[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

11 odcinek:
10 - Komarnicka
7 - Strycharczuk
6 - Koszucki
5 - Lisowska
4 - Zagrobelny
3 - Ptasińska
2 - Ruckgaber
1 - Sikorski

Komarnicka - 4+10+6+2+3+5+10+5+5+5+10=65
Strycharczuk - 1+3+4+7+4+6+3+10+3+10+7=58
Ptasińska - 2+1+5+10+6+10+6+6+6+3+3=58
Zagrobelny - 10+6+2+1+10+4+1+7+7+4+4=56

Lisowska - 5+5+3+4+7+7+4+3+1+6+5=50
Sikorski - 6+2+7+6+1+3+2+4+10+7+1=49
Koszucki - 7+7+1+5+5+2+7+2+1+2+6=45
Ruckgaber - 3+4+10+3+2+1+5+2+4+1+2=37

Skład finału według mnie jest ok :) Mam już wiedzę, kto wygrał 12. edycję i... zachowam szczegóły do soboty ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze: 17 lis 2019, 0:06
Jordi pisze: 17 lis 2019, 0:04 Gałuszewska na widowni :o
Przyjaciółka Jeremiego ;)
Nawet razem wystąpili na openingu jednego z odcinków "Przesłuchań w ciemno" tegorocznej edycji "TVoP". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Klasyfikacja za 11 odcinek:
10 p. - Strycharczuk
7 p. - Koszucki
6 p. - Komarnicka-Klynstra
5 p. - Ptasińska
4 p. - Zagrobelny
3 p. - Lisowska
2 p. - Ruckgaber
1 p. - Sikorski

Klasyfikacja po 11 odcinkach:
66 p. - Lisowska
64 p. - Strycharczuk
55 p. - Ptasińska
54 p. - Komarnicka-Klynstra
49 p. - Koszucki
47 p. - Zagrobelny
44 p. - Ruckgaber
37 p. - Sikorski
Awatar użytkownika
Legolas2356
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:02
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Legolas2356 »

Jestem prawie pewny, że w finale Kasia Ptasia wystąpi w duecie z Jeremim jako Camila Cabello i Shawn Mendes :D
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Od czego zależy użycie w zapowiedzi utworu wersji koncertowej? Od praw autorskich? I w ogóle skąd wybór wersji odtwarzane w programie (teledysk/koncert)?
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 543
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

Moje noty za jedenasty odcinek:
10p. - Adam Strycharczuk (rewelacyjny Mieczysław Fogg!)
7p. - Emilia Komarnicka-Klynstra (wspaniała Anna Jantar!)
6p. - Robert Koszucki (super - wg mnie jeden z jego lepszych występów i niesłusznie wczoraj nisko oceniony)
5p - Łukasz Zagrobelny (w miarę dobrze wyszło)
4p. - Jeremi Sikorski (przyzwoicie)
3p. - Kasia Ptasińska (przyzwoicie)
2p. - Ewelina Lisowska (w ogóle do mnie nie trafiła - naprawdę myślę, że mogła zrobić dużo więcej i uważam jej wczorajszą wygraną za mocno niezasłużoną)
1p. - Ewelina Ruckgaber (ewidentnie wczoraj najsłabsza)

Klasyfikacja generalna:
83p. - Emilia Komarnicka Klynstra (10,10,7,5,5,7,10,10,6,6,7): jak dla mnie ewidetnie w tej edycji najlepsza - dawała same dobre i bardzo dobre występy; wg mnie jej jedyny taki sobie występ to Red Hot Chilli Peppers, a tak to spisywała się świetnie;
67p. - Adam Strycharczuk (1,5,6,7,3,6,2,7,10,10,10): w sumie jedyną "wtopą" jego jest jego Marcin Miller z I odcinka, a tak to same dobre i bardzo dobre występy dawał; w sumie już mi troszkę "niedobrze" jak będę słyszeć za tydzień oglądając finał jak będą z nim robić coś w stylu: from zero to hero, był nikim, a się wybił i stał się genialny...; jak dla mnie może ewentualnie wygrać zamiast Emilii i nie będzie mi to wadzić;

50p. - Ewelina Lisowska (2,3,5,2,4,10,6,6,5,5,2): w sumie w generalnej klasyfikacji wyszła mi trzecia, chyba przez średni poziom uczestników tej edycji, ale nie podzielam tak szerzonego tutaj zachwytu nad jej osobą - jej oba zwycięskie występy były przeciętne, zwłaszcza Edyta Górniak, a sama Ewelina miała duży problem ze schowaniem swojej naturalnej barwy - jakbym miał wskazać występy, które mimo tego mi się w jej wykonaniu podobały najbardziej, to Mirelle Mathieu, Beata Kozidrak, Wiz Khalifa i Chris Norman; w moim odczuciu 3. miejsce to maksimum dla niej - fakt że wyprzedziła Adama o prawie 40 punktów też dla mnie jest małym nieporozumieniem;
47p. - Jeremi Sikorski (4,1,3,10,7,2,3,3,3,7,4): w sumie uczestnik jakich wielu - nie podobało mi się natomiast robienie z jego Trojanowskiej i Katy Perry super występów punktacyjnie: występy oba były bez szału - co najwyżej poprawne; ja go zapamiętam głównie za role Kurtycza, Podsiadło i Bednarka
47p. - Łukasz Zagrobelny (6,2,2,4,10,1,1,5,7,4,5) daję go w klasyfikacji niżej od Jeremiego, bo ma 2 jedynki i tylko jedną notę "7": ogólnie mocno przeciętny, ale mnie tam jego obecność w finale nie wadzi, bo nawet załapałbym się równo punktowo z Jeremim u mnie - mimo wszystko uważam, że często był "przesładzany" przez jurorów - wskazałbym jako jego najlepsze występy: Krawczyka (ale szczerze - wyszło super, bo to zadanie proste, barwą nawet ja bym zaśpiewał podobną bez większych trudności), Welshly Arms, Shirley Bassey i może ewentualnie od biedy Pavarotti;

43p. - Ewelina Ruckgaber (3,4,10,3,6,5,5,1,4,1,1): z programu zapamiętam chyba tylko jej Zenka i Klenczona; ostatnie tygodnie w ogóle opadła z formy totalnie, jej Imagine Dragons było tragiczne, a Gawędą i Thornton słabe;
42p. - Kasia Ptasińska (5,6,4,6,2,3,7,2,2,2,3): nie rozumiem rozczarowania jej brakiem w finale: była mocno przeciętna - jej najlepsze występy to Rojek, Gaga i Kayah, a poza tym to nic specjalnego nie pokazała na scenie - w moim odczuciu ostatnimi tygodniami przez niektórych tutaj na forum przechwalana za dość słabe kreacje; miała problem z chowaniem swojego głosu mocny, podobnie jak Lisowska;
39p. - Robert Koszucki (7,7,1,1,1,4,4,4,1,3,6): zaczął mocno od 2 dobrych występów, a w trakcie edycji nic specjalnego nie pokazał, może poza jego dość udanymi kreacjami jako Kiss i Franek Kimono, a tak w większości średnio lub słabo się prezentował.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 19:17 przez kubaj0, łącznie zmieniany 2 razy.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

A jak wam się podobał Mazur w jury. Według mnie bardziej irytujący niż Kuszewski i jego noty też kiepskie. Więc chyba już wolę się męczyć z Kacprem niż z nim. Poza tym mam wrażenie że robi się z niego wybitnego zwycięzcę, co jest strasznie na wyrost. Taki z niego świertny zwycięzca, że nie pamiętam prawie żadnego jego występu.
Na Skrzynkę nie idzie już patrzeć i według mnie ona pierwsza do wylotu. A to słodzi jak potłuczona, a to nawija jakieś dyrdymały jak w przypadku Adama że niby dopiero teraz prezentuje dobry poziom, a wcześniej było dno. Nie mogę jej znieść. Królik też beznadziejny i chyba już ledwo tam żyje. Czasem gada takie niestworzone rzeczy że głowa mała. A o notach lepiej nie wspominać. On chyba w ogóle nie skupia się na oryginałach i kieruje się jakiś swoim tokiem myślenia.
Walewska jakoś się tam broni, ale z edycji też coraz słabsza.

Ogólnie po tym sezonie powinna nastąpić przerwa, bo ten program ogląda się coraz gorzej. Już nawet duet prowadzących, który uważałem że bardzo dobry, mi się przejadł i męczą mnie ich gadki.
Ten sezon broni chyba fakt że było w miarę dużo nowych artystów. No i na plus osoba Adama, czyli największego bohatera i objawienia tego sezonu. Ostatnie tygodnie to tylko emocjonowanie się tym czy jurorzy go nie udupią i dadzą przepustkę do finału.
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Eduardo pisze: 17 lis 2019, 18:11 No i na plus osoba Adama, czyli największego bohatera i objawienia tego sezonu. Ostatnie tygodnie to tylko emocjonowanie się tym czy jurorzy go nie udupią i dadzą przepustkę do finału.
Amen. Chłopak spadł temu programowi jak gwiazdka z nieba i tylko dzięki niemu odczuwałam zaangażowanie w tą edycję. A przerwa jest konieczna, nawet moja mama, która zerka na show od czasu do czasu stwierdziła dziś podczas oglądania powtórki, że to wszystko robi się coraz głupsze, no i cóż, nie sposób się nie zgodzić :lol:

A to moje zestawienie najlepszych występów każdego z finalistów:
Adam Strycharczuk:
[ Spoiler ]
Ewelina Lisowska:
[ Spoiler ]
Łukasz Zagrobelny:
[ Spoiler ]
Emilia Komarnicka-Klynstra:
[ Spoiler ]
Fan TTBZ
Obserwator
Posty: 374
Rejestracja: 23 mar 2018, 16:01
x 43
x 49

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan TTBZ »

Moja punktacja za 11.odcinek:
10p. - Adam Strycharczuk (niesamowita kreacja aktorska, a i głosowo świetnie)
7p. - Ewelina Lisowska (początek wg mnie bardzo podobny do oryginału, pierwszy refren bardziej głosem Eweliny, a dalsza część pół na pół, ale ogólnie najbardziej emocjonalny występ wieczoru, do tego była chora i dała radę - ogromne brawa)
6p. - Emilia Komarnicka-Klynstra (świetny występ Emilii; najchętniej postawiłbym trzy dziesiątki w tym odcinku)
5p. - Łukasz Zagrobelny (całkiem dobrze sobie poradził; jednen z jego lepszych występów wg mnie)
4p. - Robert Koszucki (dobrze, ale starczyło na 4kę)
3p. - Jeremi Sikorski (zdecydowanie jego najlepsza kobieta; fajny występ)
2p. - Kasia Ptasińska (poprawnie)
1p. - Ewelina Ruckgaber (po raz kolejny do zapomnienia; bardzo słaby angielski + w większości śpiewała za mocno i swoim głosem)

Ostateczna klasyfikacja generalna:
86p. - Ewelina Lisowska (5+10+10+6+10+10+7+5+10+6+7) - wg mnie zdecydowanie najlepsza uczestniczka tej edycji! Co odcinek to właśnie na jej występ czekałem najbardziej. To jak Ewelina potrafi ukryć swoją barwę jest niesamowite (oczywiście nie w każdym występie ukrywała ją w 100%). Najlepiej zapamiętam Justynę Steczkowska, Wiz Khalifa i Beatę Kozidrak, ale większość jej występów była na bardzo dobrym poziomie i wzwyż.

Top 5 występów:
1. Justyna Steczkowska
2. Wiz Khalifa
3. Beata Kozidrak
4. Kylie Minogue
5. Edyta Górniak
Bardzo chciałbym dać tu również Korę, Mireille Mathieu i Christinę Aguilerę.

63p. - Adam Strycharczuk (1+4+7+5+6+3+4+7+6+10+10) - z początku mnie aż tak nie zachwycał, ale z czasem stał się jednym z moich faworytów. Zdecydowanie wiele razy był olewany przez jury, ale fajnie, że na koniec zaczęli go doceniać i wszedł do finału. Najlepiej zapamiętam go jako: Mieczysława Fogga, Katie Melua i Muniek Staszczyk.

Top 5 występów:
1. Mieczysław Fogg
2. Katie Melua
3. Muniek Staszczyk
4. Aldona Dąbrowska
5. Mick Hucknall
Chętnie dodał bym jeszcze Enrique Iglesias oraz Captain Jack.

60p. - Emilia Komarnicka-Klynstra (10+6+4+1+4+2+10+10+3+4+6) - Emilia to dla mnie ogromne zaskoczenie tego programu, szczerze mówiąc, nie spodziewałem się po niej takiej jakości występów. Miała kilka naprawdę rewelacyjnych występów! Emilia jak nie do końca trafiała w barwę głosu, to perfekcyjnie odnajdowała się na scenie. Najlepszy jej występ to zdecydowanie Michael Jackson.

Top 5 występów:
1. Michael Jackson
2. Netta
3. Anna Jantar
4. Dani Klein
5. Halina Kunicka
Mógłbym dodać tu jeszcze Kate Hudson.

57p. - Kasia Ptasińska (4+7+3+7+3+7+6+6+7+5+2) - w mojej opinii najbardziej skrzywdzona uczestniczka tej edycji. Do połowy edycji myślałem, że jednak jury da jej awans do finału, niestety później zaczęli ja ewidentnie nie doceniać przede wszystkim za Tones And I oraz Britney Spears, ale też za Kasię Sobczyk. Najlepszy jej występ to Cleo.

Top 5 występów:
1. Cleo
2. Lady Gaga
3. Tones And I
4. Artur Rojek
5. Kayah
Chętnie dodałbym jeszcze Kasię Sobczyk i Britney Spears.


46p. - Łukasz Zagrobelny (6+2+1+10+5+5+1+3+5+3+5) - dobry, ale przeceniany przez jury uczestnik. Wg mnie nie był jakiś zły, ale jego faworyzowanie bardzo raziło w oczy. Najlepiej zapamiętam go jako Tina Turner i Richard Marx.

Top 5 występów:
1. Tina Turner
2. Richard Marx
3. Krzysztof Krawczyk
4. Luciano Pavarotti
5. Shirley Bassey

37p. - Robert Koszucki (7+5+2+2+1+4+5+4+1+2+4) - po pierwszych dwóch odcinkach jeden z faworytów, a później coś się zepsuło. Większość jego występów była bardzo nijaka i do zapomnienia. Najlepszy w roli Korteza.

Top 5 występów:
1. Kortez
2. Jim Morrison
3. Gene Simmons
4. Franek Kimono
5. Tarzan Boy

35p. - Jeremi Sikorski (3+1+6+4+2+1+2+2+4+7+3) - na początku w ogóle mnie nie zachwycał, jego występy w większość były nijakie, ale w ostatnich odcinkach wyraźnie zrobił postęp, więc i w klasyfikacji przegonił Ewelinę. Najlepszy zdecydowanie jako Kamil Bednarek.

Top 5 występów:
1. Kamil Bednarek
2. Calvin Harris
3. Zbigniew Kurtycz
4. Ronnie Ferrari
5. Katy Perry

34p. - Ewelina Ruckgaber (2+3+5+3+7+6+3+1+2+1+1) - podtrzymuje zdanie, że Ewelina to największy zawód tej edycji. Tak naprawdę tylko jej Martyniuk był wart uwagi, reszta, wg mnie nic specjalnego, a jej ostatnie występy były po prostu słabe, żeby nie powiedzieć fatalne (od razu na myśl przychodzi mi Dan Reynolds).

Top 5 występów:
1. Zenon Martyniuk
2. Krzysztof Klenczon
3. Sam Brown
4. Scooter
5. Linn Berggren
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Ostatnie punkty tej edycji za bardzo dobry odcinek. Nikt nie zasłużył na 1.

1p - Jeremi (jego najlepsza kobieca rola, ale jednak poziom odcinka był wysoki i niestety Jeremi skończył na dole punktów)
2p - Ewelina R (bardzo się cieszę, że pojawiła się ta piosenka w programie, występ dobry, na plus charakteryzacja)
3p - Robert (na pewno był to jeden z jego lepszych występów)
4p - Kasia (znów miała trudną choreografię, z którą sobie poradziła, głosowo zrobiła maksimum)
5p - Łukasz (w końcu mi się podobał tak w 100%)
6p - Emilia (nareszcie dobrze odegrana rola Anny Jantar)
7p - Ewelina L (świetna charakteryzacja, głosowo walczyła z tym wyzwaniem zwłaszcza, że była wtedy chora, na Instagramie opowiadała, że przed samym wyjściem na scenę nie mogła nic powiedzieć i robiła inhalacje, więc brawo, że pomimo choroby zaśpiewała)
10p - Adam (najlepszy Mieczysław Fogg w programie, choć oba poprzednie też były bardzo dobrze, Fogg to szczęśliwa postać w TTBZ)

Generalka:
[ Spoiler ]
Kazik jako juror wypadł blado. Oprócz robienia głupich min podczas występów robił za tło i odnosiłem wrażenie, że czasami nie wiedział co mówić/robić i odstawiał teatrzyk przed Łukaszem. Mam nadzieję, że go nie zatrudnią w kolejnej edycji do jury, a jest to niestety dość możliwe.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Blanca
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 sie 2019, 21:12
x 91
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blanca »

Jedenasty odcinek:
10 - Adam Strycharczuk
7 - Ewelina Lisowska
6 - Robert Koszucki
5 - Jeremi Sikorski
4 - Emilia Komarnicka-Klynstra
3 - Ewelina Ruckgaber
2 - Łukasz Zagrobelny
1 - Kasia Ptasińska


Adam Strycharczuk: 1 + 6 + 10 + 10 + 6 + 7 + 7 + 10 + 7 + 10 + 10 = 84
Ewelina Lisowska: 4 + 10 + 5 + 5 + 2 + 5 + 5 + 6 + 10 + 6 + 7 = 65
Emilia Komarnicka-Klynstra: 10 + 5 + 4 + 3 + 4 + 6 + 10 + 7 + 6 + 4 + 4 = 63
Kasia Ptasińska: 3 + 7 + 3 + 6 + 3 + 10 + 6 + 3 + 3 + 5 + 1 = 50
Jeremi Sikorski: 5 + 1 + 6 + 4 + 5 + 4 + 4 + 2 + 5 + 7 + 5 = 48
Łukasz Zagrobelny: 6 + 2 + 2 + 7 + 7 + 3 + 2 + 5 + 4 + 1 + 2 = 41
Ewelina Ruckgaber: 2 + 3 + 7 + 2 + 10 + 2 + 1 + 1 + 2 + 2 + 4 = 36
Robert Koszucki: 7 + 4 + 1 + 1 + 1 + 1 + 3 + 4 + 1 + 3 + 6 = 32
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Moje top 5 występów finalistów:

Emilia Komarnicka-Klynstra
[ Spoiler ]

Ewelina Lisowska
[ Spoiler ]

Łukasz Zagrobelny
[ Spoiler ]

Adam Strycharczuk
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe czy Doda to gość do wizytówki dla Eweliny, czy coś jeszcze? Ja nawet bym ja widział w jury zamiast Skrzynki.

O i Jula też na FB, ona to mogła by być uczestniczką :)
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Doda, jak sama powiedziała, będzie
[ Spoiler ]
.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

wiatriwoda pisze: 19 lis 2019, 11:41 O i Jula też na FB, ona to mogła by być uczestniczką :)
Dziwię się, że jeszcze nie wystąpiła. Po edycji z Filipem Lato myślałem, że skusi się do programu, ale kto wie...może na wiosnę?
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 3rd, giga.talent120, Lupus28, Nils-Erik, Ronaldova i 27 gości