[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Drugi hit, to jest niektórzy obrońcy Kamila przeciw hejtowi kiedyś, są takimi lub mocniejszymi hejterami Anki.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja akurat nie przepadam i za Kamilem, i za Anką :P
arekon
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:00
x 32
x 75

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arekon »

Tak, Wiktor szczęśliwy, wszystko układa się pod niego, strategie, rozgrywki... żeby się przeliczył jeszcze... gracz...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

@Jordi Ty nie jesteś hejterem przede wszystkim :)
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Ania jedna z najszczerszych osób w domu. Nie zawadza nikomu, mówi każdemu to co myśli prosto w twarz. Oberwało jej się, bo się zakumplowala z Mateuszem i nie lubi Kamila (to przede wszystkim).

Martyna też bardzo szczera, no i fest wrażliwa. Czasem głupiutka, ale to ze względu na wiek. Została nie lubiana przez widzów, boooo? NIE LUBI KAMILA 🤣 ktoś tu nawet napisał, że od bohatera do zera bo boga kamilka nie lubi.

Malwina na początku mega fałszywa, później wyszła z tego w momencie jak się zaczęła trzymać z dziewczynami, szczególnie z Anią. Nagle zobaczyła(tak po 1,5 miesiąca), że trzeba trzymać z Kamilem, to nominuję Martynę (a mogła Bartka przecież 😅) ,no i zaczęła być anty Martyna, Sandra i Ania. I to w przeciągu dwóch dni.

Wiktor to totalna szuja. Z gościa, który był mega spoko, stał się plotkarzem i zakłamanym typkiem, który jest tam gdzie wiatr zawieje. Tutaj gada komu co innego, zaraz do innej osoby mówi, co mówiła osoba X. No i te nominacje.

A o pupilku TVNu czyli Kamilu nie chce mi się pisać, bo chyba kazdy wie co można napisać o tym prowokatorze.

No i zasada wyszła taka, że jeżeli ktoś z mieszkańców nie lubi Kamila, to jest fałszywym zakłamanym wafelkiem. No i jest na przegranej pozycji (przykład Anki).
Ostatnio zmieniony 24 lis 2019, 22:08 przez oitnb61, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie nadrobiłem poprzednich postów, więc jeśli mam komuś dać bana, zrobię to z opóźnieniem :lol:

Po pierwsze.
Gotowa jest już nowa ankieta: viewtopic.php?f=100&t=12118

Ja swój głos oddałem na Anię.
[ Spoiler ]
Po drugie.
De Mono: Warto było czekać 18 lat na tą świetną piosenkę. Choć wiadomo, że to utwór "formatowy", to jest to jeden z tych przebojów przełomu wieków, który utkwił mi w pamięci. Słucham go odkąd mam dostęp do internetu :)

Gabi: Wyglądała prześlicznie, jak co tydzień. Ciężko się uczepić.

Ohme: Wyglądała świetnie :) Gorzej z jej obroną Mateusza. Tutaj nie mam zamiaru jej tłumaczyć, ale ma prawo do swojej opinii - jako ekspert programu. Nie sprawdziły się dziwne teorie niektórych, jakoby Mateusz miał zostać w programie i dlatego Gośka stawała po jego stronie...

Piotrek: :lol:

Wynik głosowania: zgodnie z przewidywaniami :)

Nominacje: Mogą być. Wszyscy wiemy kto odpadnie :)

Z minusów: zawiodła technika. Brak synchronizacji dźwięku "przejść" z materiału filmowego do studia, podsuwanie Gabi na prompter tekstu z nominacjami i numerami SMS na kilka sekund przed zakończeniem głosowania, który bez sensu musiała odczytać - warto dodać, że realizacja nie przygotowała belek na wizję ani nic... Poza tym jakieś dziwne migotania kamery na dworze w momencie wejścia Ewy do programu. Ogólnie ktoś powinien dostać po dupie za to, co się działo - taki techniczny chaos.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Co do jedzenia surowego mięsa przez Kamila to mega błąd. Nie bez powodu tatar robi się tylko z wołowiny. W surowej wieprzowinie, bardzo często, żyje sobie włosień lub tasiemiec uzbrojony. Giną przy obróbce cieplnej. Także tu wykazał się totalną niewiedzą i głupotą...
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
kuba26
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 27 mar 2019, 19:36
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba26 »

A ja jestem ciekawy w co gra Wiktor? Jest nastawiony na grę, więc tworzy przymierze z Kamilem żeby przetrwać, ale co potem? Czy pod koniec spróbuje wyeliminować Kamila? A może wie, że nie wygra ale chce po prostu dojść jak najdalej?
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Martyna powiedziała w łazience, że jest jej przykro, bo wie kto na nią głosował. Zdała sobie sprawę, że poza Ania i Sandrą zagłosowali na nią wszyscy. Chociaż w sumie powinna się wcześniej domyślić, że tak będzie. Pewnie też domyśla się, że za tydzień leci Anka i będzie prawie sama. Takie brutalne zderzenie z rzeczywistością.
arekon
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:00
x 32
x 75

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arekon »

Wiktor z Malwina nie powinni być nominowani za rozmowy teraz o nominacjach??? Było by fajnie ich zobaczyć na tablicy nominowanych...
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No już tu jedna osoba mnie o to oskarżała ;)

Ciekawe czy produkcja czegoś nie wykombinuje, bo za tydzień to meganudy będą...

Obstawiam immu dla kogoš, albo autonominę dla kogoś z czwórki Bartek, Kamil, Malwina, Wiki.


Martyna przede wszystkim jest ŻADNA. Nudna i bez krzy ikry w sobie. Dlatego nie wygra ;) Oczywiście jeśli dojdzie do finału.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ludzie to jest GRA i serio ktoś ma do kogoś uraz ze go nominował? Niech dorośnie Martynka a nie robi z siebie cierpiętnicę teraz.
Po drugie jawnie sama poparła Mateusza, i co ma teraz żal do Kamila? Serio...
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

arekon pisze: 24 lis 2019, 22:10 Wiktor z Malwina nie powinni być nominowani za rozmowy teraz o nominacjach??? Było by fajnie ich zobaczyć na tablicy nominowanych...
ale co ma rozmawianie o odczuciach po nominacjach do karnej nominacji?
A poza tym, przecież byli własnie na tablicy nominowanych cały tydzień... trzeba było się napatrzeć :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 24 lis 2019, 22:15 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 2 razy.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

W ogóle spójrzcie jak zazwyczaj jest (przykład np z poprzedniej edycji). W momencie jak wchodzą nowe osoby, to domownicy głosowali na te NOWE argumentując, że szkoda ich starych domowników, że są przyzwyczajeni, a nowi, są nowi i tyle.
Tak było z Decybel, Angela, Kuba.
A tutaj? Mogli głosować na Bartka. I co? Nie... Woleli na na Martynę jak im Ania i Mateusz uciekli.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

@Jordi
Obawiam się, że jak Martyna dojdzie do finału to może wygrać właśnie dzięki tej nijakości. Tam zmienia się głosowanie, a każdy uczestnik ma sporo przeciwników i z tego powodu Ci przeciwnicy mogą wybrać nic niewnosząca Martynę tylko po to żeby nie wygrał ktoś kogo nie lubią :/
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości