[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Świetny dzisiejszy dzień, w końcu! Akcja z bliskimi uczestników, umożliwienie rozmawiania o nominacjach i na koniec Natan. Takie coś mogę oglądać, oby w taką stronę poszedł ostatni miesiąc. Aczkolwiek obawiam się, że to tylko taki wybryk produkcji, a akcja z Natanem tak jak piszecie typowo po to, żeby ratować Kamila.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Co by nie mówić, ten tydzień na razie dużo lepszy od poprzedniego, oby tak dalej.
Agata_BB_2019
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2019, 19:28
x 339
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Agata_BB_2019 »

Myślę, że to spotkanie jeszcze trochę potrwa. Natan ma zegarek, więc wie kiedy koniec streama i kiedy naprawdę mogą zacząć rozmawiać (do późniejszego montażu oczywiście).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kto obejrzał, niech teraz zajrzy do naszej ankiety i ponownie zastanowi się nad swoim wyborem. Kamil jest jaki jest, ale dzisiaj naprawdę zobaczyliśmy żenujący spektakl w wykonaniu Ewy:

viewtopic.php?f=100&t=12075

A czym Kamil Wam podpadł w ostatnim tygodniu? Yyy, niczym?
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

To jest też kwestia tego, jaką się przyjmie strategię eliminowania uczestników ;) Ewa jak nie teraz to za tydzień odpadnie, a z szansy wyeliminowania Kamila trzeba skorzystać :evil:
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Karol pisze: 13 lis 2019, 1:13 A czym Kamil Wam podpadł w ostatnim tygodniu? Yyy, niczym?
Yyy, chociażby akcją z imprezy z Martyną albo jak dzisiaj nie chciał jej powiedzieć co powiedział mu jej chłopak. Po za tym nie wiedziałem, że uczestników ocenia się tylko na podstawie tygodnia, Kamil jest gościem, którego już dawno nie powinno być w programie i w każdej możliwej konfiguracji nominowanych nie ma dla mnie uczestnika, który powinien z nim odpaść.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Eliminacja Kamila otwiera drogę do finału dla takiego Sławiny. Kamil programu nie wygra, ale wyeliminuje słabiaków.

@Barteg Zważywszy na to, że Kamil jest nominowany co tydzień, wypadałoby go oceniać na podstawie mijającego tygodnia. Inaczej w swojej zawziętości umkną Ci negatywne cechy innych nominowanych, którzy mogą okazać się gorsi od Kamila, bo i tak oporowo będziesz głosował na niego dlatego, ponieważ wkurzył Cię 5 tygodni temu 🙂

Akcja z imprezą to kwestia interpretacji. Największą winą Kamila było to, że nie miał fajek, więc został "ch*jem" 🙂
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

@Karol Spokojnie, nie mam żadnej zawziętości w stosunku do programu rozrywkowego, a głosuję tylko w naszych ankietach ;)
To, że źle oceniam Kamila nie znaczy, że nie widzę negatywnych cech innych, Mateusz też jest dla mnie nie do strawienia, tak naprawdę w pełni pozytywnie oceniam jedynie Wiktora.
Uważam też jednak, że wszystkich powinno sie oceniać przez pryzmat calego programu, szczególnie na coraz dalszych jego etapach, a co do akcji z imprezy to nie chce mi się powtarzać tego co było pisane już na forum, ale w skrócie Kamil z Ewką sami nakręcili aferę, próbując zrobić z siebie bohaterów, zamiast zwyczajnie powiedzieć o problemach Martyny.
kamilefverlund
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 25 sty 2019, 19:43
x 72
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilefverlund »

Jordi pisze: 13 lis 2019, 0:35 Natalian podpowiada Ewce, że widzowie mają o niej koszmarne zdanie...

Ona "nie boi się tego, co na zewnątrz". Ehe...
to też słabe ze strony Natana
kamilefverlund
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 25 sty 2019, 19:43
x 72
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilefverlund »

FA98 pisze: 13 lis 2019, 0:39 Mam nadzieję, że ktoś to nagrywa, bo ja niestety nie mam teraz możliwości tego zobaczyć, a chętnie bym zobaczył ten spektakl :)
Na wykopie trochę jest 😂
kamilefverlund
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 25 sty 2019, 19:43
x 72
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilefverlund »

a może w tym tygodniu, pójdą w stylu Secret Story jak Francuzi i jednak powiedzą, że się znają... ? produkcjo już by wypadało 😂
Przynajmniej twarz zachowana 😋 że niby taki był plan 😅
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

kamil2505 pisze: 13 lis 2019, 0:07 Mam nadzieję, ze po zakończeniu programu TVN zaproponuje Ewie jakąś rolę w "Ukrytej prawdzie". Nada się świetnie. Widać potencjał. Na "Na Wspólnej" jednak jeszcze zbyt wcześnie. :lol:
"Ukryta prawda" to tez za wysoki poziom :P
Hopeless
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 13 paź 2019, 15:44
x 3
x 23

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hopeless »

Glosowalem na Ewke , bo chce zobaczyc czy Kamil odejdzie razem z nia. Szkoda, ze Mateusz nie odpadl w ubiegla niedziele bo jak dla mnie jest on bardziej denerwujacy niz Vasilis. Vasilis gorzko rozczarowany zderzeniem z rzeczywistoscia i moze siebie winic za brak autorefleksji podczas programu. Przeszlo ponad miesiac nie ogladam juz playera i bazuje jedynie na waszysch postach i na odcinkach tv, prawde mowiac zdaje mi sie ze akurat nie trace za wiele.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Tez czytalam o Vasilisie
https://film.interia.pl/telewizja/news- ... Id,3331036
Ogladam tez nie wszystko, ale chyba az tak strasznie sie nie zachowywal? Mateusz bije go na glowe.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Nie ma Ewy w sypialni 😂
Wzięła walizkę podobno 🤦o 5 nad ranem przyszła po walizkę.

Martyna: Gdzie jest Ewa?
Ania: z walizka w SR.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości