[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Mateusz jest po prostu erotomanem - moim zdaniem nieszkodliwym. Igor i chłopaki z I edycji też wszystkie obmacywali, podglądali, "nasłuchiwali muszli" itp. i jakoś nikt z tym problemu nie miał. To jest normalne w domu, kiedy jest się w zamknięciu. Wellman zaś od dawna ma obsesję na punkcie molestowania i w ogóle traktowania kobiet (jest chyba feministką), więc ich spotkanie musiało przynieść zgrzyty. Jeśli rzeczywiście powiedziała, że molestował to przesadziła, bo aby stwierdzić molestowanie potrzeba czyjejś krzywdy a z tego co widziałem panie same mu się nadstawiały.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@bustram akurat Twoja postawa mnie nie dziwi. 🙂
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Zaspakajanie się pod przykrywką masażu, obłapianie pijanej dziewczyny, natarczywe obwąchiwanie itd...wyobrażmy sobie że szef w biurze tak robi pracownicom, często milczą żeby nie stracić pracy. Ostatnio głośna sprawa dyrektora teatru i aktorek. Facet uważa za normalne to co robi do czasu aż wyleją mu kubeł pomyj na głowę. W przypadku Mateusza uważam że taki szok da mu do myślenia, mądry zrozumie, głupi dalej będzie takie zachowanie uważał za normalne.
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Szef w biurze to co innego - przecież w domu każdy jest na takich samych zasadach i na stopie koleżeńskiej. To są takie kolonie dla dorosłych, a jak wiadomo na koloniach różne rzeczy się dzieją, chłopcy i dziewczęta się do siebie kleją - co w tym nienormalnego ? Przecież wszystko odbyło się za obopólną zgodą - no oprócz tej nieszczęsnej bluzki, ale to był raczej przypadek.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Nie denerwuje was Bartek? Ja na takich " pustakow" nie moge patrzec. Odczuwam ogromne zażenowanie jak go slucham :huh:
Na dodatek ten brak taktu. Jednak opowiesci o pożarach przy Kamilu, ktory stracil matkę w ogniu to dno.Moze i na poczatku mogl nie zajarzyć, ale przeciez Kamil poprosil o zmiane tematu.
No, ale tacy ludzie z niskim IQ to glownie o swojej pracy gadaja, wiec czego ja sie spodziewalam? :rolleyes:
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

oitnb61 pisze: 26 lis 2019, 0:05 Dziwię się że dziwnych psychologów internetowych tutaj i na wykopie mamy . Co wy wiecie o chłopaku Ani? Nic. Gość ma swoje zasady, widać, że ufa i kocha Ankę. To samo Ania, która zawsze mówi o Piotrku z miłością, jak go widziała to płakała i powiedziała, że jak Mateusz się w niej zakochał, to będzie musiała zerwać znajomość.
Ale nieee. Wielcy psychologowie z media i wykopu wiedzą więcej, na dodatek analizują jego mruganie 🤣 żałośni.
Piotrek czy to Ty?
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 276
x 1211

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

#STOP BZDUROM
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

"Czy jesteś tą osobą, która molestuje kobiety?" - sorry, ale za pytanie jeszcze żaden sąd nikogo nie skazał z tego co wiem... No chyba, że wyraźnie stwierdziła, że jest taką osobą.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Mateusza to calkowicie porąbało. On mogl robic co chcial, a Dorota Wellman ma uwazac na kaze slowo, bo on ja moze zaskarżyć? Brak slow.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

@bustram Wykorzystując upojenie alkoholowe koleżanki (Malwiny) żeby ją obmacywać, a miział się już wtedy z Anką, uważasz za zabawę na stopie koleżeńskiej? Ok, taki kumpel to skarb. Ja stanowczo mówię NIE takim praktykom, i nie życzę sobie, obwąchiwania przez obcych facetów i zaspakajania się moim kosztem, takie mam prawo.

....................
@oitnb61 Ania płakała też przy Mateuszu, czy to oznacza że go kocha? Żartujesz :lol: Raczej nietrafiony argument ;)
................................
Bartek, człowiek zagadka...urokiem przysłania zachowanie :lol:
.........................
Dlatego taki Mateusz nigdy nie zrozumie co to godność człowieka.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Abbott pisze: 26 lis 2019, 12:51 Sławina już na pudlu😂😏: https://www.pudelek.pl/mateusz-z-bb-chc ... 494681217a
Marzenia się spełniają :lol:

Mam nadzieje że dobry prawnik mu wytłumaczy czym jest zapytanie a czym pomówienie , bo niestety chyba pomyliło mu się jedno z drugim. I mam nadzieje że solidnie mu policzy za to wytłumaczenie róznicy :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 223
x 327

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nina »

Karol pisze: 26 lis 2019, 10:05 @Nina póki co nie działają.
@Kati33 to nie kwestia emotikon, tylko odpowiedniego rozszerzenia instalowanego na forum. Postaram się o jakieś zastępstwo, jednak ciężko coś obiecać 😉
Ach, czyli to tylko technika, a obawiałam się, że powód jest jakiś "głębszy" ;) W każdym razie bardzo dziękuję za odpowiedź.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

@krista Przecież Sławina w rozmowie z Kamilem, przy whisky w sypialni, sam przyznał, że lubi jak dziewczyny są pijane. Wynikało z tego, że im bardziej pijane, tym lepiej. Więc o czym to świadczy? ;D Wiadomo, że wtedy na więcej pozwalają i jest okazja do macanka. Skoro zachowywał się tak w domu przed kamerami, zdając sobie sprawę, że wiele osób może to zobaczyć, to śmiem twierdzić, że poza domem już całkiem nie zna zahamowań. Zaczynam wierzyć, że mógł faktycznie uprawiać seks z kilkudziesięcioma kobietami. A że te kobiety w większości były pewnie uwalone w trupa i nie zdawały sobie z tego sprawy, to już inna historia :lol:
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Dobra opłacony hotel przez TVN sie skończył, wywiady sesje zdjeciowe wizyty w w studiach telewizyjnych również :lol: Sławina wraca do Wrocławia-obym nie spotkała typa nigdzie ;D ;)
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

Sławina się pogrąża coraz bardziej, niestety ciężkie zderzenie z rzeczywistością i próbuje to wyprzeć. Ciekawe kiedy do niego dotrze, że przekroczył pewne granice. Usprawiedliwianie się tym że to warunki wpłynęły na to jest słabe bo wszyscy się godzili na to.
Co do romansu z Anią to trzeba być ślepym żeby nie dostrzec że to uczucie w dwie strony, mniejsze czy większe ale "popłynęli" oboje i żal mi jej chłopaka, pomimo że ten podobnie jak Mateuszek wypiera pewne fakty ze swojej głowy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”