[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Anonymous2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 » 26 lis 2019, 8:24

Nie widzialam ale podobno Malwina się napiła, miała wyrzuty do Wiktora, że daje się manipulowac Kamilowi, spoliczkowala go. Wiktor powiedział, ze niech spróbuje tylko drugi raz i dostał drugi raz. Kamilowi się oberwalo, że sprzedał się chyba Ewie za mięso. :)
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 26 lis 2019, 8:52

Abbott pisze:
26 lis 2019, 6:44
UWAGA! Hit tego roku!
[ Spoiler ]

Padłam :lol: :lol: :lol:
Ale też szczerze ją polecam :lol: :lol: :lol:
To jednak będzie 'sławny' ten Sławina.
Czy ją pozwie (lepiej dla niego, żeby nie) czy też nie, to i tak będzie 'sławny' ;)
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 26 lis 2019, 9:16

PrzyczajonaSurykatka ma rację w każdym zdaniu - dodam, że jak zwykle. Na papierze mamy równe prawa, ale w realu to już różnie wygląda. Poza tym zapraszam panów do zaprezentowania swoich osiągnięć - większych rozumiem od Cieleckiej, Rubik, Senyszyn itd., jeśli twierdzicie, że one takie tępe. Pytam na jakiej podstawie takie stwierdzenia o IQ ? Tylko dlatego, że nie zgadzają się z waszymi poglądami i są "lewakami", jak to któryś z was ujął? I jest to dyskusja jak najbardziej dotycząca wczorajszego BB. Mamy prawo do innych opinii i nie trzeba od razu kogoś obrażać.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo » 26 lis 2019, 9:26

LIVE

Na pobudkę piosenka "Johny be good" chyba dzisiaj lata 50-te
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 26 lis 2019, 9:30

Ania jest ladna, zgrabna dziewczyna i na pewno sie facetom podoba. Zdziwiło mnie gdy w rozmowie z Martyna powiedziala, ze jej Piotrek zobaczy , ze podoba sie facetom i to ja cieszy. Oczywiscie chodzilo o Mateusza. Ona chyba nie wierzy w to ze sie moze podobac :o
Albo ta jej wynioslosc powoduje, ze niewielu facetow jej to okazuje?
Karol- skoro nie mozna przywrocic serduszek, to może mozna dodac nowe emotikony wyrazajace aprobate i dezaprobatę??
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 26 lis 2019, 9:40

mina2019 pisze:
26 lis 2019, 8:52
Abbott pisze:
26 lis 2019, 6:44
UWAGA! Hit tego roku!
[ Spoiler ]

Padłam :lol: :lol: :lol:
Ale też szczerze ją polecam :lol: :lol: :lol:
To jednak będzie 'sławny' ten Sławina.
Czy ją pozwie (lepiej dla niego, żeby nie) czy też nie, to i tak będzie 'sławny' ;)
Prawnik będzie musiał być naprawdę dobry, potrafiący zaklinać rzeczywistość, która jest dla wszystkich klarowna. Dorota musiałaby zwyczajnie przeprosić za swoją opinię, do której ma prawo. A patrząc przez pryzmat dwóch miesięcy pobytu Mateuszka w domu BB, raczej ma ona pokrycie w rzeczywistości 😉
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 26 lis 2019, 9:55

Karol - też coś mi się wydaje, że ta akcja na insta jest wywołana przez Mateuszka tylko po to, żeby było o nim głośno.
Czy mówią dobrze, czy źle to nieistotne, ale mówią :lol:
A że będą mówić wyłącznie w kontekście jego ekscesów, to chyba oczywiste ;)
Poza tym, to słuchając każdego z uczestników po kolei po wyjściu to mam wrażenie,
że oni kompletnie nie pamiętają, że my oglądamy streama ...
Kolejny po wyjściu mówi, że to, co my widzimy, to jest manipulacja tvn :o
No może w odcinkach tak, chociaż i tak się to fajnie ogląda :lol:
Ale te kilkanaście godzin dziennie daje klarowny obraz ich zachowań.
No dziwne, że nie mają świadomości tego :o
Zamiast położyć uszy po sobie i się zwyczajnie zamknąć, to oni jeszcze się burzą ...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 26 lis 2019, 10:02

Najłatwiej jest mówić, że to telewizja manipuluje widzem. Tyle, że naprawdę dużo zachowań Mateusza oraz innych można ocenić na podstawie streama, także jego tłumaczenie jest zwyczajnie bez sensu. Do odcinków o 20 też nie wzięto pewnych scen z kosmosu.

Łatwo jest też powiedzieć: "jak kogoś tam nie było, to nas nie zrozumie" :lol: To ciągle tłumaczenie się zamknięciem w domu BB, jakby to było jakieś więzienie. Przecież poszli tam dobrowolnie.

Reasumując. Mateusz zachowywał się tak, bo:
- został zamknięty w domu BB;
- Kamil jest "dzieckiem Wielkiego Brata" (tak bo wczoraj nazwał na live)
- telewizja kłamie, manipuluje, oczernia
- my nic nie zrozumiemy, bo nas tam nie było
- zalecał się do zajętej laski
- prócz scen molestowania seksualnego robił dużo fajnych rzeczy, np. brał udział w zadaniach, na których opiera się ten format.

Czyli jest rozgrzeszony :lol:
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nina » 26 lis 2019, 10:03

Kati33 pisze:
26 lis 2019, 9:30
Karol- skoro nie mozna przywrocic serduszek, to może mozna dodac nowe emotikony wyrazajace aprobate i dezaprobatę??
Czy mógłby mi ktoś życzliwy napisać co się stało z serduszkami, bo dopiero ten post zwrócił moją uwagę, że ich nie ma :huh:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 26 lis 2019, 10:05

@Nina póki co nie działają.
@Kati33 to nie kwestia emotikon, tylko odpowiedniego rozszerzenia instalowanego na forum. Postaram się o jakieś zastępstwo, jednak ciężko coś obiecać 😉
lukiluki
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki » 26 lis 2019, 10:11

Czy tylko ja mam wrażenie, że Mateusz jak na razie ma najbardziej bolesne zderzenie z rzeczywistością? :lol: Nie przypominam sobie, żeby w tej, czy poprzedniej edycji, ktoś wychodził okryty aż taką niesławą. I pomyśleć, że jeszcze na początku go nawet lubiłem, potem nawet broniłem go po akcji z Malwiną, że po prostu wygłupił się po pijaku, ale szybko pokazał, że "ten typ tak ma".
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 26 lis 2019, 10:14

Ja nie ogladam streama ,ale juz to co widzialam w tvn 7 wystarczy by mieć negatywne zdanie o Mateuszu. Taki on jest niestety :angry:
Popieram Dorote Wellman, tez bym mu reki nie podała. Kobieta go nie lubi i dobrze, ze mu nie słodziła w tv :huh:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 26 lis 2019, 10:15

Byli uczestnicy coraz bardziej otwarcie krytykują TVN za to jak byli pokazywani w tv, więc wg mnie Sławina ma spore szanse wygrać sprawę z Wellman pod warunkiem, że będą orzekać Ci sędziowie

[ Spoiler ]

Teraz do tego postu @Karol by się przydało serduszko albo inny lajk😏
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 26 lis 2019, 10:20

lukiluki - w poprzedniej edycji Kuba tez odszedl w niesławie .Jednak on sie nie usprawiedliwiał i nie wmawiał ludziom ze telewizja kłamie.
Anonymous2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 » 26 lis 2019, 10:21

Zobaczcie sobie sprawe Jacek Piekara- Wellman. Pozwala go o jego wpis na 460tys więc niech i ją pozywaja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”