[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
Posty: 384
Rejestracja: 25 kwie 2019, 22:32
x 95
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tamianka »

MB89 pisze: 18 paź 2019, 23:04 Widzę że popierasz tego naczelnego hejtera tej edycji programu czyli Dawida, nie widzisz co on z grupą robi.
widzę, że popierasz naczelnego klauna tej edycji czyli Kamila, nie widzisz jak on wszystkich wku***a?
Annnna
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 15 wrz 2019, 17:17
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Annnna »

MB89 pisze: 18 paź 2019, 23:04
Annnna pisze: 18 paź 2019, 22:26
BB view pisze: 18 paź 2019, 22:20

Przecież to Dawid ciągle go obgaduje nastawia innych przeciwko niemu itd. On niby nie jest manipulantem? Kamil jest to błazen, a Dawid samiec alfa i próbuje do zadeptać.
Dawid chociaz prosto z mostu mówi ze to jest farsa. Tez bym po Kamilu cisnęła i mocniej niż Dawid. Chłopak jeszcze ma cierpliwość. Ile można słuchać głupot w wykonaniu Kamila ??!! Czy jesteś tym człowiek co wierzy ze raka można kombinerkami wyleczyć 😂😂😂 powodzenia w życiu życzę 😁😁
Widzę że popierasz tego naczelnego hejtera tej edycji programu czyli Dawida, nie widzisz co on z grupą robi.
. A uważasz ze Kamil cuda czyni z grupa tak jak z rakiem i kombinerkami ????;)
Marta93
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:47
x 55

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marta93 »

Niektórzy tutaj oglądają ten program, ale nie widzą oczywistych rzeczy. Produkcja już dawno wybrała głównego bohatera tej edycji. Kamil jest zawsze wypychany na pierwszy plan, nawet Ewa weszła tylko że względu na niego.
Dlatego też coraz rzadziej oglądam stream.

Zgadzam się jednak, że dzisiejsza akcja to już przesada, Kamil który zawsze powtarza, że to tylko zabawa i gra nagle stał się ofiarą.
Nie zdziwię się, jak się okaze, że tylko mu tym zaszkodzili.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

balarion pisze: 18 paź 2019, 23:02 Wystarczyloby tylko Dawida wywalic z programu i caly hejt, caly seans nienawisci by ucichl, bo nie mialby juz kto podkrecac reszty. Dawid nie ma zadnych zasad.
Wystarczyłoby Kamila wywalić z programu i cała grupa by odetchnęła z ulgą.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38078
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Martyna beczy w kiblu, a inni tańczą.
Annnna
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 15 wrz 2019, 17:17
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Annnna »

tinsel pisze: 18 paź 2019, 23:07
balarion pisze: 18 paź 2019, 23:02 Wystarczyloby tylko Dawida wywalic z programu i caly hejt, caly seans nienawisci by ucichl, bo nie mialby juz kto podkrecac reszty. Dawid nie ma zadnych zasad.
Wystarczyłoby Kamila wywalić z programu i cała grupa by odetchnęła z ulgą.
. I w końcu zaczął się normalny BB.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Dawid już pewnie nie wygra programu. Mam nadzieję, że po wyjściu nie straci swoich wartości. Z takim kolesiem to chętnie bym się napił wódki.

Produkcja w dniu dzisiejszym wskazała oficjalnie swojego zwycięzcę. Gratuluję! Zwycięzcą jesiennej, 7 edycji Big Brother Polska w Siódemce zostaje Kamil.
Baapa
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:56
x 35
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Baapa »

Teraz zaobserwujemy siłę perswazji, kto jest faktyczną ofiarą eksperymentu i kto jest oprawcą. Myślę że nie jest to żaden z uczestników.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38078
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak po za tym świetny ten lajf hah.
Jagna
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 03 maja 2019, 7:52
x 160
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jagna »

@MB89 Ja też myślę, że Kamil przyłożył swój palec do kompletnego zniechęcenia Kasi. Ona go nie znosiła o czym wszyscy wiedzą. Ja też oglądam streama i sam śmiech Kamila doprowadza mnie do szału, nie mówiąc o łażeniu z gołą dupą przy jedzeniu, idiotycznych rymowankach, wymądrzaniu się przy każdej możliwej okazji i co najważniejsze: olewaniu uwag innych uczestników jak go wprost proszą, żeby się uspokoił bo jego zachowanie jest dla nich męczące. Gdybym tam była to bym mieliła jęzorem na jego temat aż by mi odpadł, ale pewnie też bym się darła na niego co chwila. Bo też jestem tylko człowiekiem i moja tolerancja ma jakieś granice.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Tak, Martyna ryczy, uczestnicy mają teraz wspominać najpiękniejsze momenty, show must go on :rolleyes:

A moim zdaniem Kamil nie wygra. Pamiętajmy, że w poprzedniej edycji też Łukasz był potrzebny, ale tylko do pewnego momentu, a potem dali wygrać Madzi. Tutaj na dzień dzisiejszy może wygrać Dawid, Mateusz czy Wiktor.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Czego to nie zrobi się dla oglądalności, jak widać chociażby po tym forum, cel został osiągnięty...

Tak swoją drogą to w tej kampanii występuje też Rozenkowa, może to będzie temat jej wizyty.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Program stracił sens, skoro jeden uczestnik jest aż tak wyrażnie faworyzowany przez produkcję...
Nawet mu znajomą wpuscili... Szkoda to świetnie ta edycja sie zapowiadała, i sa fajnie ludzie tam ciagle ,ale traci to sens.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

tinsel pisze: 18 paź 2019, 23:07
balarion pisze: 18 paź 2019, 23:02 Wystarczyloby tylko Dawida wywalic z programu i caly hejt, caly seans nienawisci by ucichl, bo nie mialby juz kto podkrecac reszty. Dawid nie ma zadnych zasad.
Wystarczyłoby Kamila wywalić z programu i cała grupa by odetchnęła z ulgą.
i dac satysfakcje wszystkim tam. Jak ustosunkujesz sie do slow Dawida, ze Kamil jest "hujem, psycholem, gnojem, chamem" itd.? A drugie pytanie- kiedy Kamil kogos obrazil? Konkrety prosze
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Nazwał Dawida c**j.... masz konkret.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości