Wybory w mediach (dawniej: Wybory w TV)

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dla mnie (biorę pod uwagę tylko debatę nie partie, które dani politycy reprezentowali, bo mimo miejscami bardzo dobrego Bosaka jego partia to kompletnie nie moja bajka) :

1. Zandberg (konkretny, rzeczowy, a i zaorał Horałę raz, że ten nie wytrzymał nerwowo)
2. Bosak (to samo, ale mowa końcowa nieco zepsuła jego bardzo dobre wcześniejsze wrażenie)
3. Leszczyna (rzeczowa, ale nie potrafiąca za bardzo obronić się podczas ataków)
4. Kosiniak-Kamysz (pompatyczny, włażący widzom momentami w tyłek, choć gadał ogólnie sensownie, to takie zachowanie mnie nie pasowało)



5. Horała (nie dowiedziałem się NICZEGO co planuje PiS w kolejnej kadencji, słyszałem tylko bianialuki i masę kłamstw o tym co to nie zrobili w kończącej się kadencji. Dodajmy totalny brak wychowania i wtrącanie się w przemowy konkurentów, gdyż argumentów przeciwko atakom pan nie miał ŻADNYCH... Nawet Olejnik go dwa razy zaorała :lol: w dodatku na koniec obraził widzów tvn, wśród których 30% głosowało na PiS - nie ma co geniusz :P )


Na minus lekki Kajdanowicz, który dwa razy zagalopował się i chciał po jednym pytaniu przechodzić do kolejnej części, Monika dwa razy nie wytrzymała, ale Horale należało się za łamanie zasad.
Ale ogólnie debata o niebo lepsza niż w TVP :)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 10:01 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Pawel A możesz podać konkretne momenty tej "orki"?

Jeśli zarzucanie TVN stronniczości nazywasz zaoraniem, to co powiedzieć o TVP, która od opozycji obrywa w ten sam sposób niemalże codziennie? :lol:

Co do wczorajszych występów. Najsłabiej poszło przedstawicielom PiS oraz KO. 1,5h braku argumentów i licytowania się, kto miał więcej afer podczas swojej kadencji, kto zamknął więcej oddziałów szpitalnych, kto mniej dbał o praworządność. Najbardziej rzeczowo przedstawiły się Lewica oraz Konfederacja. PSL odegrał teatr.
Pawel

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze: 09 paź 2019, 10:01 @Pawel A możesz podać konkretne momenty tej "orki"?
Obejrzyj sobie debatę jeszcze raz to zobaczysz. Polecam zwłaszcza końcówkę i minę Stokrotki po zaoraniu :).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Oglądałem. Dalej czekam na konkretne cytaty, bo widocznie jestem za głupi, by dostrzec to, o czym piszesz.
Pawel

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tutaj mały wycinek: https://twitter.com/AndrzejM787/status/ ... 6611567617
Box
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:49
x 44
x 38

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Box »

Jordi pisze: 09 paź 2019, 9:59 (nie dowiedziałem się NICZEGO co planuje PiS w kolejnej kadencji, słyszałem tylko bianialuki i masę kłamstw o tym co to nie zrobili w kończącej się kadencji.
To tak samo jak ja nie dowiedziałem się z debaty TVP co planuje opozycja, bo w większości byli zajęci jechaniem po PiS-ie i nieodpowiadaniem na pytania. Nie dziwi mnie to specjalnie, bo poziom polskiej polityki jest jaki jest i jeśli chcesz znać program to go po prostu przeczytaj. Na debatach nie ma co liczyć, że go przedstawią, bo to doskonała okazja do kłótni i wytykania sobie błędów. Niestety.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Pawel I co w tym takiego? :O Jak już pisałem, wobec TVP i to także na jej antenie tego typu zarzuty padają co chwila 🤪
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Prawicowcy wszyscy piszą o tym jak o zaoraniu opozycji.

Cała reszta o tym, że się samozaorał i obraził część swoich wyborców :lol:


W debacie TVP był większy najazd na PiS przyznaję, ale i tak było parę konkretów od innych. Sasin piał jak Horała o tym co zrobili i prawie ZERO o tym co planują.

Wczoraj KAŻDY prócz Horały zarzucił kilkanaście pomysłów swoich partii. Horała za to piał jak oni podnoszą służbę zdrowia, jak jest ona jeszcze gorsza niż w 2015, że pierwszy raz po 89 ukryto zadłużenia szpitali. Na szczęście zamknięć ponad 60 placówek ukryć się nie da... Czy program Czyste Powietrze który jest wydmuszką pomijając bezprawne wycinanie puszcz i zmniejszanie udziału źródeł odnawialnych w produkcji energii, co reszta doskonale mu zarzuciła, że nie miał żadnej odpowiedzi na to ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Horała z PiS-u zdecydowanie najgorszy w debacie, zresztą to taki polityczny śmieszek jest. Wtrąca się w wypowiedzi, prawie nic o pomysłach partii, a już szczytem było nazwanie TVN-u partią opozycyjną xD Jak tam nie raz natrafiam właśnie na coś krytycznego o opozycji. A wyobrażacie sobie krytykę rządu w TVP? Nie do pomyślenia. Nawet w pewnym momencie złamał regulamin, bo się komuś na długo wpierniczył w ripostę. Bosak, Zandberg i Leszczyna generalnie na plus.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Pawel

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Streszczenie debaty:
Obrazek
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

Czy sondażowe wstępne wyniki wyborów będą takie same o 21:00 we wszystkich stacjach z tego samego źródła czy Polsat, TVP, TVN będą mieli swoje niezależne od siebie wyniki wyborów?
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Taberski
https://www.press.pl/tresc/58242,ipsos- ... satu-i-tvn

Tu masz odpowiedź ;) Będzie to samo.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na TVP Info zamiast "karuzeli" pojawiła się informacja o czasie pozostałym do ciszy wyborczej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1292
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

TVP buduje studio przed gmachem na woronicza 17. Tam odbędzie się najnowocześniejszy wieczór wyborczy w Polsce
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jeśli nowoczesnością można nazwać triki w wirtualnej rzeczywistości, którymi od dawna posługuje się konkurencja, to pod względem ich liczby napewno będzie naj 🙂 Zwycięstwo partii rządzącej trzeba uczcić, kadry TVP już drukują aneksy do umów przedłużające stosunek pracy o kolejne cztery lata :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości