[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Malwina mistrz. Dlatego chcę ją obok Wiki i Kamila w finale xD
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 123
x 215

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

tamianka pisze: 24 lis 2019, 21:29
Jordi pisze: 24 lis 2019, 21:17 Wiktor nie kręci. Chciał Ankę. Jako, że jest autonominowana, to siłą rzeczy nie miał wyboru i wziął Sandrę.
przecież umawiał się z innymi na Martynę i Sandrę. a potem kręci, ze niby popsuto mu plany? i że nominuje Sandrę, bo jest naturalnym wyborem jako nowa i starych domowników byłoby mu żal, a za chwilę Martynę? jest drugi nowy domownik, którego mógł nominować, jeśli rzeczywiście by nie chciał starych. kręcił niesamowicie i mówił kompletnie bez sensu te swoje kłamstwa. za to ma u mnie minusa (a nie za sam wybór tych 2 osób) - jak już podjął decyzję, umówił się z kimś, to niech ma przynajmniej odwagę powiedzieć wprost o swoich wyborach a nie tak kręcić.
Rozsądnie Wiktor się wypowiedział i inteligentnie uzasadnił. Wolałabys "uzasadnienie" w stylu Oleha ??? "Nominuję ich... BO TAK CHCĘ" :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

no dobra . była Ewa, na minutę , ale była..
a gdzie De mono ??
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

O to to. Wykop Lukania ganił, wyzywał i był faworytem TVN. Teraz drugi człowiek nim jest i co?
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Kamil, który przyznał, że celowo prowokuje innych uczestników, a jego romans był pod publikę dostał prezent w postaci wejścia jego udawanej dziewczyny :rolleyes:
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

W necie ogólnie po Arenie chwalą... mamę Mateusza za słowa krytyczne pod jego udziałem.

A jazda jest po Piotrze Anki, że żałosny xD

I już są memy z skwaszoną miną Anki na info o 2 głosach Kamila :P

Wiki z Malwi orzą Ewkę przy Kamilu ;D
Ostatnio zmieniony 24 lis 2019, 21:40 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Anka zrozumiała, że źle zrobiła nie głosując na Kamila :) W zeszłym tygodniu zagłosowała i to nic nie dało, teraz zmieniła strategię i znów nie wypaliło.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

ta mina Anki była na widok Kamila jedzącego surowe mięso , a nie na ilosć głosów
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

tinsel pisze: 24 lis 2019, 21:40 Anka zrozumiała, że źle zrobiła nie głosując na Kamila :) W zeszłym tygodniu zagłosowała i to nic nie dało, teraz zmieniła strategię i znów nie wypaliło.
A co by jej to dało? Według mnie jest ok, bo jest jakaś mała szansa że wygra z Sandrą
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

Spiderman0409 pisze: 24 lis 2019, 21:41 ta mina Anki była na widok Kamila jedzącego surowe mięso , a nie na ilosć głosów
A czy hejterom Ani to przeszkadza? Aby były mocne zdjęcia
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

semperadastra pisze: 24 lis 2019, 21:33 Rozsądnie Wiktor się wypowiedział i inteligentnie uzasadnił. Wolałabys "uzasadnienie" w stylu Oleha ??? "Nominuję ich... BO TAK CHCĘ" :lol: :lol: :lol:
wskaż mi proszę, co było w tej wypowiedzi rozsądnego i inteligentnego? zaprzeczanie w drugim zdaniu temu, co powiedział w pierwszym? granie niezdecydowanego i wymyślającego nominacje 'na żywo', mimo, że doskonale wiedział, kogo chce nominować (bo tak się umówił wcześniej)? miał kilka dni na wymyślenie wiarygodnych uzasadnień, jeśli nie chciał powiedzieć, że nominuje je bo taką przyjął taktykę. jeśli tak Twoim zdaniem wygląda rozsądna wypowiedź inteligentnie uzasadniona, to ja nie mam pytań.

a nawiązanie to Oleha z poprzedniej edycji kompletnie od czapy - skąd Ci nagle on się tu pojawił?

rozumiem, że skoro Wiktor zagłosował tak, jak się umówił z Kamilem, to już jest spoko i będziesz go teraz bronić do upadłego, choćby zachował się głupio? Twoje prawo, tak samo jak ja mam prawo mieć swoje zdanie o jego zachowaniu w trakcie nominacji ;]
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Spiderman0409 pisze: 24 lis 2019, 21:41 ta mina Anki była na widok Kamila jedzącego surowe mięso , a nie na ilosć głosów
Aha, to w takim razie dziwię się, że tylko taka mina :lol:
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Wiktor okropny. Nie dość, że rozgrywa swoją grę i dwulicowo się zachowuje względem reszty, tak jeszcze chce rozegrać widzów. Chyba zapomniał, że my widzimy sporo. Teraz jeszcze te rozkminy z Kamilem o nominacjach i że wszystko wiedzą. Mam nadzieję, że się przejadą ;)
Tak sobie myślę i za jakiś czas zostanie sama Martyna przeciw wszystkim i to ona przejmie rolę Kamila i zyska jeszcze wieksze poparcie widzów, bo będą wszycy przeciw niej a co jak co, ale widzowie lubią underdogów.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Martyna zalamana, nie wytrzymuje cisnienia. Trzeba bylo jeszcze bardziej byc przeciw Kamilowi, napewno by pomoglo. Myslala, ze bedac pod opieka Anki zyska. Od faworyta, do zera.

@tamianka "rozumiem, że skoro Wiktor zagłosował tak, jak się umówił z Kamilem, to już jest spoko i będziesz go teraz bronić do upadłego, choćby zachował się głupio? Twoje prawo, tak samo jak ja mam prawo mieć swoje zdanie o jego zachowaniu w trakcie nominacji ;]"

- tak, Maly Ksiaze jest lojalny, dlatego to on zasluguje na 2gie miejsce.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2019, 21:55 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ewunia »

szkoda mi Anki za to ze nie knuje dostaje baty, a kretacze sa faworyzowani. Masara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”