[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fajnie, że po tylu godzinach, poczekali na zadanie do akurat 1. Chyba ktoś chce by więcej osób oglądało odcinki w TV.
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

annawoj1104 pisze: 05 lis 2019, 20:56 Inni spali Wasyl poleci, brawo... To wkurza najbardziej...
Takie brednie zeby aktorków chronić, o aktorzyna jaki śmiech radości, jak on wie że jest chroniony i jego "ukochana" również ;)

Nie głosuję i NIE bede głosowac w tej edycji ;) Nie ma to sensu
A kto wam broni na Ewe głosować??
Ja na Vasyla zsglosowalam i znajomi też. Nie lubię osób nijakich, które przypodobaly się mieszkańcom i chcą dotrzeć do finału samym byciem w programie.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Od pewnego czasu widzę wyraźnie ukierunkowanie produkcji na widza odcinków, a nie na "streamowców". Nie wiem z czego to wynika - nie lubią nas i nie chcą naszej kasy? Większość imprez i ciekawych akcji zaczyna się po streamie lub tuż przed końcem streama. Ciekawa polityka. To trochę jak strzał w kolano, bo wydawałoby się, że stali widzowie płacący regularnie są cenni. Być może część z nich zostanie po BB i zechce dalej oglądać Playera - tak było ze mną po ostatniej edycji, ale nie - oni chcą zniechęcić chyba do oglądania na streamie. A może myślą, że zbyt dużo widzimy i ujawniamy? W końcu w odcinkach BB prezentuje się całkiem dobrze - odpowiednio przycięte widowisko nie ma wad i można kreować rzeczywistość. Może o to chodzi? W końcu Love Island na ścinkach zrobiło jakąś tam oglądalność. Na streamie byłoby to nie do przejścia.
mina2019
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:36
x 115
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mina2019 »

A ja się dziwię, i to bardzo, że poleci Wasyl a nie Mateusz ...
Sama bym wyrzuciła jednego i drugiego, ale w tej chwili jest szansa na usunięcie Mateusza.
Dziwię się, że nagle wszystko, co odwalił, zostało mu zapomniane, więc przypomnę tylko najważniejsze punkty:
- o mały włos nie wyleciał (i szkoda, że się tak nie stało) za rozerwanie bluzki Malwinie
- jest obleśny w zachowaniu w stosunku do dziewczyn i nie tylko
- nie tak dawno strzelił '3' przed kamerami, w biały dzień, nie kryjąc się z tym, wespół z pomocną Anią, bo to według nich takie zabawne ...

Na pewno mielibyście do dodania więcej 'plusów ujemnych' ;D
Tak się zastanawiam, czy może produkcja nie wrzuciła go celowo do nominowanych, bo to jedyny sposób
na wyrzucenie go z programu po tym, jak jakiś czas temu wszystkie internety chciały go usunąć.
A teraz co - poleci Wasyl, a Mateuszek jeszcze może wygrać program ...
Niedobrze mi.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

typeO pisze: 06 lis 2019, 9:08 Być może część z nich zostanie po BB i zechce dalej oglądać Playera - tak było ze mną po ostatniej edycji, ale nie - oni chcą zniechęcić chyba do oglądania na streamie.
Właśnie kilka dni temu miałem taką teorię - będzie III edycja, ale bez streamu. I w takim przypadku zniechecanie do streamu jest sensowne. Inna sprawa, że ja zwyczajnie takim działaniem gardzę - nie po to płacimy i czytamy teksty: - "milion kamer, żaden szczegół Cię nie ominie", zeby pod koniec streamu zostać oplutym w twarz - bo impreza się zaczyna, bo zadanie, bo coś tam itd... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Gurson
Obserwator
Posty: 301
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:28
x 30
x 88

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gurson »

Ja tak nie uważam, bo żyjemy w dobie gdzie internet powoli, ale jednak wypiera TV standardową. Cofanie się do czasów I edycji - nie ma najmniejszego sensu. Uważam jednak, że w III edycji mogą jeszcze bardziej postawić na internet - swoje słowa podpierałem wynikiem I edycji (tej obecnej) i tego, że się tyn chwalili, że BB w internecie wykręcił im bardzo dobry wynik.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jeśli będzie kolejna edycja to tylko dlatego, że jeszcze nie zwróciły im się koszty poniesione przy reaktywacji programu, a co za tym idzie na pewno nie zrezygnują z czegoś co im przynosi niezłe dochody.
Gurson
Obserwator
Posty: 301
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:28
x 30
x 88

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gurson »

,, Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7 oraz TVN Fabuła w rozmowie z Wirtualnemedia.pl pytana o zabieg połączenia emisji programu w telewizji linearnej oraz w internecie stwierdziła, że „komunikacja związana z programem, jak i jego dotarcie było bardzo szerokie”. - Nie zrezygnowaliśmy z rozszerzenia naszej widowni o tę, która jest głównie w sieci. Myślę, że ten zabieg się sprawdził - wyniki TVN7 są bardzo zadowalające, ale i wyniki Playera.pl - są znakomite. Wydaje się, że ta fuzja telewizji linearnej z internetem wyszła na plus. 24 mln versus 25 milionów odsłon w sieci to bardzo dobry wynik - zaznaczyła".

Źródło: https://[link zakazany]/artykul/b ... iosna-2019
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Medyk24 pisze: 06 lis 2019, 9:57 Jeśli będzie kolejna edycja to tylko dlatego, że jeszcze nie zwróciły im się koszty poniesione przy reaktywacji programu, a co za tym idzie na pewno nie zrezygnują z czegoś co im przynosi niezłe dochody.
Program napewno się zwrócił. 😊 Teraz po prostu odeszły pewne koszty.
Kacper.m
Poster
Posty: 1651
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 509
x 219

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Chajzer wrzucił zdjęcie ze szpitala, miał jakąś operację, więc raczej dzisiaj go nie będzie.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Mimi29 pisze: 06 lis 2019, 6:28
annawoj1104 pisze: 05 lis 2019, 20:56 Inni spali Wasyl poleci, brawo... To wkurza najbardziej...
Takie brednie zeby aktorków chronić, o aktorzyna jaki śmiech radości, jak on wie że jest chroniony i jego "ukochana" również ;)

Nie głosuję i NIE bede głosowac w tej edycji ;) Nie ma to sensu
A kto wam broni na Ewe głosować??
Ja na Vasyla zsglosowalam i znajomi też. Nie lubię osób nijakich, które przypodobaly się mieszkańcom i chcą dotrzeć do finału samym byciem w programie.
No faktycznie, bo Ewa jest "jakaś" :lol:
Wisi tylko na Kamilu i totalnie więcej nic
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kacper.m pisze: 06 lis 2019, 10:35 Chajzer wrzucił zdjęcie ze szpitala, miał jakąś operację, więc raczej dzisiaj go nie będzie.
Dziś w "BB Nocą" ma być Gabi Drzewiecka, co zapowiedziała Małgorzata Ohme. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

To nie jest przypadkiem nielegalne ? Z tego co wiem nie można przebierać się w mundur i udawać policjanta, jest to czyn karalny. A Filip nie dość, że ubrał mundur to jeszcze jeździł radiowozem i zatrzymywał do kontroli :o Oczywiście wszystko w ramach filmiku na YouTuba.
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (29.99 KiB) Przejrzano 628 razy
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

LIVE
Mateusz wymyślił, żeby poświęcić dowódcę. Vasyl twierdzi, że to bez sensu, ale odda się kosmitom :lol: Po 3 dniach siedzenia mają już dość tego zadania i chcą jak to ujął Wiktor "zakończyć tę farsę". Myślę, że dziś, maksymalnie jutro do południa będzie koniec tego zadania.
berbla
Obserwator
Posty: 274
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:50
x 270
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

Co z samców alfa, czyni zgodnych, rozanielonych i łagodnych baranków? hm... toż, to GABI DRZEWIECKA :D
Sklonowac i wysłać we wszystkie strony świata, może unikniemy wojen ;)
Ale ja Was Panowie rozumiem, mimo, że jestem kobieta hetero, to uważam, że Gabi jest the best w każdym calu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości