[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Jordi
VIP Expert
x 2169
x 2079

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Karol dokładnie. Ona nawet imienia Kamila nie podała, tylko "widać, na kogo powinniście głosować".

Ten wprost mówi o Kamilu... Ba ma oficjalnie ostrzeżenie i miał autonominację, a produkcja 15h po zdarzeniu nic...
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Ale z tego co słucham i czytałam, to chodzi o zadanie. Słowo klucz w rozmowie z Martyna, to "Wiktor, zadanie, nagroda" 😃
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

To fakt że wyrzucenie tej Olki to chyba jeden z większych przekrętów tej edycji, tu nawet noninacja karna to trochę za dużo, ale nawet jeśli juz by musieli ukarac to własnie nominację,a tu wylot raz dwa trzy...
Myśle ze oni już sobie grunt szykowali pod wejscie wiadomo kogo... Wybrali zwyczajnie najmniej widoczną osobę ( bo taka ta Olka była) i podczepili sie pod coś tam i papa.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Oglądam "Big Brother Nocą" z Igorem. Chyba najsłabsze wydanie w historii programu. Jestem zdziwiony, że Igor dotarł do finału ubiegłej edycji programu, skoro jest nudny jak flaki z olejem, w dodatku zagubiony fest - "region Suwałki" xD Ewidentnie wypowiadał się o obecnych uczestnikach tak, jakby ich nigdy na oczy nie widział xD

Z drugiej strony z czym do ludzi? Łukasza (tego z jesieni) chciał wyrzucić z programu wyłącznie za jego imię 🙂

Laska Vasyla w ciągu kilku minut pokazała, że jest od niego ciekawsza.
Jordi
VIP Expert
x 2169
x 2079

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Dodajmy, że Igor około 2-3 tygodnie przed finałem powinien polecieć na zbitą buźkę jak Maciej za praktycznie identyczne groźby pod adresem Łukasza i notoryczne fluganie na niego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Tekst Vasyla o Ewie i Kamilu na koniec BBN: "to nie jest prawdziwe uczucie, bo nie przespali się ze sobą".

I cisza w studio :lol:

Żart na poziomie Mateusza. 👎

---

Ewa - 29 proc.
Kamil - 71 proc.

Ankieta: viewtopic.php?f=100&t=12075

vs.
Screenshot_20191112_113138_pl.tvn.player.jpg
Millady
Obserwator
x 194
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Słucham już drugi raz rozmowy Sławiny i Martyny i nie do końca wiem o co Wam chodzi.
Ja tu słyszę rozmowę o tym jaka strategie przyjęli Kamil z Ewą i o tym, że powinni spędzać więcej czasu z Ewą bo i jej i im to na dobre wyjdzie, czyli że Kamil wyleci.
Czy to jest złamanie regulaminu? Rozmawianie o tym z kim teraz powinni trzymać raczej tym nie jest. Zbyt dużo tu informacji niewypowiedzianych, między wierszami żeby to podciągnąć pod złamanie regulaminu.

Nie porównywałabym tego do sytuacji z Olą gdzie był jawny apel do widzów o to na kogo powinni głosować.

Ale to tylko moje zdanie i bardzo proszę zwolenników Kamila o litość i wybaczenie ;)
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

@Millady A w którym momencie Ola wskazała z imienia na kogo widzowie powinni głosować? 🙂
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

No jak byl nominowany sam z Gosia, plus rozmawiali o Kamilu wtedy, to jasne ze o niego chodziło.

Dlaczego Malwina płacze? Strasznie się rozkleiła.
Millady
Obserwator
x 194
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

@Karol
Tam sytuacja była prostsza bo Ola obgadywała Kamila i rozmowa tyczyła się tylko Kamila więc nie było wątpliwości kogo dotyczył apel. Nie musiała po raz kolejny wymieniać jego imienia skoro wszystko odbyło się w jednej rozmowie, a nie wiem czy czasem nawet nie w jednej wypowiedzi.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

oitnb61 pisze: 12 lis 2019, 11:57 No jak byl nominowany sam z Gosia, plus rozmawiali o Kamilu wtedy, to jasne ze o niego chodziło.

Dlaczego Malwina płacze? Strasznie się rozkleiła.
Wydaje mi się, że Malwina ma ostatnio gorszy czas tak naprawdę dlatego, bo zdała sobie sprawę z tego, że zabujała się w Wiktorze, tylko nie chce się do tego przyznać ;) Bo dziwne są te jej nagle humory i to po tym jak już przestali robić tę wkrętkę ze związkiem, brakuje jej tego po prostu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Jasne. Z tym, że Ola zaapelowała do widzów, z którymi miała kontakt jednokierunkowy, powiedziała raptem zdanie komentarza, a produkcja podniosła to do rangi spisku. Gdyby nie materiał wyemitowany mieszkańcom w pokoju telewizyjnym, nikt by nawet o tym nie wiedział, w tym sami mieszkańcy. Mateusz ewidentnie sugeruje co powinna zrobić Martyna i inni. Ciekawe czego jeszcze widzowie streama nie wyhaczyli do tej pory, a co odbywa się poza oficjalną transmisją z domu 🙂
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

oitnb61 pisze: 12 lis 2019, 9:55 Moderacjo mam pytanie. Zrobicie coś z tymi wyrzutkami z wykopu? Kilka osób przyszło tutaj, żeby obrażać innych uczestników. Ciągle teksty o Ance, Malwinie, Mateuszu. Ciągle jakieś wyzwiska w ich stronę w stylu ludzkich śmieci, bo niewiadomo czemu. Przecież tego się czytać nie da. Rozumiem, że mają problem, że akurat te osoby nie lubią Kamila, ale żeby w taki sposób obrazac? Niech wrócą sobie na wykop, bo tam co drugi post, to wyzwiska.
Na konkurencję padł blady strach, po tym jak wczoraj kolejny mocny w gębie internetowy chojrak dostał bana za wulgaryzmy. Jeszcze paru tak zdyscyplinują i może nawet będzie się dało czytać Wykop bez dezynfekowania dobie potem oczu. 😂

Co do sytuacji ze Sławiną, to będę tu trochę fence-sitterem:
Z jednej strony nie miałabym nic przeciwko, gdyby Mateusz wyleciał, bo solidnie już sobie na to w przeciągu całego programu zapracował. Z drugiej jednak, podzielam wątpliwości @Millady - trudno tę wczorajszą rozmowę porównywać ze sprawą Olki. Olę potraktowano za ostro, ale ona faktycznie sugerowała (nie wprost) na kogo widzowie powinni głosować. Tymczasem Mateusz i Martyna omawiali własną strategię na to, jak w końcu "zneutralizować" tę telenowelową parkę, bo nie są przecież idiotami i dobrze widzą, co się w programie święci i jak Kamil i Ewa są promowani. Naprawdę trudno jest mi ich za tę frustrację winić.

@magdalienkaaa
Kurczę, bardzo możliwe, że masz rację i faktycznie coś jest na rzeczy z Babi i Wiktorem. :DD
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1396

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Nie mam terazv dostępu do streama. Powiedzcie mi co mieli ciekawego na śniadanie?😂
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

PrzyczajonaSurykatka pisze: 12 lis 2019, 12:13 [quote=oitnb61 post_id=574710 time=1573548917 user_id=20215

@magdalienkaaa
Kurczę, bardzo możliwe, że masz rację i faktycznie coś jest na rzeczy z Babi i Wiktorem. :DD
Tak mi się wydaje, że to o to chodzi, tym bardziej obserwując ją od kilku dni widać wyraźnie tę "taktykę" na niego, ciągnie go ciągle na molo na pogaduszki sam na sam, ma ją pocieszać i przytulać, ewidentnie się do niego klei i to bynajmniej nie po przyjacielsku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”