[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

Post autor: bustram » 11 lis 2019, 0:59

Wchodzę na forum i widzę, że zostałem srogo ukarany w dodatku za całkiem normalne posty :o Nie wiem co tu się dzieje, ale widzę, że zarządcy nie mierzą wszystkiego jedną miarką, tylko różnymi wedle uznania. Administrator sobie jawnie przeklina w postach (i nie cenzuruje) a komuś zabiera rangę (choć mi ona nie potrzebna) za komplement w stosunku do prowadzącej - dość śmiały, ale nadal dowód uznania dla urody i sympatyczny komentarz. A sprzedający kukurydzę za 50 zł dzieciom kim jest jak nie złodziejem ? Przecież się nawet mówi powszechnie "złodziejskie ceny" itp. Cenzura tu panuje czy jak ? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 11 lis 2019, 1:19

@bustram Twoim (i nie tylko twoim, bo to przypadłość większości osób karnych) jest to, że jawne wyrażanie swojego zboczenia czy frywolny język względem osób publicznych uważasz za coś normalnego. Otóż nawet prywatna opinia musi mieścić się w jakichś normach społecznych, a u Ciebie jest z tym problem. Poza tym to nie tylko moje widzimisię, a reakcja na kolejne już zgłoszenia Twoich wypocin, które do tej pory wręcz ignorowałem, bo zwyczajnie nie chciałem w to wchodzić. Jednak mleko się rozlało.

PS. Czym innym jest przekleństwo a czym innym pisanie o swoich wyobrażeniach nagiej prowadzącej. Człowieku, to żaden komplement a totalny odpał od rzeczywistości. Polecam wizytę u specjalisty lub oddanie się organom ścigania, bo nie wiem czy nie jesteś niebezpieczny.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 11 lis 2019, 1:26

Karol pisze:
11 lis 2019, 1:19
PS. Czym innym jest przekleństwo a czym innym pisanie o swoich wyobrażeniach nagiej prowadzącej. Człowieku, to żaden komplement a totalny odpał od rzeczywistości. Polecam wizytę u specjalisty lub oddanie się organom ścigania, bo nie wiem czy nie jesteś niebezpieczny.
W takim wypadku musieliby wsadzić 90% społeczeństwa, a Marcina Mellera, który przez lata wyłapywał podobne gwiazdki do nagich sesji skazać na dożywocie. To wątek o Big Brotherze, programie brudnym, gdzie pewne słowa i zachowania po prostu są na miejscu. Prowadząca takiego programu na pewno na widok takiego komentarza się uśmiechnie, bo nie jest zakonnicą prowadzącą "Ziarno" w TVP1. Nie możecie od nas wymagać w pełni ugrzecznionego języka w wątku skoro sam program bywa brutalny i działają w nim emocjonalne mechanizmy. Widzom też się one udzielają a ktoś kto prowadzi forum medialne powinien to rozumieć ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 11 lis 2019, 1:30

Nie ma nic złego w nagości, seksie, itp. 🙂 Mimo to prowadzący "BB" robią to w ubraniach.

Szare komórki masz chyba na turbodrzemce. Chłopie, jak możesz porównywać tekst, w którym uprzedmiotowiłeś konkretną kobietę do zwyczajnie żenującego, ale jednak żartu o seksie grupowym, który na dodatek padł poza forum... Napisałbym kim dla mnie w takim momencie jesteś, ale musiałbym samemu sobie wlepić ostrzeżenie.

Nie będę się dalej produkować, bo szkoda mojego życia. See ya!
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 11 lis 2019, 1:55

@Kamil Post @bustram oczywiście nie był górnolotny, ale pewnie nie był jedynym powodem tak srogiej kary, bo wydaje mi się, że aż takie konsekwencje nie wynikają tylko z jednej wpadki?
@bustram Co do filmiku, który podesłałeś na potwierdzenie, że Vizir jest złodziejem. Mam wrażenie, że to było trochę wyrwane z kontekstu i była to akcja zbierania na jakiś szczytny cel? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby tak medialna osoba, na wizji, robiła w ch.. małe dzieci, po prostu tak dla fun'u..
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 11 lis 2019, 1:56

"Prowadzący robią to w ubraniach" - rzeczywiście kończmy, bo i mojego życia szkoda :P

Już się przyzwyczaiłem, że robię tu za zboczeńca, choć 99,9% z moich prawie 3,5k postów jest merytoryczna i kulturalna. Tylko dlatego, że kiedyś napisałem o tych nieszczęsnych prysznicach... I co to takiego ? Przecież większość ludzi wykupiła playera właśnie z tego powodu :rolleyes:

@lukiluki
Było na szczytny cel, ale nie można zbierać kasy podstępem wykorzystując małe dzieci. A może ich rodzicom też się nie przelewa ?
kamil2505
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 » 11 lis 2019, 2:00

bustram pisze:
11 lis 2019, 1:56
Tylko dlatego, że kiedyś napisałem o tych nieszczęsnych prysznicach... I co to takiego ? Przecież większość ludzi wykupiła playera właśnie z tego powodu :rolleyes:
Jakieś dane na ten temat czy to tylko Twoje wnioski? Ja w poprzedniej edycji też miałem streama, ale uwierz, że nie w celu takim o jakim piszesz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 11 lis 2019, 2:03

@lukiluki Ostrzeżenie jest za dziś i taka to kara, że wygasa po miesiącu.

I naprawdę koniec OT.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 11 lis 2019, 2:06

kamil2505 pisze:
11 lis 2019, 2:00
bustram pisze:
Tylko dlatego, że kiedyś napisałem o tych nieszczęsnych prysznicach... I co to takiego ? Przecież większość ludzi wykupiła playera właśnie z tego powodu :rolleyes:
Jakieś dane na ten temat czy to tylko Twoje wnioski? Ja w poprzedniej edycji też miałem streama, ale uwierz, że nie w celu takim o jakim piszesz.
To był po prostu żart, skrót myślowy, chodziło mi o to, że wykupując stream mamy w głowie myśl, że będziemy świadkami wszystkiego - tak działa podświadomość. Niestety podświadomość jak wiemy nie ma nic wspólnego z realiami transmisji z domu WB, więc pozostają nam tylko głupie żarty. Gdyby tylko były brane one z właściwym przymrużeniem oka...

W każdym razie jestem ACTIVIST, nawet się chyba bardziej dzięki temu wyróżniam i już nikt nie będzie mi zarzucał zbyt wysokiej rangi :)
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 11 lis 2019, 2:13

bustram pisze:
"Prowadzący robią to w ubraniach" - rzeczywiście kończmy, bo i mojego życia szkoda :P

Już się przyzwyczaiłem, że robię tu za zboczeńca, choć 99,9% z moich prawie 3,5k postów jest merytoryczna i kulturalna. Tylko dlatego, że kiedyś napisałem o tych nieszczęsnych prysznicach... I co to takiego ? Przecież większość ludzi wykupiła playera właśnie z tego powodu :rolleyes:

@lukiluki
Było na szczytny cel, ale nie można zbierać kasy podstępem wykorzystując małe dzieci. A może ich rodzicom też się nie przelewa ?
Tu akurat się z Tobą zgodzę, dzieci nie powinno się wykorzystywać nawet do takich celów. Ale też wiedz, że nie jestem tu przeciwko Tobie, tylko zastanawiam się, dlaczego te konsekwencje wynikają z jednego posta. Moim zdaniem, prędzej powinno się stąd wywalić ewidentnie zdemaskowanych wykopków, którzy próbują tu narzucić swój punkt widzenia, niekoniecznie mając ku temu sensowne argumenty..
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 11 lis 2019, 2:23

@lukiluki
Po raz kolejny czytam, że moje wpisy są zgłaszane i naprawdę jestem zdziwiony, bo ja ani razu niczego nie zgłosiłem (oprócz spamu). Traktuję ten wątek z przymrużeniem oka, bo i z przymrużeniem oka Big Brother jest robiony - wiecie, nie można traktować śmiertelnie poważnie programu, w którym jeden z uczestników udaje Robin Hooda i jest przepychany z tygodnia na tydzień w dodatku za pomocą fejkowych procentów :)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”