje w porównaniu z komentarzami pod filmikami na YouTube. Nie sądzisz chyba, że takie wpisy przeszłyby na forum FilmWeb...

Podsumowując: sceny, które pokazałem uważacie za w pełni normalne i odpowiednie dla tego serialu, tak ? To chciałem właśnie wiedzieć. A zatem jakim prawem oburzacie się na moje wpisy w temacie BB skoro jesteście AŻ TAK liberalni w kwestii seksualności ? :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

bustram pisze: 01 paź 2019, 15:03 @Trzeciak
Widzę, że ta dyskusja zmierza donikąd.
Wydaje mi się, że donikąd zmierza to, że próbujesz narzucić swoją rację innym - wbrew niektórym faktom - oraz wyładować swoje niewyżycie. Chyba w przypadku tego drugiego są znacznie mniej inwazyjne sposoby.
bustram pisze: 01 paź 2019, 15:03 Podsumowując: sceny, które pokazałem uważacie za w pełni normalne i odpowiednie dla tego serialu, tak ? To chciałem właśnie wiedzieć. A zatem jakim prawem oburzacie się na moje wpisy w temacie BB skoro jesteście AŻ TAK liberalni w kwestii seksualności ?
Idąc Twoim tokiem myślenia to 99 procent sytuacji w domach z normalnie działającymi rodzinami nie są normalne. Poza tym mów za siebie. A w kwestii seksualności, to widocznie w przeciwieństwie do Ciebie mamy szacunek do innych.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

Trzeciak pisze: 01 paź 2019, 15:19 Idąc Twoim tokiem myślenia to 99 procent sytuacji w domach z normalnie działającymi rodzinami nie są normalne.
Mniej telewizji @Trzeciak - miałem się nie wtrącać do tego ile oglądasz, ale teraz widzę, że muszę dla Twojego dobra. Otóż oświecę Cię: takich sytuacji jakie są przedstawiane w Rodzince.pl w normalnych domach (w ogóle w żadnych) nie uświadczysz ;) No chyba, że u Ciebie w domu to norma, w takim razie musisz mnie koniecznie zaprosić :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to co zacytowałeś, zanim się do tego znów odniesiesz.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

Ja nie pisałem o jakichś tam sytuacjach tylko wskazałem konkretne (w filmikach) i do nich się odnoszę. Takich sytuacji w domach na pewno nie ma a zatem nie powinny być przedstawiane w serialu, zwłaszcza, że dotykają bezpośrednio erotyki. Wiesz gdzie można spotkać takie sceny (oprócz Rodzinki.pl) ? Na Tele5 po godz. 23 kiedy to zaczyna się film erotyczny i pierwsze jego ujęcia właśnie tak wyglądają. Ktoś kogoś klepnął w pupę, ktoś się zapytał o gumkę, ktoś przypadkowo padł na kolana itp. A potem zaczyna się akcja :) Takie coś ma lecieć w publicznej ? Naprawdę ? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

Widzę, że nawet nie chcesz zrozumieć o co mi chodzi. Jakoś nikt oprócz Ciebie nie widzi żadnego podtekstu w tym, że rano dziewczyna chodzi sobie po domu w sukience nocnej, czy piżamie, a takie sytuacje zdarzają się w większości domów.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

Nie dogadamy się, chcesz koniecznie udowodnić, że czarne jest białe, a białe czarne. Wszyscy, którzy obejrzeli podlinkowany przeze mnie filmik widzieli, że to nie był zwykły chód tylko erotyczna prowokacja na starszym facecie. Ale dobra, miej swój świat w którym moje komentarze są zboczone (choć nie są) a scenki z Rodzinki.pl są normalne (choć zboczone). Alternatywny świat @Trzeciaka :P Okej, żyj sobie w nim :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] Rodzinka.pl

Co widać po komentarzach innych, to chyba jest to Twoja alternatywna rzeczywistość. :P Nawet widać, że nie masz żadnych rzeczowych argumentów, więc może lepiej zamilcz. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVP2] Rodzinka.pl

Argumentów żadnych nie trzeba, gdyż scenki są niedwuznaczne. Tyle w temacie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”