Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Palomita
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 14 gru 2013, 19:23
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Palomita »

Adix2004 pisze: 29 paź 2019, 19:50 Czy jest w ogóle jakiś klasyk z takich starszych lat, który Czwórka mogła by wyemitować? Ja tylko kojarzę "Que Bonito Amor" z Danną Garcią z 2012 roku... Z nowszych klasyków to do wyboru mają tylko "El vuelo de la Victoria" z Pauliną Goto.
Nieemitowanym klasykiem jest kolumbijska "La Hija del Mariachi" z 2006r., z Caroliną Ramirez i Markiem Tacherem jako protagonistów. "Que bonito amor" z 2012r. jest jej meksykańską wersją- moim zdaniem gorszą.
LHDM doczekała się wznowienia emisji w Kolumbii w ub. roku. Stacja macierzysta- RCN Television.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Pamiętajcie, że są jeszcze "Inocente de Ti" (2004) i "Peregrina" (2005), pierwsze produkcje Nathalie Lartilleux jako samodzielnej producentki w Televisie. Oprócz nich cały wachlarz klasycznych telenowel, zarówno w Televisie jak i w innych wytwórniach. Jest w czym wybierać:)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

M@rcin pisze: 01 lis 2019, 21:46 Pamiętajcie, że są jeszcze "Inocente de Ti" (2004) i "Peregrina" (2005), pierwsze produkcje Nathalie Lartilleux jako samodzielnej producentki w Televisie. Oprócz nich cały wachlarz klasycznych telenowel, zarówno w Televisie jak i w innych wytwórniach. Jest w czym wybierać:)
O tych produkcjach wolałbym nie pamiętać... W sumie mogła by jakaś polecieć to ocenił bym czy Lartilleux była już taką złą producentką czy stałą się z biegem czasu :lol:
To jednak nie zmienia faktu, że akurat te telenowele mogły by się przyjąć bo w Polsce wszystkie telenowele Nathalie się przyjmowały pewnie z powodu tego, że były przepełnione znanymi schematami i miały pełno bzdur.

Najbardziej ze starszych klasyków chciałbym "Que Bonito Amor" :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Powstała, że tak powiem, taka 'akcja' odnośnie PREMIEROWEJ telenoweli latynoskiej w ZOOM TV :)
ZOOM TV napisał - "Mamy dużo próśb w temacie telenoweli latynoskich. Widać, że to akcja zorganizowana...". Napisali, również, że temat emisji telenoweli jest u nich poważnie rozważany, jednak ostateczną dezycję podejmą za jakiś czas plus za nim coś wybiorą i dostaną na dany tytuł licencję to może potrwać od pół roku do roku :) Jednak myślę, czy potrwa to pół roku czy rok - najważniejszej by coś latino wyemitowali.

PS. Piszecie do nich na fanpage i na skrzynkę, żeby widzieli zainteresowanie tym tematem :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Cieszę się, że Zoom poszedł w premiery i widać, że są tym zainteresowani, ale boje się, że kolejna latino telka będzie niewypałem, a pasmo zastąpią "Wiedźmy", albo "Szeptunka".
Ludzie bardzo proszą o "El Color de la Pasión", ale co z tego będzie, to nie wiem. Poza tym, jak dojdzie jeszcze jeden turkisz, to i tak nie znajdę czasu jeszcze na telenowelę latynoską. :P

EDIT
Swoją drogą na tym fanpage'u jest takie samo czytanie ze zrozumieniem, jak na stronie Zoomu. Powtórki nie wchodzą w grę, a ludzie i tak piszą "Zaklęta miłość", "Triumf miłości", "Otchłań namiętności", a później dziwujemy się, że każda bardziej skomplikowana telka wylatuje, bo słabą oglądalność - no to mamy wytłumaczenie. Nie twierdzę, że dla wszystkich, ale dla Polaków idealne są paradokumenty, z wyjaśnieniami, co 5 minut, co się wcześniej wydarzyło. :rolleyes:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Telenowelowi krzykacze zmartwychwstali? Kiedyś pod każdym postem na fb TV4 i Pulsu było "CHCEMY tą telenowelę, bo jest super." Teraz pod Zoom się zaczęło. Jedna osoba, pod każdym postem prosi o inną telenowelę. Ten gatunek chyba nigdy nie wyginie. :rolleyes:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Nic dziwnego, że fani latino chcą nową telenowele bo u Nas bardzo krucho. Kiedyś było ich pełno. Teraz niestety lub stety pałeczkę przejęły turkisze.
Zoom TV dał nadzieję na nowy tytuł latino u nich" więc oby się jednak zdecydowali :)
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Ja to chyba ślepa jestem bo nie widze na FB Zoom TV w ogóle takiego tematu ... czy ktoś mógłby podrzucić cały link to tego tematu o telenowelach pod którym są te propozycje ?
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Ann pisze: 12 lis 2019, 21:40 Ja to chyba ślepa jestem bo nie widze na FB Zoom TV w ogóle takiego tematu ... czy ktoś mógłby podrzucić cały link to tego tematu o telenowelach pod którym są te propozycje ?
Nie ma postu na fb Zoom TV odnośnie telenowel, ale stacja napisała, że poważnie myślą o emisji telenoweli latynoskiej, więc teraz ludzie w kometarzach i na skrzynkę pocztową piszą swoje propozycję.
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Asix2004 - dziękuję bo już myślałam że ślepa jestem ;)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od 2 grudnia "Przeklęta" o 9.00 po trzy odcinki.
Finał wypada 11 grudnia.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Wygląda na to, że to wstęp do większych zmian w ramówce TV4. Od 2 grudnia takie pozycje jak "Anatomia głupoty" i "Sekrety sąsiadów" będą mieć aż 4 odcinki dziennie, "Septagon" po dwa w południe. Z ramówki wypadają "Miodowe lata".

Miejmy nadzieję, że wraz z przełomem roku telenowele powrócą na swoje dawne godziny.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Gdzie jest ramówka na grudzień, bądź cennik. Znalazłem, ale na listopad. :(

Dla mnie po tym, co piszecie, że nadchodzą prawdopodobnie zmiany na TV4 pojawia się mała nadzieja, że jednak jakaś telenowela będzie. Możliwe, że inne propozycje też mają słabe wyniki oglądalności.
Tęsknię za czasami, gdzie od 16:00 do 18:00 można było przełączyć na Czwórkę i zawsze była jakaś telka. Ogólnie tęsknię za czasami sprzed choćby 4 lat, ile wtedy leciało telenowel w tv. :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Tutaj jest ramówka na pierwszy tydzień grudnia:

https://programtv.naziemna.info/program ... 06-grudnia
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Dzięki, zupełnie zapomniałem o tej stronie.

Faktycznie wygląda to tak, jakby chcieli szybko skończyć także "Sekrety sąsiadów". Widać enta powtórka "Miodowych lat" się nie sprawdziła, tylko pytanie, czy te prawdopodobne zmiany będą na korzyść fanów telenowel. "SS" i "ML" może się nie oglądają, ale nie wiadomo, co zamierzają tam wstawić. Reklamy przy tych dwóch serialach są w sumie tańsze, niż przy emitowanych wcześniej "PiP".

Zobaczymy. Mówią, że nadzieja matką głupich, ale mimo wszystko liczę na odbudowanie pasma telenowel. :) Ale jednak gdzieś mam świadomość, że raczej telenowela to nie będzie. :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], skaty i 12 gości