[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Artemida
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida » 30 paź 2019, 12:35

@berdi
:)
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Anonymous2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 » 30 paź 2019, 13:21

semperadastra pisze:
30 paź 2019, 9:54
Karol pisze:
29 paź 2019, 23:59
A Sławina taki wrażliwy, uczuciowy, syn mamusi.
Haha nie chcę go bronic, ale co to za myślenie ? Że niby wrazliwy, uczuciowy to nie ma potrzeb fizjologicznych ??? :lol: :lol: :lol:

Sama akcja z namiotem - nic specjalnego. Trzymała mu tylko ten koc i tyle, masturbacja to naturalna sprawa. Chyba niektore kobiety, które tu piszą nie rozumieją tego, bo one nie muszą tego robic tak często, jak faceci. Dla mnie ta akcja była zabawna, fajna. Ale niektórzy niestety wyznają zasadę - z igły widły i tylko kręcic z byle g afery... :)
Skoro tylko kobiety nie rozumieją tej "akcji" to rozumiem, nie przeszkadzało by ci a nawet by bylo zabawne, gdyby to twoja dziewczyna tak "zaspokajala" twoich kumpli? :)
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 30 paź 2019, 13:30

Kwestia też tego jak postrzegamy ten program. Dla mnie to jest tylko show, więc nie rozpatruje tego w kategoriach kto jest bardziej wartościowy. Dla mnie tacy uczestnicy jak np. Natalia niewiele wnoszą. Nie oceniam jej przez pryzmat tego czy jest wartościową osobą czy nie. Na plus dla niej, że w ostatnich odcinkach i tak wypada trochę lepiej :)

Nie wiem czemu niektórzy tak się uczepili tej dyskusji co powinien zrobić partner Ani. W związku partnerskim normą jest to, co zaakceptują partnerzy, więc jeśli jej narzeczony to zaakceptuje, wiedząc że to tylko show to nikomu nic do tego :)
Anonymous2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 » 30 paź 2019, 14:06

Nie wiem kto się uczepil twoim zdaniem ale odpowiedziałaś pod moim postem a ja tylko raz wyrazilam zdanie i tyle. A chlopakowi Anki chyba też nie na rękę ta akcja bo zablokował możliwość komentowania na swojej stronce.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 30 paź 2019, 14:07

Anonymous2 pisze:
30 paź 2019, 13:21
semperadastra pisze:
30 paź 2019, 9:54
Karol pisze:
29 paź 2019, 23:59
A Sławina taki wrażliwy, uczuciowy, syn mamusi.
Haha nie chcę go bronic, ale co to za myślenie ? Że niby wrazliwy, uczuciowy to nie ma potrzeb fizjologicznych ??? :lol: :lol: :lol:

Sama akcja z namiotem - nic specjalnego. Trzymała mu tylko ten koc i tyle, masturbacja to naturalna sprawa. Chyba niektore kobiety, które tu piszą nie rozumieją tego, bo one nie muszą tego robic tak często, jak faceci. Dla mnie ta akcja była zabawna, fajna. Ale niektórzy niestety wyznają zasadę - z igły widły i tylko kręcic z byle g afery... :)
Skoro tylko kobiety nie rozumieją tej "akcji" to rozumiem, nie przeszkadzało by ci a nawet by bylo zabawne, gdyby to twoja dziewczyna tak "zaspokajala" twoich kumpli? :)
Jeśli bym o tym wiedział, to nie, nie przeszkadzałoby mi to. Zresztą zdarzało mi się organizowac jakieś trójkąty z moją dziewczyną i szczerze mówiac jest to dla mnie przyjemne, widzieć jak moja kobieta "obcuje" z innym facetem. Musisz wiedzieć, że istnieją takie postawy jak swinging czy poliamoria. Bardzo nie lubię patologicznej zazdrości i tej chorej mentalności typu - "moja kobieta jest tylko dla mnie". Jako ludzie jesteśmy poligamiczni i to jest naturalne, poza tym każdy potrzebuje pewnego zakresu swobody i wolności... :)

Co do akcji z "namiotem" to pewnie jakaś zamierzona akcja produkcji, żeby zainteresować programem czy odcinkiem. Choćby te teksty: "Tu się kładź" itd. W sumie praktycznie to trochę było bez sensu, bo Sławina mógł sobie doskonale poradzić sam, ale pewnie nie chcieli zachęcać do oglądania gościem trzepiącym sobie, więc z kobietą to zawsze lepiej wygląda w TV. Trochę w stylu sceny z Łukaniem, kiedy wrzeszczał" "TERAZ K**WA TERAZ!!!" (notabene uważam to za najzabawniejszy moment poprzedniej edycji)... :lol: :lol: :lol:

P.S. Więcej luzu, to tylko program rozrywkowy, a po niektorych komentach można sądzić, że dla niektórych to sprawa życia i śmierci... :rolleyes:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 30 paź 2019, 14:16

Anonymous2 pisze:
30 paź 2019, 14:06
Nie wiem kto się uczepil twoim zdaniem ale odpowiedziałaś pod moim postem a ja tylko raz wyrazilam zdanie i tyle. A chlopakowi Anki chyba też nie na rękę ta akcja bo zablokował możliwość komentowania na swojej stronce.
Nie było to personalnie do Ciebie, po prostu dużo jest komentarzy na ten temat, nie tylko tu na forum. Nic dziwnego, że zablokował, bo pewnie pojawiało się tam dużo komentarzy wulgarnych.
Marta93
Obserwator

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Marta93 » 30 paź 2019, 14:51

Lol, Vasilis teraz w "Szpitalu" na TVN.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 30 paź 2019, 14:59

Biedny Kleszczu w szpitalu wylądował :lol:
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 30 paź 2019, 15:18

A dziś znów na streamie nuda, Mateusz i Ania ubrani w te stroje japońskie i dalej nic się nie dzieje :P
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 30 paź 2019, 15:25

"Co do akcji z "namiotem" to pewnie jakaś zamierzona akcja produkcji, żeby zainteresować programem czy odcinkiem"
haha, produkcja, to by czegoś takiego nie wymysliła. Mateusz sam sobie radzi z takimi potrzebach. Normalni ludzie nie robia tego w obecnosci koleżanek, kolegów... Mateusz nie zrobiłby tego przy Ani a Ania nie asystowała by Matiemu w tej podniosłej chwili :D I nie ma co tłumaczyć, że show, że potrzeby, że chłopak tolerancyjne czy inne bzdety. Nie wierze, że to na serio, jaja sobie robią z oglądaczy.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 30 paź 2019, 15:39

Widać, że walka w dmuchanych strojach z poprzedniej edycji się spodobała, bo mamy powtórkę :) I znów problemy techniczne. strój Ewki nie chce się napompować :rolleyes:

Malwina ma ponoć jakąś ważną wiadomość do przekazania reszcie, ale nie wie czy WB jej pozwoli. Znów wkręcanie Natalii ;)
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 30 paź 2019, 16:11

typeO pisze:
29 paź 2019, 21:56
Natalia ma ewidentnie jakiś problem z sobą. Żal mi dziewczyny, ale myślę, że pobyt w DWB jej nie pomoże, a raczej może zaszkodzić. Dziwię się, że przeszła casting. Nie widzę w niej potencjału, ale może się mylę. Próbuje się na siłę wpasować w życie grupy i oni też się starają pomóc jej w aklimatyzacji. Niestety skutek taki sobie. Przykro patrzeć jak ze sztucznym uśmiechem Natalia podchodzi do grupy i udaje zainteresowanie.
No jakis problem ona na pewno ma. Po pierwsze , osoba srednio przebojowa, a juz idzie do drugiego programu tv. Po drugie ma chlopaka, mieszka niby w Australi a od dluzszego czasu siedzi w Polsce i probuje zaistniec. Czego ona tak naprawde chce i z czego sie utrzymuje??
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 30 paź 2019, 16:11

Nie może być zadania bez wtopy, tym razem zepsuty strój sumo.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 30 paź 2019, 16:20

LIVE
WOW , ależ akcja, ale się dzieje w tym domu, coż za emocje :evil: :evil:
aż włączyli nowe wizytówki, żeby widowcy się nie zanudzili :lol: :lol:
..
akcja.jpg
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 30 paź 2019, 16:27

semperadastra- nie wydaje mi sie natutalne nachalne masturbowanie w tv :huh: Jesli juz kogos przypili to moze to zrobic dyskretnie 8)
A dlaczego kobiety sie tam nie onanizuja? Tez maja swoje potrzeby ;) Kamil np powiedzil ze na pewno tego nie zrobi. Czy to znaczy,ze z nim cos nie tak? Nie, on po prostu uwaza, ze to zbyt intymne. Kazdy ma swoj rozum , ale Slawina to mysli raczej inna czescia ciala- to oblech i tyle w temacie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”