[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Myślę, że produkcja jest w szoki jakie akcje i ile twarzy dziś pokazał Łukasz.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

oitnb61 pisze: 10 paź 2019, 1:07
tinsel pisze: 10 paź 2019, 1:05 Zasada jest taka, że nie kopie się leżącego, po co takie teksty Kamila w stylu zostawmy ten cyrk samemu Łukaszowi itd. Reszta już normalnie chodź, nie będziesz tu spal, a Kamil dalej spektakl. Trzeba też wiedzieć kiedy przestać.
Wczoraj Lukasz mógł za to źle tratować Kamila?
No i właśnie o coś takiego Łukaszowi chodziło jak go zrypał w sypialni że "wchodzi w g***o", Kamil nie wie kiedy przestać i zamilknąć.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dokładnie. Kamil mógł mu odpowiedzieć po prostu, że sam wpadł w kupę, ale nie. Ta mowa na koniec była naprawdę żałosna...

Największym wygranym dziś ewidentnie Wiktor :)
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Już nieraz tu pisałem, jakie zdanie mam o Kamilu. Mi osobiście przeszkadza patrzenie na niego. Najpierw miałem kompletnie dość Łukasza, ale trochę na chwilę spokorniał i bardziej zaczął mi zawadzać Kamil. Niestety Łukasz znowu odpalił swoje fochy i jeśli chodzi o najbliższą Arenę, to zdecydowanie wolę zobaczyć za bramą Łukasza. Kamil chyba następny. Z nim to jest dość ciężko, bo raz wydaje się naprawdę spoko gościem, a za chwilę robi z siebie pajaca, który wszystkich wkurza. Tak w ogóle, to na tę chwilę nie mam żadnego kandydata do zwycięstwa. W tej edycji w jednym dniu plusuje jedna osoba, w drugim inna. Tak samo ze zrażaniem do siebie. Ogólnie ja ich wszystkich nie ogarniam :o
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
Posty: 701
Rejestracja: 21 lis 2018, 23:04
x 1172
x 116

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majk87 »

Po dzisiejszym dniu najwięcej nominacji będzie mieć pewnie Anka lub Kasia, poza Kamilem lub Łukaszem (zależy kto odpadnie).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Więc reasumując spinę Ani z Łukaszem:

Część 1:
[ Spoiler ]
Część 2:
[ Spoiler ]
Część 3:
[ Spoiler ]
Część 4:
[ Spoiler ]
źródło: Wykop.pl

Nie rozumiem. Ania jak zwykle celnie wypunktowała innego mieszkańca, a pech chciał, że trafiła na tego płaczka. Teraz okazuje się, że to człowiek totalnie przewrażliwiony na swoim punkcie, nikt nie ma prawa zwrócić mu uwagi, a merytoryczna aluzja co do przykładu, jaki daje swojemu synowi wprawiła go w amok - kilkukrotnie powtórzył groźby wobec niej "po programie". Borowicz wyleciał za takie akcje, nie rozumiem dlaczego nikt nic z tym nie robi teraz. Bo co? Bo musiał wziąć udział w czacie w "Big Brother Nocą"?
eti
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2019, 2:42
x 140
x 31

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eti »

Co niby było merytorycznego w tym ciągłym ględzeniu Ani o demokracji? WB dał za zadanie wprowadzenie dyktatury, a ta już w pierwszym dniu cały czas nadawała że powinna być demokracja. Co to ma wspólnego, że Łukasz na polecenie WB odgrywa rolę dyktatora w czymś co ma być zabawą, z jakimś przykładem dla jego syna.

Niby na czym miałaby wyglądać ta demokracja przez cały tydzień? Leżymy sobie cały dzień na kanapach, a brat dawaj wieczorem fajki i alkohol na imprezę.

Zadanie z dyktaturą mogło być nawet fajne, gdyby Mały Brat miał większe wsparcie od WB, dostałby sporo fantów żeby nagradzać wykonujących polecenia i zdecydowanie karać za niesubordynacje. Pochodzili by parę dniu w mundurkach, korona by im z głowy nie spadła. Więzienie powinno być od razu, bo w sumie wiadomo który mieszkaniec by tam pierwszy wylądował.

Zadanie ma trwać tydzień, a ci w drugi dzień chcą obalić wybranego przez siebie wodza i z braku refleksji nad tym co mają robić do końca tygodnia zadaniowego, WB każe im wybrać nowego dyktatora i od nowa zaczynać to samo tym razem w wersji fun and light, jak to nazwał któryś z mieszkańców demokratyczna dyktatura (sic!). Bez sensu.
Yurishka
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:44
x 100
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yurishka »

Uważam, że wiele zależało od tego, kto to powiedział. Gdyby tekst o przykładzie dla syna padł z ust Sarah czy nawet Malwiny, reakcja byłaby dużo łagodniejsza. Dobrze, że zwrócił Ani uwagę, by nie mówiła o jego dziecku, ale nie robi się tego w taki sposób. Kamila wziął na rozmowę, więc z Anią też mógł pogadać. Teksty o Stalinie to ostre przegięcie, a grożenie po programie już w ogóle jest karygodne. I jeszcze Natalia, która polewa tego zapaleńca oliwą :-\ jestem ciekawa, jak zachowałby się, gdyby nie było kamer.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Zgadzam sie z Karolem i Paweu. Z Lukaszem jest cos ewidentnie nie tak. Przebywanie z takim czlowiekiem,, ktory nie wiadomo kiedy wybuchnie jest gorsze niz przebywaniem z pajacującym Kamilem :-\ To jest okropne jesli trzeba uwazac na kazde slowo., bo nie wiadomo czym to sie skonczy. Na szczescie nie bylo wtedy alkoholu, bo po alkoholu mogloby dojsc do agresji fizycznej.
Na pewno nie uda sie mu programu wygrac, bo ten czlowiek jest sztuczny i meczacy. Nie chcialam , zeby odszedl za Karoline, ale teraz mysle, ze dobrze by zrobil. Chociaz jakies w miare dobre wrazenie po nim by zostalo :huh: On sie coraz bardziej pograza i to powtarzanie po sto razy tego samego :o Jego brat wydaje sie byc bardziej poukladany od niego :-\
Oczywiscie Natalia jak zwykle nie mogla tego sluchac. Ona tez jest zaburzona i mecząca :rolleyes:
kingus_6r
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:25
x 16
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kingus_6r »

Cześć,
Mam pytanie techniczne. Posiadam pakiet start+bb na playerze, ale za tydzień będę na jakiś czas poza granicami UE czy orientujecie się czy i ewentualnie jak będę mogła śledzić BB lub inne programy na player ?
Z góry dzięki za Odp 🙂
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Nawet w UE nie mozna odtwarzac.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

kingus_6r pisze: 10 paź 2019, 9:10 Cześć,
Mam pytanie techniczne. Posiadam pakiet start+bb na playerze, ale za tydzień będę na jakiś czas poza granicami UE czy orientujecie się czy i ewentualnie jak będę mogła śledzić BB lub inne programy na player ?
Z góry dzięki za Odp 🙂
Przez sieć VPN, pobierasz jakiś darmowy program VPN który ma na swojej liście serwerów Polskę i jak będziesz za granicą to wtedy odpalasz tą aplikację, wybierasz Polskę i się łączysz z netem przez ten program. Aplikacje "myślą" że są w Polsce i powinny bezproblemu działać.

@Kati33
W UE można oglądać.
https://pomoc.player.pl/dostep_w_UE
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

rafal_rambo- dzieki, nie wiedzialam. Kiedys probowalam , nie wyszlo to sobie odpuscilam. Jednak mam polska tv wiec nie mam nawet takiej potrzeby. Poza tym jest to forum , to jestem na biezaco ;)
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Najgorsze jest to, że Ania nie obrazila jego dziecka. A wataha zrobiła na nią zmasowany atak, bo jak to tak można. Szczególnie mamusie z facebooka i Natalia, która stwierdziła że Anka przesadziła już drugi raz. Za to nikt z tych osób nie mówi o tym jak Łukasz groził Ani wiele razy, a ten tekst o Staillinie i to dwa razy...
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Dajcie spokoj, żeby robic problem tam gdzie go nie ma . Nikt nie bedzie ciagle uwazal na to co mowi, albo tez jakim tonem mowi. Chore.
Uczestnicy drugiej edycji jednak bardzo uwazaja by nie podpasc widzom ; Szkdoa ,ze sa malo naturalni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości