[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz! (2007-2012, 2015-2016)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz! (2007-2012, 2015-2016)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

Dla przypomnienia:

You can dance to program rozrywkowy, który pojawił się na antenie TVN-u 5 września 2007 roku. Pierwszy odcinek obejrzało 2 585 169 osób, dając TVN-owi prawie 25% udziałów w rynku. Od tej pory YCD jest hitem ramówki słonecznej telewizji.Zrealizowano dwie edycje tego programu. Pierwszą edycję wygrał Maciek Florek, który dzięki swoimi tzw. "glebami" rozkochał widzów i dzięki temu zgarnął 100 tysiaków i pojechał na 3 miesiące na Broadway. Zwycięzcą drugiej polskiej edycji został mistrz świata w Disco Freestyle- Artur Cieciórski, który otrzymał aż 425 głosów i otrzymał te same nagrody i wkrótce pojedzie na Broadway. Jesienią rozpocznie się trzecia edycja tego show. Castingi do programu rozpoczną się jeszcze przed wakacjami- w Szczecinie rozpocznie się pierwszy casting 17 czerwca o godzinie 8:00. Pierwszą edycję na świecie mogli oglądać Amerykanie. Edycja ta rozpoczęła się jesienią 2005 roku i wygrał ją Nick Lazzarini wygrywając $100000, otrzymując tytuł ulubionego tancerza Ameryki. W Polsce można oglądać ten program na Fox Live.

Co sądzicie o tym programie?Czy warto oglądać tę edycję?Czy naprawdę poziom drugiej edycji był niższy niż pierwszej?Zapraszam do rozmowy na temat o SYTYCD.

Moja opinia:

Lubię oglądać ten program. Fabułą przypomina mi on co nieco Idola, emitowanego niegdyś na Polsacie. Lubię patrzeć na ludzi, którzy posiadają talent, którego nie boją się pokazać światu. Bardzo zaciekawiła mnie historia Rafała "Tito"- uczestnika 1 edycji programu, który na casting przybył razem z bratem, ale tylko on się dostał, po tym jak 2 dni póżniej sam poszedł na casting. Mam nadzieję,że trzecia edycja tego programu, nie będzie jego ostatnią...
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Wiem że to nie temat do dyskusji w tym miejscu ale uczestnicy You Can Dance mieli wypadek. Wszyscy o tym mówią a TVN zaprzecza.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

cmabb93 pisze:Wiem że to nie temat do dyskusji w tym miejscu ale uczestnicy You Can Dance mieli wypadek. Wszyscy o tym mówią a TVN zaprzecza. Zapraszam was więc do wątku o "You Can Dance".
Stacja rzeczywiście zaprzeczyła tym doniesieniom. To nie był autokar wiozący uczestników YCD3...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

A może to było jakieś spotkanie słowackiego YCD albo naszego YCD2 po finale ??
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

kisiel205 pisze:A może to było jakieś spotkanie słowackiego YCD albo naszego YCD2 po finale ??
Wejdź na plejada.pl - tam sobie poczytaj i nie wypisuj bzdur.
max eureko
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:51

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: max eureko »

Super program śledzę każdy odcinek i codziennie w necie oglądam 1 raz.

{{{Zedytowany. Proszę o poprawę pisowni. - Tomek}}}
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Ja oglądałem tylko castingi 1-szej części. Potem to już było nudne. Podsumowując, według mnie YCD, to tylko przeróbka Tańca z Gwiazdami, tyle źe bez gwiazd. :)
person253 pisze:Od tej pory YCD jest hitem ramówki słonecznej telewizji.
Chyba nie masz na myśli Polsatu :P
Awatar użytkownika
PUCHACZ307
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 02 paź 2008, 18:12

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PUCHACZ307 »

jak dla mnie to program pierwsza klasa - dosyć wyrównany poziom i nawet zacząłem się przekonywać do co poniektórych form tańca a jeszcze nie tak dawno połowę z nich ( taniec nowoczesny / jazz itp ) klasyfikowałbym jako jedną formę
Łatwa muzyka i debilne słowa
Oto polska młodzież zwarta i gotowa
Listy przebojów, fascynacja kiczem
Oto polska młodzież, która jest niczym
Polska złota młodzież kłótliwa i słaba
Polska złota młodzież krzykliwa i głupawa
Bez sensu i celu, podziały i nienawiść
Komercja, moda, pieniądze i zawiść
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Dość dokładnie oglądałem pierwszą edycje. Drugą od czasu do czasu, a trzecią też oglądałem, ale tylko relacje z castingów, programy na żywo według mnie stały sie nudne... Słyszałem, ze to ma być ponoć ostatnia edycja YCD. Czy ktoś wie może więcej informacji na ten temat?
2008-2023
mariuszek
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 20 paź 2010, 0:31

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mariuszek »

Rusza castingi to 6 edycji “You Can Dance” już grudniu.

http://[link zakazany]/artykul/ru ... -can-dance
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To już potwierdzone. Nową prowadzącą "YCD" została Patricia Kazadi, która znana jest obecnie jako m. in. reporterka w programie "Rytm Miasta" TVN Warszawa oraz z występów muzycznych w teleturnieju "Jaka to melodia?" w TVP1. Dotychczasowa prowadząca - Kinga Rusin zasiądzie w jury 6. edycji programu zastępując Annę Muchę (która będzie grała w serialach TVN-u). Pozostali członkowie jury się nie zmienią. Informacja ta została potwierdzona w dzisiejszym "Dzień dobry TVN".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Moim zdaniem to średni pomysł, aby prowadzącą po 5 edycjach przesuwać do jury. No, ale zobaczymy, jak to będzie wyglądało w praniu.
2009-2021
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Tak sobie właśnie oglądam ten filmik: http://youcandance.plejada.pl/47,20587, ... wideo.html
I nie chodzi tyle o sam filmik, a o napisy na plecach ochroniarzy, gdyż widnieje tam tekst "Straż TVN". Śmieszne takie trochę :).

Co do nowej prowadzącej, Patrycji Kazadi, to sprawuje się bardzo dobrze. Z powodzeniem zastąpiła Kingę Rusin.
2009-2021
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

A tu mamy pierwszy skandalik w YCD 6. Jeden z uczestników (który mi się bardzo podobał) okazał się... trenerem w szkole Egurroli. Link do artykułu: http://www.reality-tv.pl/2011/03/10/ska ... -egurroli/
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I już wiadomo, że za tydzień finale 6. edycji YCD wezmą udział Paulina Przestrzelska i Dominik Olechowski. To oni za tydzień zmierzą się w ostatecznej rozgrywce o 100 000 zł i warsztaty w Broadway Dance Center.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości