[TVP2] Dance Dance Dance (2019-2021)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Program DDD, jak dla mnie, ma klimat streetdance`owy i pasowałoby mi, żeby i prowadząca i jurorzy byli w miarę spójni z tym klimatem, ale streetdance i, sorry, "Cichopki", nie widzę tego :-\ Niestety może to być operacja pod tytułem:
N-O-R-O-N pisze: 24 paź 2019, 13:26 Może przekierowanie inteligentne inaczej
;D / :'(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ja tylko delikatnie przypomnę o czwartym miejscu na Eurowizji Tanecznej. :lol: Za to jej zwyciężczyni była w innym show, które zeszło po jednym sezonie. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

12 lat temu :D Cichopek i Hakiel pasują do nowoczesnego programu tanecznego jak kwiatek do kożucha, żeby nie powiedzieć ostrzej. Iza Krzan, Patricia Kazadi, Marcelina Zawadzka - lubiane przez grupę komercyjną, dynamiczne i uzdolnione tanecznie, a ktoś chce wcisnąć tzw. "Pyzę".
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Szczerze powiedziawszy, to Kazadi już mi się lekko przejadła, co nie znaczy, że bezkrytycznie popieram panie z szarfą. ;)
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

Jako uczestniczkę widziałbym Agnieszkę Włodarczyk, ona jest stworzona do takich programów, żadnego nie przepuści :D
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@damiatan W "Agencie" nie była, w "Top Chefie" nie była, w "Starszej Pani" nie była ...

Cichopki w tym programie to jakieś kuriozum - choć można ten format po nich pogrzebać bez żalu. Już lepiej gdyby wystąpili razem w Kontynencie Express. Mogliby jak Włodara poprawić swój wizerunek, a tak to jeszcze bardziej mogą go pogorszyć.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

@Asjata no w agencie nie była, ale była w Ameryce a w tych programach raczej nie wrzucają tych samych uczestników :p
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Asjata pisze: 25 paź 2019, 22:23 ... w "Starszej Pani" nie była ...
I raczej nie będzie. Pamiętam Jej medialny konflikt z matką, dawno to było i na szczęście nie tak obciachowe jak konflikt pań Kisio, ale iskrzyło, bo matka i córka wypominały sobie jakieś żale, a mediom w to graj, wiadomo.
Dla mnie jak najbardziej może wystąpić, Włodarczyk zawsze była dość atrakcyjną dziewczyną, przypomniałaby o sobie.
W przerwie reklamowej TzG spojrzałam na CzP i na parę Cichopek&Hakiel....Kółko Graniaste, tak to widzę.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, 23:09 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Problem w tym, że ona przypomina o sobie regularnie w różnych programach, a smród "ciała astralnego" ciągnie się latami, a szkoda bo to fajna kobieta.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Za niektórymi ciągnie się "ciało astralne", na własne życzenie, za kimś innym "kartony", bo ktoś tak chciał :P , taki los gwiazd, a ekipę do tańca z kogoś trzeba zmontować i lepiej, żeby przynajmniej było na kim zawiesić oko ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

to może Natasza Urbańska ze swoim klonem - Natalią Krakowiak?
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Hakiel na "Tańcu się zna"(na pewno lepiej niż Chodakowska), a Cichopek ma doświadczenie w prowadzeniu. Mają podobno kłopoty finansowe, musieli sprzedać dom więc nie dziwne,że Cichopek chce wciągnąć także męża. Krzan do kolejnego programu ? To by nie było jej nagle za dużo? Czy tylko to dotyczy Idy? :D Moim zdaniem ok nie jest powiedziane,że Zawadzka, która ma Voice musi mieć coś na wiosnę poza "PnŚ"..
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przecież wiosną Krzan poza "Kołem Fortuny" i tak by nic nie miała. A Zawadzka na razie i tak ma tylko cztery ostatnie odcinki tej edycji "The Voice of Poland".

Cichopek ma doświadczenie w prowadzeniu, ale nie jest magnesem na widownię, co widać było po "Twoim Pulsie" (prowadzonym razem z Katarzyną Trzaskalską), czy obecnie "Czarze Par". Można by rzec, że obecnie poza "M jak Miłość" nie istnieje. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Doświadczenie, ale i dziesięcioletnią przerwę w prowadzeniu, dodajmy. Poza tym mentalnie bliżej jej w prowadzeniu do cioci Skrzyneckiej, niż do chociażby Kurdej-Szatan.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Dance Dance Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze: 26 paź 2019, 9:34 Poza tym mentalnie bliżej jej w prowadzeniu do cioci Skrzyneckiej
No właśnie. Patrząc na Hakiela i Cichopek bardziej widzę "wujka" z "ciocią", którzy pasują do programu z dzieciakami niż do programu w klimatach hip-hopu. Nawet jeśli przebiorą ich w ramoneski i glany, będzie to tylko przebranie, odezwą się i ...król jest nagi. W programie dla dzieci tak, w DDD nie koniecznie.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości