[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba26 »

balarion pisze: 23 lis 2019, 17:36
kuba26 pisze: 23 lis 2019, 17:25 Kamil stwierdził, że po wyjściu najpierw zje sobie kurczaka, a potem jak będzie mu się chciało to zadzwoni do rodziny...
i co w zwiazku z tym :D ? KARNE opuszczenie domu, czy inny pomysl masz :lol: ?

Wracajac do tego co odawala Anka- jestem ciekaw, czy jakbyscie Wy byli na miejscu Piotera, czy tez byscie tak "tolerancyjnie" uwazali jak tu na forum, ze wszystko jest super.
Nie, karne opuszczenie powinno być wcześniej za groźby pobicia. A co do Piotrka to tak potrafię sobie wyobrazić taką tolerancję. Moja żona ma kolege (byłego masażystę) który czasami ją masuje i nie mam z tym problemu. Ufam jej.
Edit - dodatkowo dodam nawet że byli ostatnio razem na ślubie jej siostry, bo ja nie mogłem. Wiem szok...
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

I co miziali się przed gośćmi na ślubie...róznicy nie zauważasz?
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Kati33 pisze: 23 lis 2019, 17:46 kuba26- ja juz to komentowalam. Malwina w zasadzie miala przeblyski i sie zastanawiala czy ma jeszcze " fagasa". Nawet swoja mame o to zapytala. Ja uwazam to za dziwne w przypadku kazdej osoby, ktora ma partnera. Jednak malo osob widzi cos zlego w zachowaniu Wiktora i on sam sie wcale nie przejmuje swoja dziewczyna.
Z tego co ludzie piszą to chyba uznali, że Wiktor gra tutaj w grę i walczy o zwycięstwo i podobnie jak Kamilowi mogą mu wiele wybaczyć
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 23 lis 2019, 17:53 I co miziali się przed gośćmi na ślubie...róznicy nie zauważasz?
Ty chyba nie zauważasz co piszę. Na ślubie mnie nie było. Zauważ tylko, że moje żona nie jest uczestnikiem programu telewizyjnego i nie jest zamknięta na 3 miesiące. W takim przypadku nie widzę problemu, jeśli moja żona przytuli się do faceta.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

No dziś w odcinku zobaczymy co naprawdę Wiktor ma do Malwiny, okaże się, nic nie ukryje :lol:
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

@kuba26 to pogratulować :)
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 23 lis 2019, 18:01 @kuba26 to pogratulować :)
A dziękuje. Strasznie się cieszę, że mam tak udany związek w którym możemy sobie ufać i przytulenie nie jest powodem do zakończenia relacji :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

OHO dziś to czego nie widzieliśmy, badanie wariografem z wczoraj :)
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Nie zapominajmy,ze Mateusz powiedzial, ze sie w Ani zakochal , no i poza tym to zboczeniec :-[
A Wiktor w sumie sie trzyma, bo gdyby byl podobny do Anki to przy takiej ochoczej Malwinie mogl juz dawno skorzystac z okazji ;)
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Kati33 pisze: 23 lis 2019, 18:06 Nie zapominajmy,ze Mateusz powiedzial, ze sie w Ani zakochal , no i poza tym to zboczeniec :-[
A Wiktor w sumie sie trzyma, bo gdyby byl podobny do Anki to przy takiej ochoczej Malwinie mogl juz dawno skorzystac z okazji ;)
No on się niej zakochał, ona nie... Zresztą on mówiąc o tym zakochaniu mówi że ona go pociąga, a pamiętajmy że on teraz ma bardzo ograniczone kontakty fizyczne, więc jak wyjdą z domu będzie można mówić o jakimś uczuciu, a na razie to po prostu pociąg wynikający z ograniczenia wolności.

Podobny do Anki? Ona wręcz płacze, że nie chce zrobić krzywdy Mateuszowi, ale po prostu mówi że nie jest wstanie nic mu dać poza przyjaźnią. To chyba znaczy o dobrym charakterze Ani...
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

@kuba26 dobry charakter bylby wtedy, jakby zgasila jego zapedy w zarodku. A jej sie ta adoracja bardzo podobala- czyli wniosek taki, ze charakter zly, bo kompletnie nie liczy sie czyimis uczuciami.
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

balarion pisze: 23 lis 2019, 18:17 @kuba26 dobry charakter bylby wtedy, jakby zgasila jego zapedy w zarodku. A jej sie ta adoracja bardzo podobala- czyli wniosek taki, ze charakter zly, bo kompletnie nie liczy sie czyimis uczuciami.
No gdy jej powiedział o swoim uczuciu od razu mu powiedziała, że niestety nie jest wstanie nic mu dać poza przyjaźnią... Sama powiedziała, że zastanawiała się czy po prostu jakoś go nie urazić żeby zmienił o niej zdanie.
mystic
Użytkownik
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mystic »

Kati33 pisze: 23 lis 2019, 18:06 Nie zapominajmy,ze Mateusz powiedzial, ze sie w Ani zakochal , no i poza tym to zboczeniec :-[
Dokładnie. Ja ogólnie bym raczej nie miał problemu z tym, jeśli moja dziewczyna w takich warunkach by potrzebowała się przytulić, ale jakby to miał być Sławina to by mi gul skakał ze względu na to jak ten gość traktuje kobiety. To jego obwąchiwanie, macanie, klepanie po dupie... raz pamiętam Babi dotknął po cipce. No i jeszcze ten tekst dzisiaj do Ani "Rozciągaj się ku*wi łeb) (cam 1 po 15:40) :rolleyes:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Sądząc po ogromnym tu i gdzie indziej zainteresowaniu Matim i Anką, dziwię się, produkcja chce się ich pozbyć :)
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

mystic pisze: 23 lis 2019, 18:28
Dokładnie. Ja ogólnie bym raczej nie miał problemu z tym, jeśli moja dziewczyna w takich warunkach by potrzebowała się przytulić, ale jakby to miał być Sławina to by mi gul skakał ze względu na to jak ten gość traktuje kobiety. To jego obwąchiwanie, macanie, klepanie po dupie... raz pamiętam Babi dotknął po cipce. No i jeszcze ten tekst dzisiaj do Ani "Rozciągaj się ku*wi łeb) (cam 1 po 15:40) :rolleyes:
Ale przy tym, że Mateusz jest bardzo seksualny i czasami potrafi walnąć coś wrednego jest dla Anki też wsparciem, dużo rozmawiają, ona mu ufa więc nic dziwnego, że lubi się do niego przytulić żeby poczuć się bezpieczniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”