[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Tymczasem media donoszą o nowej dziewczynie Kamila: https://tiny.pl/tk557 :)
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Elysabeth pisze: 06 gru 2019, 0:56
krista pisze: 06 gru 2019, 0:52 Gdyby Martyna weszła z takimi włosami to nie byłoby tematu. Jednak taka akcja, to wymuszenie i cios poniżej pasa ze strony produkcji, zagrali nie fair.

Izwarinka jeżeli chwali się że również poświęciłaby włosy to powinna to zrobić. ANNO DAJ PRZYKŁAD POLKOM I ZETNIJ, pokaż że twoje słowa mają wartość i nie pleciesz pod publikę.
Krista bzdury piszesz ja od paru lat scinam wlosy i mam krótkie i gdybym sama miała długie i miała taka okazje je sciac w szczytnym celu z checia bym to zrobila. Nie wiesz co piszesz wiec nie komentuj. Chyba ze z mila checia pomagasz innym wtedy się wypowiadaj
O czym ty piszesz, sama ścinałam i podarowałam włosy fundacji. Więc czytaj dokładnie co piszę. Decyzja o ścięciu nie powinna być wymuszona przez osoby trzecie, to nasza prywatna sprawa i nikt, absolutnie nikt nie ma prawa zmuszać nas do czegokolwiek. Martyna i Sandra zostały postawione pod ścianą...i wybacz, sama sobie ścinasz i nikt ciebie do tego nie zmusza, więc zastanów nad porównaniem bo jest z koziej .... :P
Elysabeth
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2019, 1:30
x 60
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elysabeth »

no dokładnie nikt ich nie podstawil pod sciana teraz chciały to zrobic i zrobily wiec szacun, wiec zamilcz
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 1:41 przez Elysabeth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Ale dlaczego akurat teraz ??? Nie mogły np. za 3 miesiace jak juz będzie po programie ??? Wygrać 100.000, bo ścięło się włosy. Większej żenady dawno nie było. Oby nie. Jeszcze jak Madzia jutro wbije w pięknych, długich włosach to w ogóle beka będzie... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Elysabeth
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2019, 1:30
x 60
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elysabeth »

semperadastra ogarnij się , czyzbys była z wykopkow?
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Facetem jestem... ;)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Elysabeth
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2019, 1:30
x 60
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elysabeth »

a to psikus
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Elysabeth pisze: 06 gru 2019, 0:47 lukiluki serduszko dla Ciebie mimo ze ich tu nie ma
Dzięki ;)

W sumie to jestem ciekawy, jak dokładnie wygląda taki wolontariat. Jakiś czas temu pomyślałem, że mógłbym się w coś takiego zaangażować, bo zawsze czułem ogromną satysfakcję, jak mogłem komuś pomóc. Zraziłem się trochę do tzw. "szlachetnej paczki", bo kiedyś z koleżanką zaangażowaliśmy się w ich rozwożenie i przekonałem się, że jednak nie wszyscy na tę paczkę zasłużyli. Owszem, były cudowne rodziny, naprawdę potrzebujące, ale była też i zwykła, zapijaczona patologia. Myślę, że ktoś powinien czasami robić lepszy wywiad w terenie. Kilkanaście lat temu zapisałem się też do DKMS (zachęcam wszystkich), bo nigdy nie wiadomo, czy czyjeś życie nie będzie zależeć od naszego szpiku - który, u zdrowych osób, regeneruje się w ciągu kilku tygodni!

Nie znam się na tym, ale czy to, co obcięli Martynie wystarczy na perukę?
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Wystarczy, peruka będzie wyglądała jak włosy Martyny, tylko krótsze. Wiem bo miałam okazję widzieć perukę z moich włosów.
Elysabeth
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2019, 1:30
x 60
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elysabeth »

lukiluki pisze: 06 gru 2019, 1:40
Elysabeth pisze: 06 gru 2019, 0:47 lukiluki serduszko dla Ciebie mimo ze ich tu nie ma
Dzięki ;)

W sumie to jestem ciekawy, jak dokładnie wygląda taki wolontariat. Jakiś czas temu pomyślałem, że mógłbym się w coś takiego zaangażować, bo zawsze czułem ogromną satysfakcję, jak mogłem komuś pomóc. Zraziłem się trochę do tzw. "szlachetnej paczki", bo kiedyś z koleżanką zaangażowaliśmy się w ich rozwożenie i przekonałem się, że jednak nie wszyscy na tę paczkę zasłużyli. Owszem, były cudowne rodziny, naprawdę potrzebujące, ale była też i zwykła, zapijaczona patologia. Myślę, że ktoś powinien czasami robić lepszy wywiad w terenie. Kilkanaście lat temu zapisałem się też do DKMS (zachęcam wszystkich), bo nigdy nie wiadomo, czy czyjeś życie nie będzie zależeć od naszego szpiku - który, u zdrowych osób, regeneruje się w ciągu kilku tygodni!

Nie znam się na tym, ale czy to, co obcięli Martynie wystarczy na perukę?
zachęcam się zglosic do fundacji w Twoim miescie , ja sama czynnie uczestnicze w takim projekcie , jest to mega dolujace jak widzisz te dzieciaki ale sam ich uśmiech dostarcza Ci takiej satysfakcji ze warto, tez jestem od bardzo dawna w DKMSie i jeśli będzie taka potrzeba z mila checia pomoge, a to co obcieli dziewczynom na pewno się przyda na nowe wloski dla chorych dzieciakow, super sprawa , teraz przyszly te laski i mam mega podziw ze się małolaty zgodzily, może to plus dla nich może minus nie wiem , akurat One nie sa moimi faworytkami do wygranej ale jestem pelna szacunku dla tego co zrobily.
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Elysabeth pisze: 06 gru 2019, 1:31 semperadastra ogarnij się , czyzbys była z wykopkow?
No pewnie, że z wykopków, dokładny dział: "sekta Lemieszewskiego" :lol: To jest ten gościu, o którym pisałem parę postów temu. Połowa forum już na szczęście nie widzi jego wypocin, bo ma na niego ignora, w tym ja. Zdecydowanie polecam, atmosfera jakby o wiele czystsza. @Karol z miesiąc temu dał mu bana do końca edycji, ale nie wiedzieć czemu, dał się przebłagać, żeby go zdjąć po kilku godzinach. Ale sorry, komentarze sekciarzy są tak po*ebane, że nie da się tego ogarnąć normalnym umysłem. I albo Karol weźmie się w końcu za robotę, przestanie im pobłażać i zacznie dawać bany, ale takie bez "zawiasów", albo przestanie być adminem, skoro jest za miękki, żeby postawić się patologii, albo ludzie przestaną tu zaglądać. Jakbym chciał czytać komentarze, które są na poziomie wykopu, to zarejestrowałbym się na wykopie. @Karol Wyglądasz na inteligentnego gościa - dlaczego więc nie reagujesz na typowo prowokujące, albo typowo sekciarskie komentarze? Przecież to psuje atmosferę tego forum. Wywalaj stąd wykopków, niech wracają do siebie. Ja wiem, że tam będą mieli poklask, a wolą prowokować, no ale ileż można..
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Elysabeth pisze: 06 gru 2019, 1:47 zachęcam się zglosic do fundacji w Twoim miescie , ja sama czynnie uczestnicze w takim projekcie , jest to mega dolujace jak widzisz te dzieciaki ale sam ich uśmiech dostarcza Ci takiej satysfakcji ze warto, tez jestem od bardzo dawna w DKMSie i jeśli będzie taka potrzeba z mila checia pomoge, a to co obcieli dziewczynom na pewno się przyda na nowe wloski dla chorych dzieciakow, super sprawa , teraz przyszly te laski i mam mega podziw ze się małolaty zgodzily, może to plus dla nich może minus nie wiem , akurat One nie sa moimi faworytkami do wygranej ale jestem pelna szacunku dla tego co zrobily.
Dzięki, przyjrzę się bliżej temu tematowi :)

Wracając do BB. Szacun dla dziewczyn, że się na to zdecydowały. Oczywiście dla psychofanów Kamila jest to robione pod publiczkę, ale jakoś sam ich idol się na to nie zdecydował, matacząc coś o filmie i peruce z jego własnych włosów :lol: Potem odda gotową.. no zobaczymy. O ile mi wiadomo, to gwiazdy takiej rangi, hollywoodzkiej, nie muszą robić charakteryzacji z własnych włosów ;/ No, ale Kamil jest wyjątkowy..
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

lukiluki pisze: 06 gru 2019, 2:24
Elysabeth pisze: 06 gru 2019, 1:47 zachęcam się zglosic do fundacji w Twoim miescie , ja sama czynnie uczestnicze w takim projekcie , jest to mega dolujace jak widzisz te dzieciaki ale sam ich uśmiech dostarcza Ci takiej satysfakcji ze warto, tez jestem od bardzo dawna w DKMSie i jeśli będzie taka potrzeba z mila checia pomoge, a to co obcieli dziewczynom na pewno się przyda na nowe wloski dla chorych dzieciakow, super sprawa , teraz przyszly te laski i mam mega podziw ze się małolaty zgodzily, może to plus dla nich może minus nie wiem , akurat One nie sa moimi faworytkami do wygranej ale jestem pelna szacunku dla tego co zrobily.
Dzięki, przyjrzę się bliżej temu tematowi :)

Wracając do BB. Szacun dla dziewczyn, że się na to zdecydowały. Oczywiście dla psychofanów Kamila jest to robione pod publiczkę, ale jakoś sam ich idol się na to nie zdecydował, matacząc coś o filmie i peruce z jego własnych włosów :lol: Potem odda gotową.. no zobaczymy. O ile mi wiadomo, to gwiazdy takiej rangi, hollywoodzkiej, nie muszą robić charakteryzacji z własnych włosów ;/ No, ale Kamil jest wyjątkowy..
Tak za to jego anty fani non stop go za wszystko krytykują i nie dostrzegają u samych siebie wad.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

lukiluki pisze: 06 gru 2019, 2:10 No pewnie, że z wykopków, dokładny dział: "sekta Lemieszewskiego" :lol: To jest ten gościu, o którym pisałem parę postów temu. Połowa forum już na szczęście nie widzi jego wypocin, bo ma na niego ignora, w tym ja. Zdecydowanie polecam, atmosfera jakby o wiele czystsza. @Karol z miesiąc temu dał mu bana do końca edycji, ale nie wiedzieć czemu, dał się przebłagać, żeby go zdjąć po kilku godzinach. Ale sorry, komentarze sekciarzy są tak po*ebane, że nie da się tego ogarnąć normalnym umysłem. I albo Karol weźmie się w końcu za robotę, przestanie im pobłażać i zacznie dawać bany, ale takie bez "zawiasów", albo przestanie być adminem, skoro jest za miękki, żeby postawić się patologii, albo ludzie przestaną tu zaglądać. Jakbym chciał czytać komentarze, które są na poziomie wykopu, to zarejestrowałbym się na wykopie. @Karol Wyglądasz na inteligentnego gościa - dlaczego więc nie reagujesz na typowo prowokujące, albo typowo sekciarskie komentarze? Przecież to psuje atmosferę tego forum. Wywalaj stąd wykopków, niech wracają do siebie. Ja wiem, że tam będą mieli poklask, a wolą prowokować, no ale ileż można..
Odpowiem tylko raz na pogrubione fragmenty i koniec. Nie liczę na rozwój konwersacji.

1) Pisząc "sekta" czy "sekciarz" sam nakłaniasz do awantury, bo zaraz przerodzi się to w screeny forum na Wykopie. inwektywy wobec nas, itd.;
2) Jeśli korzystasz z listy ignorowanych, to 'przede wszystkim brawo' - masz spokój;
3) bo @semperadastra w 99 na 100 postów ma coś sensownego do powiedzenia, a że w ostatnim zawsze musi przegiąć, to ponosi pewne konsekwencje - wtedy jest mi przykro nakładać ostrzeżenie, ale trzeba stosować jakąś formę kar.
4) To dla mnie najistotniejszy punkt. Nie, nie przestanę być adminem forum :) Przypominam, że edycja kończy się za 9 dni, także mam nadzieję, że wszyscy ze sobą wytrzymamy. W zależności od decyzji władz TVN co do przyszłości "Big Brother" wątek oraz osoby wypowiadające się w nim albo zostaną albo grupa się zwyczajnie wykruszy.
5) Polecam zapoznać się z regulaminem i zastanowić czy zgłaszając posty sami przypadkiem nie łamiecie pewnych zasad. Są rzeczy o których pisałem w tym wątku KILKA a nawet KILKANAŚCIE razy. I nic.

Nie odpowiadaj :)

---

Oglądam "Big Brother Nocą". Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że Madzia jest zajebista. Nie twierdzę, że jest uwielbiana przez 100 proc. widzów pierwszej edycji BB, jednak nie ma wątpliwości, że nie wygrała przypadkiem - także jeśli nie większość, to przynajmniej większa część z nich podchodzi do niej z szacunkiem. Dziewczyna na swój sposób świetna, jednak w tej swojej świetności z pewnością może być nieszczęśliwa - temat niejednokrotnie roztrząsany, także tutaj na forum. Niestety.

Część 2: Ola i Ewa. Nie wiem po co zaproszone, a w szczególności Ola, która znowu będzie "błyszczeć" przez cały weekend. Na "Arenie" dostanie garba wychylając się w stronę kadru kamery. Na szczęście produkcja wiedziała co robi i jej do tej pory unikała :) Zaiste, że osoby, które wniosły najmniej do programu tak bardzo się nakręcają...

---

Przypominam o naszych ankietach:

Kto powinien opuścić dom Wielkiego Brata w najbliższą niedzielę?
viewtopic.php?f=100&t=12128
(przoduje Kamil - 52 proc.)

Gdyby finał BB miał miejsce dziś, to kto powinien zostać jego zwycięzcą?
viewtopic.php?f=100&t=12144
(przoduje Wiktor - 52 proc.)
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

Martyna zyskała i mnie tym scieciem włosów. Kamil ma minusa.
Poza tym te jego włosy są oblesne i mógł je ściąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości