[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

No i co takiego strasznego Kamil naopowiadał:)? Z wielkiej chmury, mały deszcz. Jeszcze mu to na + wyjdzie.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

O Boże! Czyli tak jak mówiłam. Będzie po 23...
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Ciekawe co by niektórzy powiedzieli, gdyby to np. Mateusz powiedział o Natalii albo o Kamilu, że ma IQ poniżej 50. Byłaby burza.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

wiatriwoda pisze: 08 lis 2019, 20:57 O Kamilkowi dali 40% haha, szkoda, że nie 80% :)
No toż przecież o to chodzi, żeby kasa szła, gdyby dali 80% nikt by już smsków nie słał :D
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

@typeO żadna burza- tylko każdy by się śmiał, ze sam tyle ma- a na innych gada. Z Kamilem jest ta różnica, ze na inteligencje ich miażdży, wiec brzmi to naturalnie co powiedział.
Jordi
VIP Expert
x 2161
x 2079

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Czym jest prawdziwy hejt pokazują teraz w necie obrońcy Kamila. Fluganie praktycznie na wszystkich uczestników i totalny najazd na produkcję, że co za kłamstwa i ustawiony montaż... Teraz akcja z hejtem by się przydała, a nie ta farsa z połowy października.

Ale jak montaż na innych jest ustawiony, żeby pokazać jak najgorzej (jak na Wasyla choćby), to jest git :lol:

Kamil pokazał, że w niczym nie jest lepszy od reszty i taka jest prawda.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1394

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Dzisiaj w głosowaniu wygrywa Kamil. Jutro będzie Vasyl, a pojutrze po 17:00 znowu Kamil. A i tak wiemy kto odpadnie w trakcie Areny.
Ten rozkład jazdy głosowania jest znany już od kilku tygodni.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 933
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Na live pokazali wszystkim zmontowany filmik z wkrętu Wiktora i Malwiny . Fajny materiał, wszyscy uhahani ;D
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

A w tej całej akcji fanów i antyfanów Kamila znowu wszyscy zapomnieli o Mateuszku i całkiem go rozgrzeszyli :o
Żeby się jeszcze nie okazało, że ta burza to dla niego trampolina do finału :angry:
Ma tylko parę procent za te wszystkie odpały ??
No nie wierzę !!
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 21:38 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

Rozwalił mnie Kamil dziś 😁 nigdy się tyle nie uśmiałam na tym programie, bardzo dobrze że dziewczyny to słyszały, wydawało im się że takie są cwane a wyszły na dziunie bez mózgu 😁. Tylko Martyny mi było żal bo dostała trochę rykoszetem ale też zachowuje się jak dziecko we mgle to nie dziwne. Mateusz też jakoś ich w obronę nie brał bo myśli tak samo. Wiktor zaczął mi działać na nerwy, jest co raz bardziej chamski, Ewa w basenie a on tekst że robi drame, co to za koleś? Co z niego wyłazi? Vasyl zaś się non stop drze, twierdzi sam że nie jest męski, drze jape jak baba, wszyscy go lekceważą, zrobili z niego kleszcza, też mu nie przeszkadza, mam nadzieję że wyleci bo to już jest i tragiczne i smutne, żenada nie chłop 🥴. Super by było jak by Kamil miał immunitet to wreszcie by były ciekawe nominacje, albo niech dostanie z automatu, też może być 🙂. Na tę chwilę kibicuję Martynie I Kamilowi, mam nadzieję że będą w finale 🙂
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 1024
x 394

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Wyniki głosowania dzisiaj oczywiście na niekorzyść Kamila. Stały schemat, właściwie już przewidywalny do porzygania za przeproszeniem. W niedzielę rzecz jasna cudowne ocalenie, bo Kamil ma w sobie takie cudowne pokłady dobroci. Ja już spisałem ten sezon na straty.
12 lat na forum! :)
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Abbott pisze: 08 lis 2019, 21:18 Dzisiaj w głosowaniu wygrywa Kamil. Jutro będzie Vasyl, a pojutrze po 17:00 znowu Kamil. A i tak wiemy kto odpadnie w trakcie Areny.
Ten rozkład jazdy głosowania jest znany już od kilku tygodni.
Dokładnie, naprawdę szokujące jest, że fani Kamila dają się łapać tydzień w tydzień na ten sam schemat. Chyba to jest tak naprawdę jedyny racjonalny powód, dlaczego Kamil jest jeszcze trzymany w programie, po prostu produkcja znalazła sobie znakomitą skarbonkę.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

A ja nadal kibicuję Wiktorowi, trochę podpadł w ostatnich dniach, ale po wyjaśnieniu wkrętki z Malwiną widać, że już trochę mniej z nią przebywa i oby tak było nadal. A błądzi każdy i na tę chwilę mu wybaczam, bo i tak jest dla mnie najzabawniejszym gościem w programie, do tego z świetnym gustem muzycznym i artystyczną duszą, dlatego wybaczam i kibicuję mu dalej (nie będąc bezkrytyczną wobec niego i to mnie różni od psychofanów Kamila ;)).
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

magdalienkaaa pisze: 08 lis 2019, 21:45 A ja nadal kibicuję Wiktorowi, trochę podpadł w ostatnich dniach, ale po wyjaśnieniu wkrętki z Malwiną widać, że już trochę mniej z nią przebywa i oby tak było nadal. A błądzi każdy i na tę chwilę mu wybaczam, bo i tak jest dla mnie najzabawniejszym gościem w programie, do tego z świetnym gustem muzycznym i artystyczną duszą, dlatego wybaczam i kibicuję mu dalej (nie będąc bezkrytyczną wobec niego i to mnie różni od psychofanów Kamila ;)).
Nic dodać, nic ująć. Po prostu w punkt. Mam tak samo.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 660
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

A ja jestem zdania, że dziś wyemitowano jeden z lepszych odcinków tego sezonu. Przynajmniej ten jeden raz nikt nie zarzuci produkcji, że robiła codzienne love story, a może niezbyt mocno, ale za to całkiem słusznie przyłożyła Kamilowi. Szkoda tylko, że to nadal walka Kamil kontra grupa, bez skupiania się na beznadziejnym Slawinie czy Vasylu. Na szczęście ten drugi jest tak głośny, że widzowie z automatu go nie lubią 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”