TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Trzeciak » 04 paź 2008, 15:12

Tv Puls pisze:Lubie oglądac puls, ale nie rozumiem jego polityki. W czwartek w czasie reklam, gdzieś o 20:40 włączyłem na chwile puls, chciałem zobaczyc co leci i tu niespodzianka zamiast dance,... leciały niesamowite historie, a później uwaga żarty, więc nie dziwi mnie spadła w tym tygodniu oglądalnośc, bo niezapowiedzane zmiany w romówce i problemy technicze są często np. w jakiś dzień rano (9:00) włączyłem puls i przez jakieś pół godziny był nadawana plansza z nazwą stacji(taka jaka leci przed programami)
Heh, wczoraj zamiast normalnej ramówki o 20:00 nadali "Asterixa i Obelixa". Czyżby istniał u nich kryzys finansowo-techniczny?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 paź 2008, 15:17

Normalnej ramówki? Przecież teraz od jesieni piątkowe wieczory są zarezerwowane na filmy w TV PULS a wszystkie pozycje np. Dance... były zawsze emitowane od poniedziałku do czwartku. Zresztą jakby nie mieli kasy nie emitowali by takiego filmu...

http://telewizjapuls.blog.onet.pl/2,ID3 ... index.html - za tydzień kolejny przebój filmowy Equilibrium. Po za tym o żadnym kryzysie nie ma mowy spadła im oglądalność ale pod względem zysku z reklam są na 5 miejscu
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 04 paź 2008, 15:22

Asterix był hitem ich ramówki, którego od 2 tygodni reklamowali non-stop, więc co to za zmiana?
dość
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 paź 2008, 15:25

TV PULS po prostu stworzyła pasmo filmowe w piątek i za pewne będziemy oglądać co tydzień premierowe filmy na antenie PULSu, gdyż stacja zakupiła podobno w tym roku naprawdę dużo praw do różnych gatunków filmowych. Podoba mi się że nie ograniczają się wyłącznie do podlotkowatego kina familijnego i mają zamiar emitować różne produkcje filmowe.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 04 paź 2008, 15:27

Mnie ciekawi co z tymi programami z napisamy - może właśnie Equilibrium tak dadzą?
dość
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 paź 2008, 15:31

Na razie nic na ten temat nie wiadomo - nie pojawił się także żaden oficjalny komunikat od Piesiewicza w internecie - tak jak w przypadku "Asterixa" choć informacja o filmie jest chyba od czwartku na stronie Pulsu.

Na razie poczekałbym do poniedziałku może wtedy będzie jakaś informacja. Sam się zastanawiałem czy wyemitują go z napisami bo w promosie nie słychać lektora:
http://pl.youtube.com/watch?v=XfNUEt0g7ew ale raczej są na to nikłe szanse, nie wiem czy by zaryzykowali ale kto wie?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 04 paź 2008, 21:36

Nie słychać lektora, bo nikt nic nie mówi :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 paź 2008, 21:39

Wiem, wiem z rozpędu to napisałem :D Teraz zobaczyłem że to śmieszne:d

Na stronie 5-klasisty sypią się gromy na prowadzącą. Ludzie wypisują że jest żałosna, nudna i proszą o Korólczyka (jeżeli źle napisałem wybaczcie). Właściwie nie wiem dlaczego... program dzięki niej jest teraz bardzo fajny i zabawny a publiczność reaguje a nie udaje żywą scenografię...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 04 paź 2008, 21:49

Ale ludzie na wszystko narzekają. O poprzednim prowadzącym też nie słyszałem zbyt wielu pochlebnych opinii.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 paź 2008, 21:57

Ale w internecie jest taka siła masowości... Wystarczy spojrzeć na twój artykuł Karol na temat NK i całej tej sytuacji - ludzie piszą że to głupie z tym abonamentem i wprowadzeniem usługi "goście". A jak się zapytasz kogoś wprost po co ta akcja protestacyjna to mówią: jak wszyscy mają to ja mam zostać gorszy?

Tak samo jest z tymi komentarzami na temat Rogalskiej pewnie jeden zaczął drugi podchwycił i tak się rozpoczęło...Chociaż tego 5-klasistę mogli by jakoś ograniczyć w ramówce bo widać że kręcą masowo a Rogalska co kilka odcinków ma ten sam strój. Za pewne nakręcają dziennie kilka odcinków i później emitują je mieszając z nagranymi w inny.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 04 paź 2008, 23:00

Ka.mil pisze:Za pewne nakręcają dziennie kilka odcinków
Ale tak jest z każdym teleturniejem. Kręci się kilka odcinków dziennie, bo to wychodzi taniej. Głupotą byłoby wynajmowanie studia na 3 miesiące, skoro można tylko na miesiąc. Po co płacić pracownikom za dojazd do pracy i bycie na planie 4 godziny, skoro mogą pobyć z 10 i nakręcić zamiast jednego 3 odcinki.
a Rogalska co kilka odcinków ma ten sam strój.
W poprzedniej wersji (z Korólczykiem) było tak samo - miał dwie wersje ubrań - dla każdej klasy inną. Dzieciaki też są ubrane w jednakowe ubrania. Wszystko po to, że na konkretną godzinę zaprasza się 4 graczy. Czasami bywa tak, że każdy z nich dochodzi daleko. Niekiedy jednak cała czwórka polega na pierwszych pytaniach. Tak więc byłby problem niekiedy z uzbieraniem materiału na te 44 minuty. A tak to jak mają jednakowe ubrania uczniowie i prowadząca mogą swobodnie mieszać nagraniami i np. zmontować w jednym odcinku gracza z poniedziałkowego nagrania i gracza z czwartku, bo ich czas w sumie dał te 44 minuty. To nie "Milionerzy", że gdy skończy się czas akcja przechodzi do następnego odcinka. Bo na początku w Pulsie mieliby z tym problemy, bo odcinki "5-klasisty" zatwierdzano dopiero w dniu emisji. Jakby dokańczali grę w kolejnym odcinku to zrobiliby niezły burdel - ale to w końcu Puls :)
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Paweł Ciupak » 04 paź 2008, 23:36

Ka.mil pisze:Na stronie 5-klasisty sypią się gromy na prowadzącą. Ludzie wypisują że jest żałosna, nudna i proszą o Korólczyka (jeżeli źle napisałem wybaczcie).
Bo jest. Czasami się zdaje być budżetową wersją Kazimiery Szczuki, choć przynajmniej ta druga ma klasę, czego brakuje prowadzącej CJMo5-k.
Obrazek
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell » 05 paź 2008, 1:03

Ka.mil pisze:Na stronie 5-klasisty sypią się gromy na prowadzącą. Ludzie wypisują że jest żałosna, nudna i proszą o Korólczyka (jeżeli źle napisałem wybaczcie).
No proszę - czyli nie jestem odosobniony w swej opinii. Rogalska jest strasznie irytująca, jej żarciki raczej mnie śmieszą, a sposób w jaki stara się budować napięcie - drażni bardziej niż Urbański ze swoim "jesteś pewien". :P Po obejrzeniu kilku odcinków zachowanie prowadzącej - raz, że się przejada, dwa - że staje się zupełnie przewidywalne.

Bardzo dobrze natomiast wspominam poprzedniego prowadzącego. Gdybym miał porównać role odgrywane przez oboje prezenterów - Korólczyk to był doświadczony nauczyciel z charakterem, Rogalska - sfrustrowana nauczycielka klas 1-3 z zaawansowaną nerwicą (miałem taką ;)) No ale cóż - jak tylko się dowiedziałem o planowanej zmianie gospodarza teleturnieju, byłem pewien, że nic dobrego z tego nie wyniknie. ;)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 05 paź 2008, 11:06

Przeglądam te komentarze na stronie 5-klasisty i widzę że niektórzy ją wręcz uwielbiają, schlebiają a niektórzy nienawidzą. Ona po prostu jest bardzo charakterystyczną osobą...
Ja także ją bardzo lubię, bo na tego Korólczyka nie mogłem już patrzeć, jeszcze ta scenografia wszystko takie ciemne i prowadzący nudny jak flaki z olejem. Teraz jest inaczej. Lepiej, ciekawiej, kolorowo.
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 05 paź 2008, 18:58

Ja również uważam, że Rogalska jest dużo lepsza, buduje napięcie i ciekawie prowadzi program, lecz to zależy nie którym się podoba, a innym nie. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”