[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Na vote.junioreurovision.tv ruszyła dziś o 20:00 pierwsza tura głosowania. Tak jak rok i dwa lata temu można głosować na swój kraj do czego zachęcam. :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Niestety wybrano nam słaby fragment :(
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Głosy oddane na Polskę, Macedonię oraz Francję. Przed oddaniem głosu można wysłuchać dłuższej wersji danej piosenki,
Dziś odbyła się konferencja z udziałem gospodarzy jutrzejszego konkursu oraz z udziałem uczestników. . Tą drugą widziałem w info, prowadzili Agata Konarska i M.Szymkowiak.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3435
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Wróciłem z próby generalnej. Scena na żywo robi fenomenalne wrażenie. W skrótach, w dalszych kadrach jest trochę gorzej. Opening wyglądał imponująco, choć dla widzów Eurowizji będzie po prostu poprawny - chyba gdzieś już wykorzystano ten motyw. "Pocztówki" promujące Ślask zrealizowano bardzo dobrze. Dynamiczne, Fair Play Crew nie irytuje. :-P Tylko brakowało w nich samych artystów - kilka sekund to zdecydowanie za mało. Występy - jedne lepsze, inne gorsze. Moim zdaniem Viki Gabor zaśpiewała bardzo dobrze. Brakowało mi jakiegoś wielkiego wybuchu (może zgaszenia większości świateł?), gdy zegar wskazywał godzinę 0:00.
Ozdobnik "Share The Joy" z mrugającymi literami i belki są moim zdaniem za duże. Ponadto nagłośnienie na hali nie jest idealne, zbyt ciche. Problem był też z animatorem, był za cicho w stosunku do "pocztówek". Wpływało to na efekt końcowy występu, ponieważ czasem podawał istotne informacje, na przykład kiedy zapalić latarki.
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Ja też widziałem tą próbę i generalnie uważam że bardzo dobre show widzowie jutro zobaczą. O dziwo najlepiej wypadła dziś Ida. Sikora dość średnio a dodatkowo ma moim zdaniem fatalny garnitur w pierwszej części.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Jak dla mnie, Sikora wypadł dziś najgorzej - czasami bardzo niewyraźnie mówił i zauważyło to kilka osób. Roksana chwilami bardzo zestresowana, ale ogólnie nie było źle, a Ida rzeczywiście najlepiej (nawet na konferencji wypadła dobrze). Na plus także jej występ z tancerzami przed wynikami :) Całość prezentuje się bardzo dobrze.
Viki Gabor wypadła poprawnie, ale zabrakło mi w tym wszystkim czegoś - moim zdaniem oprawa tego występu jest dość nudna w porównaniu do teledysku. Do tego w skrócie pojawia się nie najlepszy fragment jej występu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49670
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

musicmaster pisze: 22 lis 2019, 15:01 Obstawiam tradycyjnie niedowartościowanie przez Jury (trochę na własne życzenie) i zwycięstwo w televotingu.

Wygrajmy to po raz kolejny i przekujmy doświadczenie na Eurowizję dorosłą! :afro: :afro: :afro:
Życzę dzisiejszego popołudnia i wieczoru Viki jak najlepiej, ale mam przeczucie, że jednak w tym roku wygra Hiszpania. Będę zdziwiony, jak Melani nie będzie wysoko u jury, a i w głosowaniu online Hiszpania może poszaleć. Wystarczy tylko wspomnieć jak bardzo entuzjastycznie w Hiszpanii przyjęto powrót kraju po 13 latach przerwy, jak i Melani Garcię jako reprezentantkę.
mateusz_71 pisze: 23 lis 2019, 22:21 "Pocztówki" promujące Ślask zrealizowano bardzo dobrze. Dynamiczne, Fair Play Crew nie irytuje. Tylko brakowało w nich samych artystów - kilka sekund to zdecydowanie za mało.
Akurat na Eurowizji Junior (w przeciwieństwie do tej dorosłej Eurowizji) - zawsze są tylko kilkusekundowe fragmenty z wykonawcami.

Warto dodać, że w Arenie Gliwice są delegacje kilku krajów, które nie biorą udziału w JESC, w Niemiec, który jako jedyny z Big 5 nie brał udziału w Konkursie: https://eurovoix.com/2019/11/22/germany ... sion-2019/

Szef hiszpańskiej delegacji z kolei - w razie dzisiejszej wygranej Melani Garcii - jednej z faworytek JESC - chce, by Hiszpania organizowała Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020, ale to zależy już i od szefa tamtejszej telewizji publicznej RTVE, no i rzecz jasna od EBU. Warto dodać, że Hiszpania ostatnim dużym wydarzeniem, jakie organizowała to Konkurs Piosenki Eurowizji 1969 - niezwykle osobliwym, bo z czterema zwyciezcami: https://eurovoix.com/2019/11/23/spain-d ... elani-win/

Polskim rzecznikiem jury w składzie: Kasia Moś, Marek Moś, Piotr Kupicha, AniKa Dąbrowska i Paweł Szymański będzie Marianna Józefina Piątkowska, która przywita widzów i publiczność. Warto dodać, że polskie jury jako jedyne oceniało występy na miejscu, składy jurorskie 18 pozostały krajów oceniało w siedzibach nadawców uczestniczących w JESC: https://eurovoix.com/2019/11/23/poland- ... ry-points/

No i minutowe fragmenty prób już w ujęciu telewizyjnym.

Australia:
[ Spoiler ]
Francja:
[ Spoiler ]
Rosja:
[ Spoiler ]
Macedonia Północna:
[ Spoiler ]
Hiszpania:
[ Spoiler ]
Gruzja:
[ Spoiler ]
Białoruś:
[ Spoiler ]
Malta:
[ Spoiler ]
Walia:
[ Spoiler ]
Kazachstan:
[ Spoiler ]
Polska:
[ Spoiler ]
Irlandia:
[ Spoiler ]
Ukraina:
[ Spoiler ]
Holandia:
[ Spoiler ]
Armenia:
[ Spoiler ]
Portugalia:
[ Spoiler ]
Włochy:
[ Spoiler ]
Albania:
[ Spoiler ]
Serbia:
[ Spoiler ]
No i na koniec trofeum - lekko zmienione do zeszłorocznego, z inaczej wyprofilowaną szyjką - które od 2017 roku tworzy Kosta Boda - także autor statuetki tego dorosłego Konkursu Piosenki Eurowizji:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

Kilka fotek zza kulis od TSE ;)
[ Spoiler ]
Oprawa graficzna (wszystkie państwa), chyba nikt jeszcze nie wstawiał.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Chłopak z Gruzji jest pierwszym wykonawcą, który reprezentuje dzieciństwo. Reszta próbuje za szybko dorosnąć.
Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

Viki na moje słabo, wcześniej lepiej wykonywała tą piosenkę. Dziś było tak "olewacko", jakby buzi nie chciało się otwierać, nawet nie rozumiałam slow w polskim języku. Stylizacje też kiepskie, takie kolorowo wystrzalowe wyglądały kiczowato, tym bardziej w kontraście piosenek przed i po niej, które były bardziej dostojne. I nie wiem po co stylizuja Viki na 18nastke, na swoim fb ma śliczne dziecięce zdjęcia i tak mogła wyglądać dziś.
Podobala mi sie Hiszpania i Rosja.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2019, 17:26 przez Anonymous2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Jak widowisko wypada w telewizji? Na arenie jest wszystko perfekcyjnie przygotowane, robi ogromne wrażenie. Póki co stawiam na Francję. Ida to bardzo mocny dziś punkt, Viki była jakby troszkę zasapana, ale z wiadomych względów i tak takich owacji jak ona nie dostał dziś nikt.
Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

Havanew, swietnie wszystko wygląda, jestem pod wrazeniem, ogląda się rewelacyjnie a scena.. wow wow. Jak nie lubię Kurskiego tak tu zrobił świetna robotę.
Ps. Francja zupelnie się nie podobala mi i domownikom, refren bim bam bom? No prosze Cie, wiem, że to konkurs dziecięcy ale bez przesady. :)
Victor123
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:25
x 10
x 21

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Victor123 »

Widowisko w tv ogląda mi się znakomicie.Bardzo podobało mi się otwarcie Eurowizji Junior.Co do prowadzących nie mam zastrzeżeń, radzą sobie dobrze.Jak narazie najbardziej podobała mi się:Polska, Holandia i Francja.Hiszpania nie podobała mi się zbytnio, nie rozumiem jej fenomenu.
Zulugula224
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2019, 17:47

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zulugula224 »

12 - letnie dzieci wymalowane jak *****, niesmaczne. A Węgiel w tych kozakach jak *****.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mi się najbardziej podobały Polska, Armenia i Serbia :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: backstage i 9 gości