[TVN] Starsza pani musi fiknąć (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Mi tam bez takiego szału program się spodobał. Fakt, każdy odcinek ma nie co inny charakter i bohaterów, może być emocjonalnie wzruszający, niezwykle zabawny albo zaskakująco optymistyczny. Czy będzie kontynuowany to zależy od oglądalności i decyzji stacji, ja z uśmiechem przyjęłabym fakt, że to był projekt na jeden sezon, sam program nie musi być kilku-sezonowcem żeby zdobyć serca widzów.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Dla mnie to ten program to taka "zapchajdziura" to by mogło być miedzy ramówkami np latem, ale nie w ramówce o takiej godzinie...
Zdecydowanie najlepszy odcinek z Piaskiem i jego mamą, Kwiatkowski też całkiem ok.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Christianus pisze: 24 paź 2019, 16:42
Trzeciak pisze: 24 paź 2019, 16:16 Trudno porównywać tego typu program do "Azji/Ameryki Express", który z założenia jest wyścigiem o wielką kasę, na dodatek emocjonującym, i dlatego się on ogląda. Bardziej adekwatne jest porównanie do "Iron Majdan", choć moim zdaniem projekt ze "Starszą Panią" wyszedł lepiej. :)
Oczywiście, że formuły programów i wynikające z tego emocje są diametralnie różne. Porównuję tylko i wyłącznie ze względu na pasmo, które przez ostatnie trzy lata zajmowała "Azja/Ameryka Express", radząc sobie w nim bardzo dobrze. Nadal nie rozumiem tych przesunięć w sezonach, jednak wszystko można zatuszować pięknie brzmiącymi "decyzjami biznesowymi". Niestety, ramówki TVN-u stały się strasznie oszczędne i zachowawcze, a to nie jest dobra droga do wygrywania z konkurencją. W komercyjnej jeszcze się udaje, ale niekoniecznie wpływają na to propozycje pokroju "Starszej pani". To już przytoczone "Iron Majdan" pod tym względem radziło sobie znacznie lepiej, a jednak było bardziej monotonnym programem.
Co do "decyzji biznesowych" - to jednak tu "Big Brother" mógł rzeczywiście lekko nadszarpnąć budżet. ;) Inna sprawa - to jeszcze kilka lat temu w TVN-ie jakoś dbano o ściągnięcie sensownych formatów i ich realizacje na całkiem dobrym poziomie, a tak w ostatnim czasie mamy spadki m. in. "Agenta" i "Małych Gigantów", czy taką sieczkę, jak m. in. "Hipnoza".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Program oglądało średnio 1,2 mln, 340 tys. mniej niż 3 edycję Ameryka Express. TVN zajął drugie miejsce w 4+, pierwsze w 16-49 - hitem odcinek z Gessler i Mullerem (1,6 mln). https://[link zakazany]/artykul/o ... em-w-16-49
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Tak jak sądziłem, najlepiej oglądany odcinek z Gesslerami - w ogóle jeden z fajniejszych w programie. Bo Magda to magnes na widza ;) Nie spodziewam się kolejnego sezonu, ale mimo to program był okej. Za całokształt 6,5/10.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Program dobry na jesienne, ponure popołudnia w weekendy. Nie obrażę się jeśli powstanie drugi sezon, ale płakać specjalnievza tym programem nie będę.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Odcinki były i dobre i mniej fajne, śmieszne jak i wzruszające. Ale nudne też były. Jak dla mnie najlepsze były z Piaskiem i mama ale też z Pawłem Fajdek z tata. Najgorszy i najnudniejszy Joanna Krupa z mamą.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Wytrzymałem aż 15 minut. Nudy niesamowite. To się nadaje na niedziele po południu, a nie na środowy prime-time. Myślę jednak, że kolejnego sezonu nie będzie. Podobnie jak z innym, podobnym "hitem", czyli "Iron Majdan".
2008-2023
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Starsza pani musi fiknąć

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Powtórki programu od najbliższej niedzieli po 15:00 w tvn style. A powtórki tych powtórek na tej antenie w środy, też po 15:00.

Program będzie też powtarzany w głównym tvn w soboty o 17:00 od 30.11.
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości