[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mnie denerwuje, że Wiktor robi codzienne michę owsianki i chowa do swojej szafki i podjadają z Malwiną cały dzień. Teraz już nikt kuchni tak nie pilnuje, ale obecnie mają znów mało jedzenia i dziś śniadania nie było, wiec to trochę nie fair. Ponadto wymyślają telenowelę by zdobyć coś na rano, bo na obiad mają produkty. Te skromne zakupy może zapowiadają coś ciekawego w tygodniu. Choć w sumie ciężko cokolwiek przewidzieć.
Wiolaass
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 01 kwie 2019, 18:11
x 28
x 35

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wiolaass »

Obejrzałam sobie wczorajsze 'nawoływanie' byłych uczestników i najbardziej mnie rozwaliła Martyna jak przejęła się słowami Olki. :lol: Ta pewnie nie miała nic złego na myśli, a ona jak zwykle za bardzo się wszystkim przejmuje :rolleyes:
Dziwne, że od Sary nic nie było...
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Czy też macie takie wrażenie, że Martyna coraz bardziej wydaje się być taką Madzią poprzedniej edycji?
Mam takie wrażenie tylko po odcinkach o 20:00 w tvn7.
Streama nie oglądam.
2008-2023
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

kamil2505 pisze: 02 lis 2019, 12:45 Czy też macie takie wrażenie, że Martyna coraz bardziej wydaje się być taką Madzią poprzedniej edycji?
Mam takie wrażenie tylko po odcinkach o 20:00 w tvn7.
Streama nie oglądam.
semperadastra pisze: 21 wrz 2019, 17:53
bobaas pisze: 21 wrz 2019, 16:40 Co jak co, ale Bliźniaczki nakryły Radzia Brodę czapką i pokazały, że i pierogi można zrobić w domu WB i to nie dla 6 osób a 15. Radzio się na story wymądrzał, że to jest nierealne.
Na razie to we wszystkim ta ekipa bije na głowę tą z I edycji :P
Radzio był świetny, dla mnie to prawdziwy zwyciezca poprzedniej edycji, a nie jakaś *** . Obecnie Martynka jest trochę irytujaca, bo ma niektóre cechy ***.
Coraz bardziej ??? Już na samym początku zwróciłem na to uwagę, bo ameba Martynka jest wk**wiająca w ten sam sposób. Nawet ostrzezenie wtedy za to dostałem... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fajny pomysł produkcji by kazać wszystkim siedzieć w sypialni, prawie drzemka w sam raz, choć nikt nie zamierzał się kłaść. No dynamiczny dziś dzień, pełen pomysłów.
marekforrester
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:21
x 21

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marekforrester »

kamil2505 pisze: 02 lis 2019, 12:45 Czy też macie takie wrażenie, że Martyna coraz bardziej wydaje się być taką Madzią poprzedniej edycji?
Mam takie wrażenie tylko po odcinkach o 20:00 w tvn7.
Streama nie oglądam.
Dokładnie, od paru dni zaczynam podejrzewać ,że to Martyna może nawet okazać się czarnym koniem. Nie wierzyłem w jej wybór przez widzów. Uważałem go za nietrafiony. Potwierdziły to pierwsze tygodnie, gdzie Martyna była kompletnie niewidzialna, momentami irytująca. Natomiast teraz, w mniejszej grupie zyskuje. To wina pewnie tego ,że dopiero poczuła się swobodniej, jest „dziewczyną z przedmieścia”, nie zmanierowana i leciutko naiwna, infantylna. Ale to może wyjść jej na plus.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Wiktor w punkt... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oni tracą jakiś zmysły wiedzy czy coś. Mają tyle dyni, można z niej zrobić, zioła mają w ogródku, sam Kamil mówi, ale nie, narzekają, że tylko sól.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

No nie wiem, czy Martyna jest podobna w jakis sposob do Madzi. Ona raczej jest taka zwykla dziewczyna. Chyba najbardziej normalna z nich wszystkich :) Malwina chcialaby byc druga Madzia. Ale nie wychodzi jej to i jest dla mnie wlasnie irytujaca ze swoja osobowoscia :rolleyes: Kto sie jej dziecmi zajmuje gdy ona ciagle odpoczywa?
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Właśnie nadrabiam wczorajszy odcinek i jestem mega zażenowany tym, jak Kamil z ogromnym przekonaniem gada o czymś, o czym nie ma pojęcia. Zombie wywodzi się z kultury słowiańskiej? WTF? No chyba, że Afryka też się wywodzi od Słowian.. Akurat tematem zombie trochę się interesuję. Gorzej z historią, bo zbyt biegły w niej nie jestem, ale wydaje mi się, że Kamil tworzy jej własną wersję. Łatwo to sprawdzić, ale zrobię to później.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Kati33 pisze: 02 lis 2019, 14:25 No nie wiem, czy Martyna jest podobna w jakis sposob do Madzi. Ona raczej jest taka zwykla dziewczyna. Chyba najbardziej normalna z nich wszystkich :) Malwina chcialaby byc druga Madzia. Ale nie wychodzi jej to i jest dla mnie wlasnie irytujaca ze swoja osobowoscia :rolleyes: Kto sie jej dziecmi zajmuje gdy ona ciagle odpoczywa?
Akurat Malwina ciągle pracuje :) a jej dziećmi wtedy pilnuje jej mama.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Coś ciekawego, ale czy to prawda? Malwina twierdzi, że ma zadanie z Martyną zorganizowania wieczoru panieńskiego dla Ani z dziewczynami w sekrecie w SR, bo dziś Ania ma rocznicę zaręczyn.
ziomek321
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:16
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziomek321 »

O namiocie Mateusza i Ani wszyscy pisali. A co powiecie o sytuacji z wczoraj w SR? Malwina i Wiktor praktycznie nago pod kołdrą? Dodam, że Malwina ma dzieci, a i oboje mają na zewnątrz partnerów. Hipokryzja.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

semperadastra pisze: 02 lis 2019, 13:12
kamil2505 pisze: 02 lis 2019, 12:45 Czy też macie takie wrażenie, że Martyna coraz bardziej wydaje się być taką Madzią poprzedniej edycji?
Mam takie wrażenie tylko po odcinkach o 20:00 w tvn7.
Streama nie oglądam.
semperadastra pisze: 21 wrz 2019, 17:53
bobaas pisze: 21 wrz 2019, 16:40 Co jak co, ale Bliźniaczki nakryły Radzia Brodę czapką i pokazały, że i pierogi można zrobić w domu WB i to nie dla 6 osób a 15. Radzio się na story wymądrzał, że to jest nierealne.
Na razie to we wszystkim ta ekipa bije na głowę tą z I edycji :P
Radzio był świetny, dla mnie to prawdziwy zwyciezca poprzedniej edycji, a nie jakaś *** . Obecnie Martynka jest trochę irytujaca, bo ma niektóre cechy ***.
Coraz bardziej ??? Już na samym początku zwróciłem na to uwagę, bo ameba Martynka jest wk**wiająca w ten sam sposób. Nawet ostrzezenie wtedy za to dostałem... :)
Ostrzeżenie przyznawe we wrześniu związane było z wulgarnym określenie uczestniczki a nie napisaniem, że jest irytująca. Widzę brak refleksji nad tym i ponowne obrażenie uczestniczki nazywając ją amebą - w związku z powyższym zamiast ostrzeżenia przyznaję bana, który zakończy się 2 tygodnie po zakończeniu obecnej edycji programu. Tak na ostudzenie emocji.
berbla
Obserwator
Posty: 274
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:50
x 270
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

lukiluki pisze: 02 lis 2019, 15:03 Właśnie nadrabiam wczorajszy odcinek i jestem mega zażenowany tym, jak Kamil z ogromnym przekonaniem gada o czymś, o czym nie ma pojęcia. Zombie wywodzi się z kultury słowiańskiej? WTF? No chyba, że Afryka też się wywodzi od Słowian.. Akurat tematem zombie trochę się interesuję. Gorzej z historią, bo zbyt biegły w niej nie jestem, ale wydaje mi się, że Kamil tworzy jej własną wersję. Łatwo to sprawdzić, ale zrobię to później.
Interesujesz sie zombie? Zainteresuj się kultura i tracycjami Słowian, to będziesz wiedział do czego Kamil nawiazywał i o czym mówił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości