[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A ja i tak będę bronić grupy, dali się znów podpuścić, no i trudno. Jak dla mnie świadczy to tylko o tym, że nie potrafili tego odpowiednio przekalkulować i zrobić WB i Kamilowi na złość. Ja nie wiem, gdzie tam mowa nienawiści? Oczywiście ta akcja z pizzą, gdzie WB zgasił Mateusza to było przesadne pajacowanie, ale nie używajmy takich wielkich słów. Produkcja podgrzewa konflikt, bo zadanie tygodniowe było tak nędzne, że tylko tyle im zostało.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 22:50 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Kermit75
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 13 maja 2019, 19:00
x 68
x 21

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kermit75 »

Jakim cudem taka Martynka, Ania, Malwina, Ewa wciąż są w tym programie?.
Martyna - można powiedzieć, że ...jest. Przeciętna do bólu. Taka osoba w Reality Show ? Pomyłka.
Anka - kobitka z Ukrainy, wymowa sempleniąca, piskliwy głos, wkurząjący ton mówienia. Przemądrzała.
Malwina - pseudo-celebrytka, mlaskacz. Naśmiewa się z wszystkich. bo myśli , że jest the best. Takie "dziecko TVNu".
Ewa - aktorka rodem z Ukryta Prawda. Żenada. Ciągle senna i zmartwiona.
Jak ktoś z nich ma otrzymać 100tyś za wygranie BB to ten program jest totalną klapą i gwałtem na inteligencji widza. Lepiej oddać kasę na cel dobroczynny.
Co do facetów - Kamil. Mieszane uczucia mam co do niego ale przynajmniej widać go w tym programie i prezentuje jakiś poziom wiedzy. Żyje w tym programie choć zmieszali go z błotem przeciętniacy nie rozumiejąc tak naprawdę co on mówi i o co tu chodzi. "Związek z Ewą" wyciszył go ale chyba została specjalnie przysłana aby miał bratnią duszę;-) i trochę odpoczął psychicznie.
Mateusz - taki cwaniak podwórkowy. Chciał być zapamiętany z BB więc trójka pod kocem.. Jaki on naturalny - nawet to zrobi ...
Vasyl - mam wrażenie,że facet ma sztuczne zęby bo coś tak mówi dziwnie. Zaciska aby mu szczęka nie wypadła :-) ? Dwulicowy. Leniwy . Irytujący chwilami.
Wiktor - wydawał się ok na początku ale związek z Malwiną utwierdził mnie, że on jest też mocno dwulicowy i wymyślił sobie strategię. Warty Malwiny - swój swego pozna. Jeden z największych aktorów w BB.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

@tinsel h*j z nim, j*bac go, zj*b genetyczny, spi*dalaj- to mowa milosci:)?
Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

Nie wiem dlaczego kilka osób odbiera, ze dzisiejszy montaż był pro Kamilowy. Przecież jak ten cały Radek mu pocisnal, że myśli tylko o sobie i że jest donosicielem to go zrównal z ziemią. Na pewno Kamil sporo przez to stracił.
mina2019
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:36
x 115
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mina2019 »

Przed chwilą Kamil wyjaśniał Mateuszowi, że przegrali zadanie,
bo nie wyciągnęli żadnych wniosków z wczorajszej lekcji z Przemkiem.
Już pisałam wcześniej - Przemek im tłumaczył, że są grupą, że jeden za wszystkich itd. a oni go dzisiaj nie uratowali.
Na co Mateusz - ale myśmy nie mogli nic zrobić.
Kamil - mogliście zrobić cokolwiek ale tego nie zrobiliście.
I to prawda - ta ich zawiść przesłania im wykonanie najprostszych zadań, nic nie myślą.
Swoją drogą to ciekawe, jak daleko się w tym ostracyzmie posunęli.
Nie przepadałam za Radkiem z poprzedniej edycji, i nie sądziłam,
że to powiem, ale dzisiaj na insta miał wpis w punkt i się z nim zgadzam :lol:
Powiedział, że pomimo podziałów tamta ekipa potrafiłą ze sobą współpracować podczas zadań.
Pomijam to, że byli naprawdę kreatywni, zabawni i mieli dużo energii.
Pamiętacie detektywistyczne zadanie już pod koniec edycji ?
To była rewelacja.
A PRL - spiski, knucie, ale potem kupa śmiechu z tego.
Ta edycja jest już pozamiatana, byle do finału ...
Tylko pytam - za co i komu te 100 tys. zł ??
Ja bym główną nagrodę przerzuciła do puli następnej edycji, o ile taka będzie ...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 22:58 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Anonymous2 pisze: 07 lis 2019, 22:53 Nie wiem dlaczego kilka osób odbiera, ze dzisiejszy montaż był pro Kamilowy. Przecież jak ten cały Radek mu pocisnal, że myśli tylko o sobie i że jest donosicielem to go zrównal z ziemią. Na pewno Kamil sporo przez to stracił.
no wiadomo, ale tu jest kilka osob, ktorym jeden pozytywny gest Kamila wystarczy, zeby miec caly dzien zniszczony. Wszystko pod Kamila, Kamil aktorem wynajetym, glosowanie oszukuje bo Kamil wygrywa i tak w kolko :lol:

Zapytaj sie Jordiego, jak Goska przegrala z Kamilem glosami widzow ;) ? On juz tu z 4 razy pisal, ze to oszustwo napewno ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Malwina mlaskacz. I to jest żadna jej wada...

Dla niedoinformowanych. W Azji mlaskanie jest normalnością, a wręcz "dobrym" zwyczajem, że posiłek smakuje. Nietaktem jest milczenie podczas jedzenia...


@balarion ja już pisałem, że ja twoich postów nie widzę, bo mam cię na ignore, więc nie wysilaj się, że zmusisz mnie do pyskówki.

A pewnej osobie dziękuję kolejny raz za info, że znowu o mnie wspomniał. Ja nie wiem może się we mnie zakochał? ;)
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 23:01 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:51
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Karol pisze: 07 lis 2019, 22:34 Mieszkańcy swoim zachowaniem pokazali swój stosunek do Kamila. Nie bronię jego, bo ma za uszami, ale nie jestem też w stanie powiedzieć niczego dobrego o innych. Sorry, ale niech jutro nie będzie płaczu, bo odcinek w TVN7 jest taki, a nie inny. Jestem przekonany, że gdyby mieszkańcom zależało, zmiażdżyliby Kamila. A póki co nie udaje im się go zniszczyć, on też nie robi nic, ale to ich reputacja leży. Kamil wyjdzie na boga, bo mu wszyscy na to pozwalają.
Ale co konkretnie mieliby zrobić, żeby go "zmiażdżyć"? Od dłuższego czasu większość grupy (wyjątkiem jest ten wczorajszy zupełnie niepotrzebny wybuch agresji Mateusza) przestała w zasadzie reagować na różne jego krzywe akcje, najzwyczajniej w świecie go ignorując (fakt faktem, że sam Kamil też od jakiegoś czasu jest mniej drażniący i wyraźnie spuścił z tonu). I wobec tego, że skończył się nośny temat rzekomego hejtu na Kamila, produkcja najwyraźniej postanowiła utrzymać go w świetle reflektorów w inny sposób - nakręcając ten fejkowy romans z Ewą. W takiej sytuacji grupa chyba widzi, że próba rywalizacji z Kamilem to jak walka w ustawionym meczu, i to może ludzi najzwyczajniej frustrować. A to, że sami się podkładają i dają ponieść emocjom, to już "inna inszość" - sama przecież napisałam, że dali się dziś podpuścić.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 23:05 przez PrzyczajonaSurykatka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

@balarion
Ale to nie była akcja z dzisiejszego dnia, ani z wrzuconego fragmentu. Nie wiem dlaczego wtedy WB nie zareagował. W ogóle z jakiś niewyjaśnionych powodów produkcja uważa, że Sławina jest fajny na tyle, że go jeszcze nie wyrzucili karnie z programu, chociaż nie raz sobie na to zasłużył. Ja bym go już wyrzuciła po akcji z Malwiną z początku programu. Zwłaszcza, że wiemy za co odpadła np. Kasia. Ok, dali mu wtedy szansę, ale po tym granice przekraczał nie raz. Tyle, że sprawiedliwości w tym programie nie ma i to już chyba na tym forum dawno ustaliliśmy :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Moim zdaniem oni widzą, że produkcja go ciągnie i jest ich faworytem. A pewni tego są po żenującej akcji z tym wyolbrzymionym do granic możliwości hejtem, gdzie to był pikuś przy tym, co wiosną patusy wygadywały o Łukaszu. Poza tym te docinki do innych i w ogóle. Kamil tylko raz dostał reprymendę i to bardzo grzeczną.

Najbardziej pojechał mu Przemo, ale produkcja szybko to zatuszowała i cały ep skupia na "złym" Wasylu i Kamilu, który jest niewinny, a oni wieszają na nim psy...

Mają tego dość i ja się im kompletnie nie dziwię. Nawet Wiktor już jest tą sytuacją wkurzony...


@mina2019 przede wszystkim w połowie programu wiosną było dużo więcej różnorodnych, kolorowych osób. Nawet jak był hejt (bo był i to w formie 100 razy mocniejszej na Łukasza niż to pseudowyzywanie które mamy tutaj), to potrafili się bawić, zadania wykonywali prawie wszystkie, potrafili się dogadać dla tego, żeby mieć co jeść.

W tej edycji na tym etapie mamy:

- wyniosłą nudziarę Ankę, która ma przebłyski, ale ostatnio coraz rzadziej.
- nudziarę Malwinę, którą tylko Wiki potrafi rozruszać.
- nudziarę Martynę, którą tylko masa alko potrafi rozruszać
- TOTALNIE BEZNADZIEJNĄ Ewkę.
- Miałkiego i pseudozabawnego Wasyla.
- Zboczonego i zdziecinniałego Sławinę.
- Kamila, który nie mając do rywalizacji mocnych charakterów jest kompletnie nudny jak jego Ewunia.
- Wiktora, który ma plan na ten program, ale i on po ostatnich dniach ma dość tej farsy nazywanej BB...


Taki mamy skład...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 23:13 przez Jordi, łącznie zmieniany 3 razy.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

@Jordi tak, masz agentow, ktorzy cie informuja o kazdym moim poscie skierowanym do ciebie. Mistrzostwo swiata:) Az sie poplulem:)
Odpowiedz tylko na 1 pytanie i dam ci spokoj: Jak Gosia zostala oszukana przez glosowanie widzow:)?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Będą spać jak sardynki, nawet są w dobrej formie, niedługo będą to wspominać z dużym uśmiechem :)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Jordi pisze: 07 lis 2019, 22:57 Malwina mlaskacz. I to jest żadna jej wada...

Dla niedoinformowanych. W Azji mlaskanie jest normalnością, a wręcz "dobrym" zwyczajem, że posiłek smakuje. Nietaktem jest milczenie podczas jedzenia...
To jest tak śmieszne i żałosne, że az muszę skomentowac. W takim razie jeźdź po świecie i pokazuj kciuk uniesiony w górę (polskie "OK"). Może niektóre reakcje nauczyłyby cię rozumu... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

Kermit75 pisze: 07 lis 2019, 22:49 Wiktor - wydawał się ok na początku ale związek z Malwiną utwierdził mnie, że on jest też mocno dwulicowy i wymyślił sobie strategię. Warty Malwiny - swój swego pozna. Jeden z największych aktorów w BB.
A ja myślę, że Wiktor nie jest żadnym aktorem, wydaje mi się, że on po prostu taki jest. To skrajny indywidualista, nie liczący się z nikim, napędzają go żarty, złośliwości, imprezy - gdy jest z ludźmi. Ale nie do końca ludzi rozumie i nie ma w sobie zbyt wiele empatii. Żyje w świecie natury, sztuki, muzyki, piękne miejsca, piękne życie i kobiety, w grupie wyraźnie się gubi, albo jest mega złośliwy i robi na przekór, albo wręcz odwrotnie staje się cieniem i idzie za wszystkimi.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 23:37 przez magdalienkaaa, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko potrafisz obrażać (bo mnie obraziłeś i jak nie usłyszę słowa przepraszam, to zgłaszam to do moderacji), to może lepiej nie pisz, bo szkoda tracić czas.

Popatrz na siebie, a potem oceniaj co jest bardziej żałosne człowieku ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości