[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Ja też za Rozenek nie przepadam, ale jestem ciekawa jak wypadnie w BB, bo ma szansę wypaść dużo lepiej niż np. Magda Gessler.

Coś dzisiaj wcześnie spali, może przez to, że wczoraj się wcześniej pokładli? :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nadrabiam odcinek i:
- Natalia beznadziejna;
- Martyna i Malwina ewidentnie zazdrosne o nowe Panie;
- Sarah z dnia robi się coraz bardziej nijaka, nudna, wręcz irytująca;
- Mateusz wbrew wybielaniu go w BBN i robienia "fajnego" gościa, jest zwyczajnym nudziarzem, wtórnym, żałosnym i mało śmiesznym.
- Kaśka także wtórna, ale chociaż mnie bawi 🙂;
- reszta chwilowo odstawiona od widzów.

Nowe uczestniczki póki co słabo pokazane, ale jakoś mnie nie powaliły jeszcze przed wejściem do programu.
Yurishka
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:44
x 100
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yurishka »

Nie przepadam najbardziej za Natalią D., ale to też z mojej winy, bo wyobrażałam ją sobie jako takiego spoko ziomeczka, coś pomiędzy Dawidem i Wiktorem, a rzeczywistość okazała się inna i zwyczajnie się rozczarowałam. I dobiło mnie jeszcze jej stwierdzenie do Sarah, że sposobem na Kamila jest ignorancja xD I to nie pierwszy taz pokazała, że nie zna znaczenia słów, których używa :rolleyes:
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Kim dzisiaj w TVNie jest Rozenkowa? Ma jeszcze jakiś swój program?
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Ja ostatnio nowego programu Rozenkowej nie widzilam. Moze na tvn style- ale nie wiem, bo nie mam tego kanalu.
Tak,Natalia D. tez mi na poczatku sie wydawla fajna babka. Ale moze dlatego, ze malo sie odzywala :P Teraz widze ,ze ona nasladuje facetow, ale w brzydki sposob i jest najzwyczajniej w swiecie srednio rozgarnieta.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Ewa przeprowadziła taki mały poranny trening jogi, na polecenie WB. Reakcja Kaśki - "ja wyszłam tylko po to, żeby znów kary nie dostać", "jak ja nie lubię takich pierdół"... Kasia by mogła zrobić sobie taki czelendż - jeden dzień bez narzekania :P
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Kasia powinna odpasc. Ona jest nudna i nic jej sie nie chce. Jak tej jej mąż z nia wytrzymuje???
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Dlatego się dziwię, że Kaśka ma najmniej procent.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kaśka w ostatnich dniach się bardzo uspokoiła i mamy tego skutek ;)

A Anka to nie teksty do Łukasza. Wystarczy poczytać FB, Insta - nie lubią jej ludzie za jej wyniosłość, oziębłość i pretensjonalny ton. Jest trochę osób ksenofobicznych, ale chodzi głównie o jej styl bycia, który jest "damowaty" i tego ludzie nie lubią.

Mnie też przysłania to jej zalety. Wczoraj super fragment jak w salonie zaczęła śpiewać i udawać dobrą zabawę - niestety takich momentów u niej jest bardzo niewiele...
tinsel pisze: 16 paź 2019, 10:57 Ewa przeprowadziła taki mały poranny trening jogi, na polecenie WB.

Wiemy już, że produkcja czyta wykop i nas i ogólnie na razie Ewka jest żadna, więc wymyślają jej coś, żeby było ją widać ;)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2019, 11:17 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Moze to tyko taka podpucha z tymi procentami?? Co tydzien to jest podejrzane ;)
Artemida
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:16
x 151
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artemida »

przemek94 pisze: 16 paź 2019, 9:33 Ja też chciałbym żeby Ania została w programie, a najmniej brakowałoby mi z tych nominowanych Sary i Natalii.
dokładnie !
Sarah i Natalka do wypadu
przepraszam, chciałam Ciebie zacytować , a przez pomyłkę zgłosiłam Twój post - mam nadzieję, że moderator to przeczyta :)
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Artemida
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:16
x 151
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artemida »

kamera 1, godzina ok. 11.11 - rozmowa Mateusza z Malwiną o nowej Natalii:
Mateusz: "przecież ja ją znam"
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Kati33 pisze: 16 paź 2019, 10:58 Kasia powinna odpasc. Ona jest nudna i nic jej sie nie chce. Jak tej jej mąż z nia wytrzymuje???
Kasia nudna? To co powiesz o Martynie, Malwinie i Vasylu.
Nie rozumiem też zachwytów nad Anią. Na początku sprawiła pozytywne wrażenie, gdy była tą dobrą w konflikcie z Karoliną. Ale po odejściu tej drugiej pokazała swoje oblicze. Oczywiście ma dobre momenty tak jak Jordi napisał, ale jest ich zdecydowanie za mało. Wszystko zakrywa jej wyniosłość i to że czuje się lepsza od innych. W tygodniu dyktatury mocno mi podpadła i to nie tym że powiedziała coś Łukaszowi, tylko tym że tak arogancko podeszła do pojedynku z nim. Taka była pewna że z nim wygra i nazywała karykaturą przeciwnika :rolleyes:
Niestety w tym momencie jest pierwsza do odpadki. Nawet Kamila wolę bardziej oglądać.
Artemida
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:16
x 151
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artemida »

Kati33 pisze: 16 paź 2019, 10:58 Kasia powinna odpasc. Ona jest nudna i nic jej sie nie chce. Jak tej jej mąż z nia wytrzymuje???
Kaśka chociaż wcześniej pierwsza dla mnie do odpadki razem z Natalką, w tej chwili wysuwa się na 3 pozycję do odpadnięcia, czyli jak dla mnie teraz powinna odpaść albo Natan albo Sarah
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czyli Ewka weszła romansować z Kamilem, a Natalia z Matim?

Tylko Mati woli i tak Malwinę ;D A Ewka jest nudna i latając nonstop za Kamilem sprawia, że i on się robi przeraźliwie nudny...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości