[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Kamil płynnie mówi po angielsku, w programie nawijał po polsku, momentami coś tam w różnych językach powiedział, nawet do Sandry po francusku:)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3195

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

balarion pisze: 22 lis 2019, 10:41 @Karol a nie szkoda Ci Piotera? Bo tu jego powinnismy żałować, nie jej myśle.
A oczywiście, że szkoda, aczkolwiek nie należę do grupy jego wsparcia. I tak już może czuć się wystarczająco poniżony, więc po co się nakręcać? Ich sprawa.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Kamil to Kamil, choćby znał perfekt angieslki to nic nie powie bo chce żeby Mati się glupio cieszył i po nim jeździł.

Karol o jakim Piotrze mowa? Był tam jakis Piotr?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 11:17 przez Anonymous2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

krista pisze: 22 lis 2019, 10:45 Kamil płynnie mówi po angielsku, w programie nawijał po polsku, momentami coś tam w różnych językach powiedział, nawet do Sandry po francusku:)
Haha chciałbym usłyszec ten jego francuski, bo akurat wymowa w tym jezyku jest dość trudna dla Polaków. Swoją drogą jeśli we współczesnym świecie ktoś nie zna angielskiego, to jest żałosne i kompromitujące... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Co do Kamila trudno powiedzieć, czy wkręca ich ,że nie potrafi po angielsku. Po tym jak sugerował,że jest rozchwytywanym aktorem, a jest w sumie statystą bez wykształcenia, widać,że lubi upiększać swoje życie ,przesadzać jeśli chodzi o umiejętności. Podejrzewam,że zna angielski w stopniu komunikatywnym , a nie zaawansowanym , może kłopotem jest też akcent.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

semperadastra pisze: 22 lis 2019, 11:16
krista pisze: 22 lis 2019, 10:45 Kamil płynnie mówi po angielsku, w programie nawijał po polsku, momentami coś tam w różnych językach powiedział, nawet do Sandry po francusku:)
Haha chciałbym usłyszec ten jego francuski, bo akurat wymowa w tym jezyku jest dość trudna dla Polaków. Swoją drogą jeśli we współczesnym świecie ktoś nie zna angielskiego, to jest żałosne i kompromitujące... :)
Semperadastra znam z mojej branży kilku bogatych ludzi- wlascicieli firm w wieku ok 40, ktorzy nie znają angielskiego ( co pewnie wynika z poziomu nauczania w tamtych czasach). Podejrzewam, że skończyli max średnią szkołę ale żaden z nich nie ma z tego powodu jakiś braków i nie wyglądają na zalosnych- jak to ujales. Nawet nie wiem czy ten angielski mógłby się im jakoś bardzo przydać skoro operują na rynku PL i mają sie lepiej niz np nauczyciele z wypłatą z budżetówki.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Wystarczy zobaczyć filmiki gdzie prowadzi rozmowy po angielsku:) jak się kogoś nie lubi to i pryszcz na nosie będzie powodem do kłótni :P
lifter
Użytkownik
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lifter »

Witam
Moja matka nie zna angielskiego to jest żałosna i kompromitująca?
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Semperadastra- a ja wlasnie znam bardzo dobrze francuski i niemiecki a angielski slabo, bo sie tego jezyka nie uczylam :P Nie uwazam sie za gorsza z tego powodu, bo nie jest mi ten jezyk do niczego potrzebny. We Francji potrzebuje francuskiego a tubylcy angielskiego tez zreszta nie znaja prawie wcale. Kamil to co innego. Mieszka w Anglii to powinien sie uczyc tego jezyka.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Nie oglądam streama ale Was podczytuję z zainteresowaniem :D
Chyba tego jeszcze nie było tutaj - poniżej Kamil w wywiadzie z jakąś szkocką vlogerką,
i nie chodzi o jakąś szkocką vlogerkę, tylko o angielski Kamila, którym włada chyba całkiem przyzwoicie ;)
A wywiad całkiem ciekawy.
https://www.youtube.com/watch?v=Ru1AJRsUvSA&t=584s

I jeszcze taka wkrętka Kamila - serwuje na Wyspach dziwną kawę Brytyjczykom :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=VHHQQHRuKIw
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 12:03 przez mina2019, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

I to pokazuje jaki jest Kamil. Większość by wyszczekala po angielsku a on niee, luzik, nie ma problemu, że pol Polski pomyśli, ze nie zna angielskiego, woli podroczyc się z Mateuszkiem :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Anonymous2 pisze: 22 lis 2019, 11:34
Semperadastra znam z mojej branży kilku bogatych ludzi- wlascicieli firm w wieku ok 40, ktorzy nie znają angielskiego ( co pewnie wynika z poziomu nauczania w tamtych czasach). Podejrzewam, że skończyli max średnią szkołę ale żaden z nich nie ma z tego powodu jakiś braków i nie wyglądają na zalosnych- jak to ujales. Nawet nie wiem czy ten angielski mógłby się im jakoś bardzo przydać skoro operują na rynku PL i mają sie lepiej niz np nauczyciele z wypłatą z budżetówki.
Jakby o mnie napisane. Mam sie dobrze, majac 28lat prowadze 7rok dzialalnosc, wyzsze wyksztalcenie, a moj angielski to "elementary"- nie widze jakiegokolwiek powodu, zebym mial obowiazek znac wiecej. Jestem Polakiem i obowiazek to ja mam po polsku rozmawiac. A umysl mam matematyczny, nie jezykowy.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 12:23 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

No i prosze, to jednak mowi swobodnie po angielsku. Oczywiscie, ze nie bedzie sie tam chwalil bo to by bylo nienaturalne. Malwina tez nie mowi tam po wietnamsku np. Mateusz niestety to okropny typ :huh: .Zazdrosnik :angry:
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Kati33 pisze: 22 lis 2019, 12:03 No i prosze, to jednak mowi swobodnie po angielsku. Oczywiscie, ze nie bedzie sie tam chwalil bo to by bylo nienaturalne. Malwina tez nie mowi tam po wietnamsku np. Mateusz niestety to okropny typ :huh: .Zazdrosnik :angry:
bo Kamil jest osoba, ktora nie ma kompleksow, jak inni. On ma gdzies co o nim mysla i to jest w nim piekne, mam podobnie. "A gadajcie, ze nie znam angielskiego, gadajcie co chcecie, ze np jestem chory psycznicznie- ja sie z was pajacyki smieje, po co ja mam wam sie z czegokolwiek tlumaczyc. Myslcie co chcecie. Kto bedzie madry, ten wyciagnie wnioski"- to jest myslenie Kamila. Popieram je.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

@Kati33 i @balarion - dokładnie.
Ja też nie widzę powodu, dla którego Kamil miałby się akurat w BB lansować ze swoim angielskim, to nie ten program.
Przyszedł tam, żeby się bawić (i chyba jeszcze się bawi, oby jak najdłużej) i ewentualnie wygrać program.
I też nie bardzo rozumiem skąd te ciągłe zarzuty Mateuszka, ze on się nie popisuje angielskim, bo niby powinien :o
Ale tego typa to ja kompletnie nie rozumiem :lol:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 12:15 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”