[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Kamil już sobie " przypomniał", że pracował przy którymś filmie z Krzysztofem Kamińskim. Na pytanie Wiktora przy którym, nie umiał sobie przypomnieć. Już pomijam fakt, że operator filmowy Kamiński ma imię Janusz, ale kto by się takimi szczegółami przejmował.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:51
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

@lukiluki
Powiem szczerze, że powoli odechciewa mi się nawet włączać stream, a z odcinków to w ogóle oglądam piąte przez dziesiąte. Pewien mędrzec z Płocka powiedział swego czasu, że cienka jest granica między miodem i maliną, a... tym, co nimi nie jest ( ;) ), i ten fajny skądinąd program zaczyna się ostatnio do tej granicy niepokojąco zbliżać.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe co myślą pracownicy domu WB o tych ustawkach i jak wyeliminowali Kleszcza.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
Posty: 384
Rejestracja: 25 kwie 2019, 22:32
x 95
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tamianka »

to co, może zamiast cotygodniowej ankiety 'kto powinien odpaść?' zrobimy ankietę 'kto zostanie karnie nominowany?'
dodatkowy punkt za prawidłowe wskazanie powodu :D
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Bardzo dobry pomysł ;D
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Zobaczymy czy oni się ogarną w tym tygodniu, czy dalej pójdą w manipulacje. Stawiam na to drugie, bo przecież miłość Kamila i Ewy jest taka piękna i wszyscy czekają co będzie dalej. Poza tym ten zapowiedziany tydzień jakoś mnie nie przekonuje. Nie poradzili sobie z łatwiejszymi tematami, więc myślę, że teraz też nie podołają.
Kermit75
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 13 maja 2019, 19:00
x 68
x 21

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kermit75 »

lukiluki pisze: 10 lis 2019, 22:13
Kermit75 pisze: 10 lis 2019, 21:54
lukiluki pisze: 10 lis 2019, 21:38

Kilka plemników Kamila też tu się udziela :lol:
Haha zobaczymy minę za tydzień :-)
Jaką będę mieć minę za tydzień, to akurat wiem - taką jak dzisiaj przy wyjściu Vasyla, czyli obojętną. To, że będzie na tygodniu autonomina i parka zostanie wybroniona, wie każdy przeciętnie rozgarnięty. Aktualnie mam wywalone na to, kto zostanie, a kto odpadnie. Mało mnie już interesuje ta edycja. Obserwuję tylko na ile jeszcze może skompromitować się produkcja i mam niezłą bekę ze szczekających fanatyków Lemieszewskiego :lol: Poziom dyskusji, jak z płaskoziemcami..
Nie jestem fanatykiem Kamila :) żeby było jasne. Po prostu pozostali (no może oprócz Wiktora) prezentują poziom dno i kupa mułu. Tu podejrzewam rodzinki uczestników się udzielają i tyle w temacie.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

lukiluki pisze: 10 lis 2019, 22:13
Kermit75 pisze: 10 lis 2019, 21:54
lukiluki pisze: 10 lis 2019, 21:38

Kilka plemników Kamila też tu się udziela :lol:
Haha zobaczymy minę za tydzień :-)
Jaką będę mieć minę za tydzień, to akurat wiem - taką jak dzisiaj przy wyjściu Vasyla, czyli obojętną. To, że będzie na tygodniu autonomina i parka zostanie wybroniona, wie każdy przeciętnie rozgarnięty. Aktualnie mam wywalone na to, kto zostanie, a kto odpadnie. Mało mnie już interesuje ta edycja. Obserwuję tylko na ile jeszcze może skompromitować się produkcja i mam niezłą bekę ze szczekających fanatyków Lemieszewskiego :lol: Poziom dyskusji, jak z płaskoziemcami..
I mówi to osoba która która głosowała na pustą MADZIĘ!!!!
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:51
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

A, prawie bym zapomniała. Mam pytanie do osób, które śledzą stream z większym niż ja zaangażowaniem: czy Kamil już przekonywał grupę, że nie odpowiedział na żadne pytanie w wieczornym quizie wyłącznie z dobroci swego serduszka - gdyż chciał by inni też mieli szansę się wykazać? ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
Posty: 384
Rejestracja: 25 kwie 2019, 22:32
x 95
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tamianka »

@Kermit75
powtarzasz się chyba 3 raz z tymi rodzinami, nudne to już. serio nie potrafisz zrozumieć, że ludzie mogą mieć inne sympatie i antypatie niż Ty? to jest zupełnie normalne w codziennym życiu, więc czemu tutaj miałoby być inaczej? wyraź swoje zdanie, napisz kogo lubisz lub nie ale na boga nie pisz tego samego kilka razy, bo to tak jak gdy opowiadasz jakiś dowcip, z którego nikt się nie śmieje ale masz nadzieję, że jak powtórzysz go jeszcze kilka razy, to ktoś w końcu załapie i będzie klaskać uszami. wyluzuj.
Awatar użytkownika
Kunzite
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2019, 18:29
x 94
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kunzite »

Ciekawe co teraz... karna nominacja dla Malwiny albo Ani za... źle uprane majtki? Produkcja pewnie coś wymyśli...
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie muszą nic wymyślać. Rzucą konkurs i ktoś wylosuje autonominę za nic.

Tak jak Natan miał w serduszku autonominę :P
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

tamianka pisze: 10 lis 2019, 22:48 @Kermit75
powtarzasz się chyba 3 raz z tymi rodzinami, nudne to już. serio nie potrafisz zrozumieć, że ludzie mogą mieć inne sympatie i antypatie niż Ty? to jest zupełnie normalne w codziennym życiu, więc czemu tutaj miałoby być inaczej? wyraź swoje zdanie, napisz kogo lubisz lub nie ale na boga nie pisz tego samego kilka razy, bo to tak jak gdy opowiadasz jakiś dowcip, z którego nikt się nie śmieje ale masz nadzieję, że jak powtórzysz go jeszcze kilka razy, to ktoś w końcu załapie i będzie klaskać uszami. wyluzuj.
To wy przeciwnicy Kamila wyluzujcie i będzie OK.
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

@MB89 Nie wiem skąd masz tę informację, nigdy na nikogo nie głosowałem. Prawdą jest jedynie, że pod koniec poprzedniej edycji z grona: Radek, Igor, Bartek i Magda, moimi faworytami była ostatnia dwójka. I nie wiem, co w tym złego.
Poza tym, nawet gdybym głosował, to nie wiem, co to ma wspólnego z moim wpisem, do którego się odnosisz. Zero powiązania.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 22:56 przez lukiluki, łącznie zmieniany 1 raz.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Kunzite pisze: 10 lis 2019, 22:49 Ciekawe co teraz... karna nominacja dla Malwiny albo Ani za... źle uprane majtki? Produkcja pewnie coś wymyśli...
Było by fajnie. Malwina i Ania najwredniejsze osoby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości