[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie może być zadania bez wtopy, tym razem zepsuty strój sumo.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
WOW , ależ akcja, ale się dzieje w tym domu, coż za emocje :evil: :evil:
aż włączyli nowe wizytówki, żeby widowcy się nie zanudzili :lol: :lol:
..
akcja.jpg
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

semperadastra- nie wydaje mi sie natutalne nachalne masturbowanie w tv :huh: Jesli juz kogos przypili to moze to zrobic dyskretnie 8)
A dlaczego kobiety sie tam nie onanizuja? Tez maja swoje potrzeby ;) Kamil np powiedzil ze na pewno tego nie zrobi. Czy to znaczy,ze z nim cos nie tak? Nie, on po prostu uwaza, ze to zbyt intymne. Kazdy ma swoj rozum , ale Slawina to mysli raczej inna czescia ciala- to oblech i tyle w temacie :P
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

tinsel pisze: 30 paź 2019, 13:30 Dla mnie tacy uczestnicy jak np. Natalia niewiele wnoszą.
Pewnie w jej wejściu chodziło o to, żeby na kogos wszyscy zaczęli mówić Natan, a nie Natalia. W takim razie jej rola juz została wykonana... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak widać wymiana kostiumu sumo chyba przerosła produkcję, a spanie uczestników źle wyglądało w kamerach, więc ich zamknęli w sypialni, puszczali muzykę i zakazali leżeć.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Nie wiedziałem, że Ania ma chłopaka, w takim razie nie powinna tego robić, bo wątpię, aby chłopak przed wejściem do domu WB powiedział jej: "Ania, luzik, jak któryś będzie potrzebował to mu nawet pomóż !" :P

Chociaż zależy jaki jest związek, są takie związki, że każdy każdemu może strzepać i nie ma afery ;)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Kati33 pisze: 30 paź 2019, 16:27 semperadastra- nie wydaje mi sie natutalne nachalne masturbowanie w tv :huh: Jesli juz kogos przypili to moze to zrobic dyskretnie 8)
A dlaczego kobiety sie tam nie onanizuja? Tez maja swoje potrzeby ;) Kamil np powiedzil ze na pewno tego nie zrobi. Czy to znaczy,ze z nim cos nie tak? Nie, on po prostu uwaza, ze to zbyt intymne. Kazdy ma swoj rozum , ale Slawina to mysli raczej inna czescia ciala- to oblech i tyle w temacie :P
Co do Kamila to nie wierzę, chociaz go lubię. Tak mówi, a pewnie po kryjomu jak mu się chce, to sobie ulży. Dziwne, żeby facet ktory pół programu biega półnagi, chodzi w stringach itd. przez 3 miesiące sobie nie zrobił trójki. Byłaby to trochę paranoja. Oczywiście kazdy, czy kobiety czy faceci ma prawo zaspokając swoje potrzeby. Do końca też nie wiemy, co tam wyprawiają między 1, a 9. ;) Jak pisałem, to program rozrywkowy - warto mieć dystans... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Kolejna wkrętka Malwiny? Czy serio coś się stało?
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@semperadastra
Jak nie zrobisz trójki to trójka się sama pewnej nocy zrobi (polucja). Wszystko zależy kto jest w jakim wieku, kto jaki ma poziom temperamentu, kto jak reaguje na stres itp. Udział w programie to przecież duże przeżycie - wiosną z tego co wiem masturbowali się tylko młodsi, ale Radek czy Bartek już nie, bo w swoim wieku nie potrzebowali.
Wenka
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:37
x 37
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wenka »

Może wcale nie pokażą tej sytuacji w odcinku i chyba tak byłoby lepiej, szkoda mi Ani, zrobiła jedną głupotę i będzie z tego zapamiętana jak to rozdmuchają.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Myslicie, ze uczestnicy wiedza kiedy ich nie ogladaja widzowie? Chyba mimo wszystko produkcja ma wgląd co tam sie wyprawia w nocy?
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Wenka pisze: 30 paź 2019, 18:08 Może wcale nie pokażą tej sytuacji w odcinku i chyba tak byłoby lepiej, szkoda mi Ani, zrobiła jedną głupotę i będzie z tego zapamiętana jak to rozdmuchają.
Myślę, że będzie to w odcinku i to chyba będzie główny temat odcinka :evil:
bo... dzisiaj gościem BBN będzie... narzeczony Ani :lol: :lol:
ani.jpg
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

bustram pisze: 30 paź 2019, 17:52 Lepiej zastanówmy się, czy Mateusz zaspokajając się nie korzystał ze stóp Ani, które były - no właśnie, gdzie ? Pod jego kołdrą chyba...
Przecież ona zwaliła mu stópkami !!! :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wenka pisze: 30 paź 2019, 18:08 Może wcale nie pokażą tej sytuacji w odcinku i chyba tak byłoby lepiej, szkoda mi Ani, zrobiła jedną głupotę i będzie z tego zapamiętana jak to rozdmuchają.
Na odcinku głównym o 20.00 chyba nie pokażą, bo to czas chroniony. Pokazać mogą w BBN (w tym celu zaprosili zapewne narzeczonego Ani :P ) oraz w odcinku 18+ ;)

Ale ja właśnie lubię takie dziewczyny jak Ania, takie miłe, kulturalne, niepozorne, w których drzemie taki temperament. Weźcie porównajcie ją do np. wulgarnej Decybel, która robiła wiosną bardziej odważne rzeczy, ale w sposób zupełnie odpychający. Gdyby to Decybel trzymała kołdrę Igorowi to było by tylko "k*rwa, Igor, dajesz, k*rwa !!" :rolleyes:
kamilefverlund
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 25 sty 2019, 19:43
x 72
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilefverlund »

oo co chodzi z akcja wkrecania Natalii przez Wiktora i Babi? przewijam i przewijam i nic nie kumam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości