[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

BB3 od ok. 00:50

Co Kamil zaś narobił że Łukasz nie wytrzymał i po nim jedzie?
Baapa
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:56
x 35
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Baapa »

rafal_rambo pisze: 09 paź 2019, 1:05 BB3 od ok. 00:50

Co Kamil zaś narobił że Łukasz nie wytrzymał i po nim jedzie?
Jednoosobową rewolucję :) Myślę że spontan, nie do końca wyszło/ Łukasz się zagotował i poszło.. :)
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

Trzeciak pisze: 08 paź 2019, 23:02 Przykro mi, ale nie Ty tu decydujesz co mam robić, a co nie. A za niestosowanie się do moich uwag, brak pokory i prowadzenie w 100 procentach zbędnej dyskusji otrzymujesz ostrzeżenie.
Za brak pokory,?A kim ty do cholery jesteś? Małym zakompleksionym palantem? :lol:
Złamałaś punkt 3f regulaminu. Za to także Ty otrzymujesz ostrzeżenie. [Trzeciak]
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

ninka pisze: 09 paź 2019, 1:18
Trzeciak pisze: 08 paź 2019, 23:02 Przykro mi, ale nie Ty tu decydujesz co mam robić, a co nie. A za niestosowanie się do moich uwag, brak pokory i prowadzenie w 100 procentach zbędnej dyskusji otrzymujesz ostrzeżenie.
Za brak pokory,?A kim ty do cholery jesteś? Małym zakompleksionym palantem? :lol:
Złamałaś punkt 3f regulaminu. Za to także Ty otrzymujesz ostrzeżenie. [Trzeciak]
Z żalu teraz nie będę spać, czuję, że myśli samobójcze nachodzą z tego powodu :'(
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 1:34 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Bez obrazy, ale chyba takie rzeczy to się konsultuje z psychologiem.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

ninka pisze: 09 paź 2019, 1:32
ninka pisze: 09 paź 2019, 1:18
Trzeciak pisze: 08 paź 2019, 23:02 Przykro mi, ale nie Ty tu decydujesz co mam robić, a co nie. A za niestosowanie się do moich uwag, brak pokory i prowadzenie w 100 procentach zbędnej dyskusji otrzymujesz ostrzeżenie.
Za brak pokory,?A kim ty do cholery jesteś? Małym zakompleksionym palantem? :lol:
Złamałaś punkt 3f regulaminu. Za to także Ty otrzymujesz ostrzeżenie. [Trzeciak]
Z żalu teraz nie będę spać, czuję, że myśli samobójcze nachodzą z tego powodu :'(
Ego wybujałe, że nawet sarkazmu nie odczytuje. Kończe bo ktoś mi kiedyś doradził "Nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem." Ostrzeżenie nr 2 no dawaj
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Coś czuję, że rano polecą bany, bo niektórych mocno poniosło..
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie no to są właśnie ludzie, którzy nie pojmują, że ktoś może mieć mocno odmienne zdanie od nich na temat tego, co w BB się dzieje...

Osoba nie wypowiadała się od maja i ot tak przyszła zwyzywać moderatora...
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Jordi pisze: 09 paź 2019, 1:46 Nie no to są właśnie ludzie, którzy nie pojmują, że ktoś może mieć mocno odmienne zdanie od nich na temat tego, co w BB się dzieje...

Osoba nie wypowiadała się od maja i ot tak przyszła zwyzywać moderatora...
Pewnie jakieś multikonto.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

Gruby Świniak do Kamila "Idź sobie kraść z kuchni, bo jesteś do tego zdolny", a tydzień temu gruby obrażony świniak chełpił się, że kradnie jedzenie z kuchni, żeby pokazać innym co kradną. Kamil wtedy nie kradł z tego co wiem. Piękna ilustracja mentalności tłumu i polskiego prymitywizmu.

Nie będę tolerować takich określeń. Jeszcze jedno takie sformułowanie i pójdzie ostrzeżenie. FA98
Madagaskar
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:22
x 4
x 40

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Madagaskar »

Baapa pisze: 09 paź 2019, 1:16
rafal_rambo pisze: 09 paź 2019, 1:05 BB3 od ok. 00:50

Co Kamil zaś narobił że Łukasz nie wytrzymał i po nim jedzie?
Jednoosobową rewolucję :) Myślę że spontan, nie do końca wyszło/ Łukasz się zagotował i poszło.. :)
Przecież na tym polega ten tydzień. Obalić dyktaturę. II to nie był spontan że strony Kamila tylko pewnie zadanie od WB. Pamiętacie zadanie Igora w tygodniu PRL? To dokładnie to samo. Grupa póki co ślepo wykonuje zadania Łukasza walcząc o jego względy robiąc z siebie marionetki. Ani zaczyna coś switac. No ale to jest Ania, A reszta? Hmmm....
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Niezdrowa atmosfera w domu WB i tutaj tez widze. Ja po obejrzeniu wczorajszego odcinka zwyklego i BB noca jednak nie mam awersji do Kamila. Robi wiele rzeczy specjalnie, ale to program. Troche sie zdziwilam , ze w jego historii tez bylo sporo prawdy. Najbardziej mna wstrzasnal fakt, ze faktycznie jego matka sie spalila; Nie jest to w takim razie dziwne, ze ma taki charakterek.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

U Kamila jest najgorsze to że on zawsze musi mieć swoje zdanie. Nie może koło czegoś przejść obojętnie. Inni rozmawiają, a on musi się wtrącić. Zawsze ma jakieś swoje "ale". Tak jak wczoraj do Malwiny i Sary rzucił niepotrzebny komentarz. Ludzi to naprawdę musi irytować. To jest niemożliwe żeby aż tyle osób na raz czuło niechęć do jednej osoby. Po prostu coś musi być na rzeczy. I zdanie wielkich obrońców Kamila mnie nie interesuje. Nie wierzę że się zmówili na jedną osobę i jej dokuczają. Jakoś przez dwa tygodnie nie było z nim tak źle. W pierwszym tygodniu nie dostał nawet jednej nominacji, co pokazuje że jednak był lubiany. On sam doprowadził do sytuacji, że wszyscy mają go dosyć i ja świetnie tych ludzi rozumiem. Sam na ich miejscu byłby poirytowany jego zachowaniem.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Ten tydzień namiesza im w głowach i nam też. Nie wiem do czego może dojść na koniec tygodnia. Ci ludzie się zaperzyli i nie mogą przestać. Powinni Kamila ignorować, jeśli im nie pasuje, a oni go tylko napędzają. Na plus Sara, chociaż wczoraj mój sąd był inny, ale nie było mnie parę godzin i sprawy zaszły dalej niż można by myśleć. Ania niby opanowana, ogarnia i prowadzi grę, do czego się przyznała w pokoju zwierzeń. Ale to jest program TV, mają grać, bawić nas, intrygować, a jak jest każdy widzi. Częściej irytują i żenują, niż bawią. Martyna dziwnie nieogarnięta, Malwina nadal cień, tylko gotujący. Z Dawida opadła maska - piekli się przy byle okazji i atakuje Kamila słusznie lub nie. Podobnie Kleszcz - nagle stał się głośny i nerwowy. Mateusz to straszny prostak, który tylko czeka, żeby zrobić dym. O Kaśce i Łukaszu lepiej nie mówić - kompletna żenada.On hamletyzuje i wciąż przeżywa, a ona wreszcie by już wyszła, bo mam dość jej ciągłych fochów. W tym wszystkim ten Kamil rysuje się na całkiem inną postać. Wytrawny gracz.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

LIVE O co teraz chodzi w tej dyskusji w sekretnym?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mieszkańcy są źli na produkcję, że wprowadza tyradę. Wiedzą, że to nie wina Łukasza, tylko oni mu każą tak ich traktować.

Dawid "dajemy im wystarczająco materiału i bez tego". Sarze też bardzo nie podoba się to zadanie.


Chcą "demokratycznie" odwołać Łukasza i Sarę z rządzenia. I czekać co wymyśli Siora z produkcją.


Łukasz chce ciągnąć tyradę, bo obawia się, że od tego zależy powodzenie zadania tygodniowego. Większość niezbyt chce...

Łukasz się mota... Kaśka go niespodziewanie odkryła, że nie wszystkie tyranie mu Siora wymyśla :o

Jak to pokażą jutro o 20, to w niedzielę będzie 80-20 i out...

Natalia poszła za Łukaszem. Wiktor "ona robi wszystko, żeby wyjść stąd w połowie grudnia". Malwina z Anką przytakują.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 10:46 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości