[POLSAT] Zawsze warto

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT/Ipla] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

M@rcin pisze: 25 lip 2019, 22:54 Z drugiej strony widownia Polsatu niczego bardziej ambitnego nie kupi, więc może i dobrze, że produkcja nie ma wyższych aspiracji.
Dobra gra aktorska zawsze mile widziana :) Obejrzałam kilka odcinków i, o dziwo (dla siebie, bo nie przepadałam) najbardziej "kupiłam" wątek Zielińskiej, może dlatego, że mam ochotę "zamordować" jej filmowego męża, przekonał mnie, że można być takim ohydnym typem, wierzę, że kobiety żyją z takimi mężami. Rosati jest kompletnie nijaka i zupełnie nieprzekonująca w roli prawniczki, może gdyby była tylko sekretarką w kancelarii, bo od roli prawniczki wymagam trochę więcej niż trzepotania rzęsami i zalotnego przewracania oczami. Wieniawa, typowa nadekspresyjna aktorka-amatorka, nie irytuje mnie tak jak Rosati bo i wymagania miałam mniejsze :P, ale szkoda, że nie pojawiła się w tej roli jakaś młoda zdolna, bo potencjał roli jest. Wątek gejowski niby jest, a tak jakby go nie było, panowie nie unieśli roli :P Ciekawe czy produkcja wyciągnie wnioski robiąc kolejny sezon, bo przejrzałam wcześniejsze komentarze i w zasadzie spostrzeżenia są podobne czyli zrobić lokomotywę z wątku Zielińska&Ławrynowicz, może zmienić pasmo i "zażre" :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Trzeciak pisze: 19 paź 2019, 0:48 Ostatni odcinek pierwszego sezonu w środę 20 listopada.
I zapewne ostatni odcinek w tym paśmie.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Ciekawe w jakim paśmie umieszczą drugi sezon... Chyba najlepsze pasmo to piątek po "TzG" :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Serial ogląda średnio 748 448 tys. widzów. Polsat zajmuje ostatnia miejsce wśród tzw. Wielkiej Czwórki. Szkoda, że serial jest klapą. Oby drugi sezon umieścili w korzystniejszym paśmie.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 694

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Przegrywać z TVP1 to już jest potwarz. Czyli w ogólnej przegrywają nawet z Wielkimi Testami?
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Nina chyba jeszcze nigdy nie przejechała się tak na zamawianiu na zapas, porażka sromotna, nie wiem czy zmiana pasma coś pomoże więcej, skoro po 2 odcinkach jeszcze część widowni odpłynęła. Nie dziwię się, mnie zdecydowanie bardziej przekonała propozycja serialowa Czwórki - bez pompowania balonika i zadęcia, swojska, luźna produkcja.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Niby w telewizji klapa, ale podniecano się jakimiś dobrymi wynikami w Ipli. Prawdopodobnie dlatego takie coś, jak Love Island dostało drugi sezon.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

To w Polsacie najwidoczniej zmieniła się strategia programowa. Wymiana po jednym sezonie mogła doprowadzić ich już do ściany i postanowili dawać więcej czasu produkcjom.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Medyk24 pisze: 25 paź 2019, 19:07 ...nie wiem czy zmiana pasma coś pomoże więcej, skoro po 2 odcinkach jeszcze część widowni odpłynęła.
Również wątpię, żeby zmiana pasma dużo dała. Jednak zmiana na choćby emisję po "TzG" w piątki to może trochę oglądalność by wzrosła. Uważam, że jeszcze lepszym pomysłem byłoby przenieść serial wiosną do Czwórki. Tam taka oglądalność była by zadowalająca. Jeśli nie to wypad :lol: Po co ciągnąć serial na głównej antenie skoro jest wielką klapą? Lepiej przenieść do mniejszej stacji.
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

I pierwszy sezon "Zawsze warto" juz za nami - wczoraj wyemitowano ostatni odcinek i jak mniemam skoro ten fakt przeszedł tutaj bez żadnego echa, to nie jest najlepiej. Ja przyznam szczerze, że chociaż serial nie jest super, to jednak oglądało mi się go dobrze. Ciekawe wątki, parę aktorów jednak jakoś to pociągnęło w górę, np. Mariusz Bonaszewski albo - o dziwo - Katarzyna Zielińska. Nawet Rosati nie była taka zła.Do tego trochę raczej "świeżych",bo nieopatrzonych jeszcze aktorskich twarzy np. Bartłomieja Kotschedoffa albo Jacka Knapa. Fajnie było ich zobaczyć.Może z wyjątkiem Julii Wieniawy, której wątek może sam w sobie nie był najgorszy, ale połączony z gra aktorską na poziomie paradokumentów stał się wręcz zabawny, żeby nie powiedzieć groteskowy. Sorry, ale mnie dla mnie taka "gra aktorska" może trafić chyba tylko do nastolatek.

Mimo wszystko wierzę, że są tu i osoby, które zdążyły i dały radę radę obejrzeć ten sezon. Ciekawa jestem jak wam się widzi jego zakończenie.Wg mnie scenarzyści jednak trochę tutaj popłynęli i przesadzili z ilością "nieszczęść", która spada na ojca,a właściwe całą rodzinę Marty granej przez Weronikę Rosati. Jakby trochę za dużo zwrotów akcji jak na jeden odcinek...Ale podobał mi się nowy wątek romansowy Marty - od początku za piękne mi się to wydawało, aby mogło być prawdziwe i jak zwykle nawet serial dogania życie.

Najbardziej na plus rola Bonaszewskiego, naprawdę pozytywne zaskoczenie to zwykle irytująca Zielińska. Rosati też daję mały plusik - jednak wypada tu lepiej niż w wielu innych produkcjach, nie jest tutaj tak sztuczna i zmanierowana jak zazwyczaj. Knap tez bardzo fajny. Nawet filmowy mąż Zielińskiej jest okej (oczywiście pamiętam go z "Azja Express").
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Napiszę krótko - serial mi się podoba. Żałuję, że 1. sezon okazał się oglądalnościowo klapą, więc bardzo się cieszę z 2. sezonu. Nie spodziewałem się, że serial mi się spodoba. Może nie jest to jakieś cudo ale przyjamnie się ogląda. Dziwię się, że Zielińską, Wieniawe i Rosati dobrze się ogląda :lol: Mnie też wkurza, że na rodzinę Marty spadają same nie szczęścia -
[ Spoiler ]
Finał dobry moim zdaniem. W 2. sezonie za pewnie
[ Spoiler ]
Jestem ciekawy w jakie pasmo wiosną dadzą 2. sezon :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

812 tys. widzów i... drugi sezon w tym samym paśmie

https://[link zakazany]/m/artykul/o ... ja-2-sezon
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Haha, ale Ninie się obniżyły wymagania co do oglądalności, wiosną ta klapa może jeszcze bardziej dostać po tyłku od konkurencji, zwłaszcza, że do TVN wraca "AE". :lol:
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

Adix2004 pisze: 21 lis 2019, 21:58 Mnie też wkurza, że na rodzinę Marty spadają same nie szczęścia -
[ Spoiler ]
Finał dobry moim zdaniem. W 2. sezonie za pewnie
[ Spoiler ]
Jestem ciekawy w jakie pasmo wiosną dadzą 2. sezon :)
Na pewno będzie jedna ofiara sytuacji z ostatniej sceny finałowego odcinka - wg mnie "wiecej" to by było już zbyt wiele i taki tragizm jest jednak mało wiarygodny i na pewno "nie spodobalby się" widzom. Obstawiam, że
[ Spoiler ]
.Chociaż...
[ Spoiler ]
Aczkolwiek przyznam szczerze, ze wątek
[ Spoiler ]
Cieszę się bardzo, ze pare osób tutaj podziela moje zdanie i cieszy mnie, ze podoba (ł )się Wam ten serial - nie jestem sama (nie żebym miała z tym problem) ;D
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

pulkownik pisze: 22 lis 2019, 6:30 812 tys. widzów i... drugi sezon w tym samym paśmie

https://[link zakazany]/m/artykul/o ... ja-2-sezon
Serio? Taka klapa i nowy sezon w tym samym paśmie? Ciekawe czy Nina zleci zamknięcie serialu w 2. sezonie, czy skasuje serial po 2. sezonie czy będzie kontynuowała serial mimo wielkiej klapy, bo wątpię żeby przy drugim sezonie nagle oglądalność podrosła, szczególnie jak na TVN poleci "Ameryka Express".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości