[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3195

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tylko co Kamilowi daje znajomość z Ewą? Nic. Nawet go pogrąża. Dla produkcji była paliwem do kreowania ich ewentualnego programowego związku. Ewa już dawno pokazała, że nie potrafi odgrywać swojej roli, przystawianie się do Natana, płacze pod kamerami, piękne układanie się do jeszcze piękniejszych łzawych ujęć na potrzeby odcinków. Wszyscy zauważyli tą grę, dlatego montaż obrał całkiem nowy kierunek i wykorzystał to przeciwko niej.

Zgodnie z oczekiwaniami widzów Ewa od jakiegoś tygodnia jest dyskredytowana, przestano także promować Kamila, czego dowodem może być wczorajszy odcinek.

Znajomość to jedno, jednak zarzucanie, że program idzie wedle z góry ustalonego scenariusza to przesada, tym bardziej, że produkcja musiałaby mieć na to wszystko bezpośredni wpływ.

@balarion odpuść sobie herezje na temat Anki.

Wytłumaczcie mi: po kiego grzyba TVN miałby tam wrzucać 'swoich'? Jak rozumiem jeszcze Kamila i Ewę, choć wątpię, aby było oni pionkami produkcji, to po prostu mogli spokojnie odegrać zakochanych. Natomiast w przypadku reszty poprowadzenie do finału i ewentualnej wygranej byłoby bez sensu. Co za różnica kto dostanie 100 tys., skoro pieniądze i tak ktoś musi wygrać?

PS. Dla mnie wątek Kamila i Ewy to odgrzewany kotlet 🙂
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Czy słyszycie dialog na cam1? WTF? Martyna wczoraj źle się poczuła, a grupa się nią nie zajęła. KAMIL z Ewą zareagowali i Ewa wyzwała podobno wszystkich od zje....Teraz się chyba nie odzywają z resztą grupy. Jeszcze poszło o papierosy.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019, 11:20 przez typeO, łącznie zmieniany 1 raz.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

typeO pisze: 09 lis 2019, 10:40 Czy słyszycie dialog na cam1? WTF? Martyna wczoraj źle się poczuła, a grupa się nią nie zajęła. KAMIL z Ewą zareagowali i Ania wyzwała podobno Kamila od zje....Teraz się chyba nie odzywają z resztą grupy. Jeszcze poszło o papierosy.
bo zamiast sie zajac Matyna, to przetrzepali jej kieszenie w celu kradziezy papierosow- jak hieny. Kamil jedyny sie nie zajal i Anka za to od h*jow i zje*ow go wyzwala. Pomyslec, ze sa tu ludzie, co ja bronia.

Kamil ja na trawie kladl, zeby oddech zlapala. A oni go wyzwali, ze h*j, nie medyk. Elegancko:)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Wczoraj niestety imprezy nie mogłam oglądać, ale widzę, że najciekawsza część i tak miała miejsce poza streamem :) Od rana większość pokłócona z Kamilem. Oni na dole sprzątają, a Kamil jest u góry i nie gada z nimi.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

A ja mam poczucie że to wszystko tak bardzo jest tam ustawione że głowa mała, nie wiem no tak mam. Przy 1 edycji nie miałam takiego poczucia, chociaż oczywiście też było że Łukasz to aktor gdzies tam gra u nich w czymś, a że Iza pracowała ileś tam czasu w TVnie. Też gdzieś było że produkcja na siłe próbuje wykreowac romans Madzi i Olka-ale jakoś nie tak jak teraz...
Jeszcze do tego te ich akcje z tymi procentami w tygodniu...
Mozna oglądac-ale z przymrózeniem oka i na pewno nie głosować :lol: A już tym bardziej nie utożsamiać sie z nikim ;)
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Z tego co słyszę, to reszta go wyzwala a Anka z Kamilem się Martyna zajęli.
Anka jeszcze rano patrzyła na Martynę czy wszystko z nią ok.

Ktoś przeszukiwał kieszenie Martyny czy ma fajki jak ta leżała. Kilka osób zwyzywalo Kamila od zjebow. Ania powiedziała, że jest "chujowy medyk" , dokładnie sam Kamil nie pamiętał co do niego powiedziała.
No a Ewa kogoś zwyzywała tak samo od zjebow 😂😂
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019, 11:20 przez oitnb61, łącznie zmieniany 1 raz.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

oitnb61 pisze: 09 lis 2019, 11:11 Z tego co słyszę, to reszta go wyzwala a Anka z Kamilem się Martyna zajęli.
Ewa z Kamilem. Anka zamiast sie zajac, wyzwala go od h*ji.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Jak, że nikt z nas tego nie widział, jaka prawda tego nie wiemy, dziwie się, że niektórzy biorą za pewnik coś co ktoś powiedział.

Produkcja pięknie ich załatwiła, teraz im dali maseczki do sprzątania :lol: A ile się wczoraj nawdychali.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019, 11:24 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Kamil mówił, że Anka zajęła się Martyną dopiero po fakcie, jak już było dobrze, a wcześniej wrzeszczała na niego z resztą grupy, że ch... z niego medyk. Wyraźnie zaznaczył: "hasztag Anna Klimpel".
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019, 13:49 przez typeO, łącznie zmieniany 1 raz.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Ale nikt tego nie widział, więc poczekajmy aż pokażą. Z ich rozmów wynika, że było grubo i chyba prawie wszyscy grubo z tekstami polecieli :lol: Czyżby mieszanka alkoholu i złotego pyłu tak działała? :evil:
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

balarion pisze: 09 lis 2019, 11:18
oitnb61 pisze: 09 lis 2019, 11:11 Z tego co słyszę, to reszta go wyzwala a Anka z Kamilem się Martyna zajęli.
Ewa z Kamilem. Anka zamiast sie zajac, wyzwala go od h*ji.
Coś źle słuchasz. Jedyną osobą która na początku się zajęła Martyna był Kamil, Ania się nią zajęła jak Martyna leżała już w salonie. Grupa zaczęła wyzywać go od czegoś tam, Ania powiedziała że chujowy medyk, albo c**j a nie medyk, później Ewa zaczęła wyzywać grupę. Sama Ewa powiedziała do Martyny, że nie widziała że jej coś się dzieje. Więc nie dopisuj faktu, że Ewa z Kamilem jak Ewy przy tym nawet nie było. Wystarczy słuchać dokładnie, a nie wciskać od razu na każdego z domu kogo nie lubisz.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@@oitnb61 Anka zajela sie nia po fakcie, jak sytuacja byla opanowana. Do tej pory tylko Kamil pomagal, z reszta jak zwykle.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Martyna mówi, że to była reakcja alergiczna na pył. To moje pytanie gdzie produkcja była i czemu uczestników na takie coś narażają?
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

balarion pisze: 09 lis 2019, 11:35 @@oitnb61 Anka zajela sie nia po fakcie, jak sytuacja byla opanowana. Do tej pory tylko Kamil pomagal, z reszta jak zwykle.
No napisałam, że zajęła się jak już leżała w salonie chyba.
I dziś rano jeszcze na nią patrzyła, czy wszystko ok.

Rzucili im taki pyl. Martyna się prawie dusiła, Ewa dziś kaszle jakby miała zapalenie płuc. Sprzątają w maskach... Nieźle produkcja.

Kamil wczoraj powiedział Ewie, że ją KOCHA 🤣
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Z Ewy to moze wyłazić tez ta kapiel w lodowatej wodzie 2 dni temu, niekoniecznie pył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”