[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

krista pisze:
12 gru 2019, 1:22
A tyle oczekiwałam po Wiktorze jak wszedł do programu, jeszcze po miesiącu myślałam że może jednak zabłyśnie, ale czym dalej tym było tylko gorzej, nawet debata mu nie wyszła. U mnie jest już kompletnie na straconej pozycji. Na Martynę szkoda moich paluszków:)
Ja go lubię od początku, ale nie jestem bezkrytyczna wobec jego zachowań, mimo wszystko nadal widzę w nim świetnego, ciekawego faceta z wielkim potencjałem medialnym. Niestety widać, że jest już bardzo zmęczony tym programem, wczoraj został dodatkowo zaorany przez Gośkę, Natalię, a potem jeszcze musiał zmierzyć się ze wszystkimi na tej debacie. Nie dał rady ewidentnie, zaskoczył go najazd na niego i nie umiał się obronić, choć przecież nie jest głupi i gdy jest w formie radzi sobie super. Kiedyś sam mówił o sobie, że nic nie jest w stanie go złamać, a jednak okazuje się, że ostatnie dwa tygodnie trochę go jednak złamały, dlatego między innymi nie ma już szans na wygraną. Niepotrzebnie w ogóle zaczął się tłumaczyć odnośnie tych swoich szyderstw i obgadywania, powinien konsekwentnie do końca trzymać fason i grać rolę szydercy, a niestety odsłonił się i to go zgubiło.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Jeszcze wracając na chwilę do tej przegranej debaty Wiktora, moim zdaniem podszedł do tego zadania zbyt poważnie, sam najpierw, gdy przygotowywał się do debaty, mówił, że chce podejść do niej z humorem i zrobić z tego bekę, niestety Łukasz mu to wyperswadował, przez co jego "wystąpienie" było nudne i sztuczne. Powinien podejść do tej debaty po swojemu, a nie słuchać się niespełnionego polityka, który takie zadania bierze zbyt poważnie, co pokazała bardzo dobrze jego postawa w czasie tygodnia gdy był dyktatorem. Wiktor spalił się trochę na własne życzenie, bo gdyby podszedł do zadania z jajcem, a nie na mega poważnie, to pewnie oglądałoby się to lepiej. Dodatkowo był zmęczony i zaorany prze innych i efekt był taki, że debata wyszła mu po prostu źle.
przemek94
Obserwator
x 8
x 44

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 »

Nie oglądałem BB Nocą ale po tym co tu piszecie, co powiedziała Ohme to jest szansa na 8 edycja. Chciałbym zobaczyć kolejną edycje chociaż ta edycja jest słaba, to bardzo lubię ten program. Co do finału to mi jest obojętne kto wygra bo żadnego z finalistów nie polubiłem.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

przemek94 pisze:
12 gru 2019, 10:05
Nie oglądałem BB Nocą ale po tym co tu piszecie, co powiedziała Ohme to jest szansa na 8 edycja. Chciałbym zobaczyć kolejną edycje chociaż ta edycja jest słaba, to bardzo lubię ten program. Co do finału to mi jest obojętne kto wygra bo żadnego z finalistów nie polubiłem.
Wydaje mi się, że będzie kolejna edycja, bo ostatecznie jeśli chodzi o oglądalność to tragedii nie ma, a dodatkowo telewizja na pewno więcej zarobi na esemesach w takim programie niż w jakimś Love Island II ;) Dlatego myślę, że na pewno wrócą z BB, tylko może po dłuższej lub krótszej przerwie.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Śmieszy mnie to robienie z Martyny teraz niewiadomo kogo, a prawda jest taka ze przez 90% była niewidoczna niczym Vasyl :lol:
Jakby oni (byli mieszkańcy) nie mogli przeżyć jakby wygrał Wiktor czy Kamil , po Wiktorze jadą bo po Kamilu się boją wiedzą jak aktywnych ma fanów w mediach społecznosciowych,szczególnie Gośka i Natan takie bohaterki ;)
I gdzieś pisałam ze trochę żal że Goska szybko odpadła, cofam to-po jednym dniu jej darcia japy, cieszę się że długo tego słuchac nie musieliśmy -szybko zapomnialam. Ciekawe czy na impreze znów bedzie chipsy dzieliła na kupki? Żeby czasem ktoś nie zeżarł jednego wiecej od niej :lol:
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1787

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Gośka taka jest, bo jest jej żal, co z niej zrobiono - moim zdaniem szkoda, że nie wrzuca na produkcję, bo ewidentnie przez ich wałki odpadła ona, a nie Kamil.

Zawiodła mnie tylko tym naskoczeniem na Wiktora nie rozumiem co ona do niego ma.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

No bo na kogoś naskoczyć musiała, żeby pozbyć sie emocji lepiej poczuć, podbudować ego etc. A do Kamila się bała, i wcale nie samego Kamila tylko tego co by było potem w mediach społecznościowych. Wie jak było z Mateuszem Anią Vasylem...
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

Wizyty w tym tygodniu w domu BB byłych uczestników to jakaś porażka, ciężko się to ogląda. Nawet nie chodzi o to, że nijakie te odgrzewane kotlety i na siłę robienie odcinków i pseudo afer ale dali by im się ponudzić po prostu, może cos kreatywnego i ciekawego by wywinęli. Jak to Wiktor powiedział po wylocie Sandry i Malwiny jak już zostali sami na pytanie WS co z Martyną w tym tygodniu: "Włączymy pralke na wysokie obroty, Kamil dorzuci jakąś kapsułkę" :)
typeO
Obserwator
x 186
x 443

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Ja również cofam wszelkie moje pozytywne komentarze o Gośce po wczorajszym. Wiktor był łatwym celem. Dlaczego nie była taka odważna w stosunku do Kamila? Przecież go nie znosi, jak oni wszyscy. To było z jej strony wredne. Myślałam, że wejście "starych" mieszkańców to dobry pomysł. Myliłam się - przyszli nabuzowani i wyżyli się na Wiktorze, przy okazji liżąc nie powiem co Kamilowi, chociaż go nie lubią, co między wierszami padło. Co ludzie zrobią dla poklasku? Wszystko.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

No właśnie Martyna została sama z dwoma facetami-chyba produkcja miała obawy że moze sie to słabo dla niej skończyć. Więc wsparcie jest..
OMG Kamil i Ewcia liżą się przy wszystkich Gosia zapatrzona w nich milutkie komentarze-ale ta Gosiulka cwana bardziej niz Wiktor i Kamil razem wzięci , jak się boi hejtu jejku aż zaraz w d.. Kamilowi wejdzie ;)
sweetwhisky007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

wiecie co ja dopiero zobaczyłam Rafała pierwszy raz w ostatnim BBN, wcześniej go nie widziałam, nie oglądam każdego odcinka BB i myslalam, że jest to młodszy brat Martyny :rolleyes: on jest od niej młodszy czy tylko tak wyglada?

Gocha rzeczywiście wcześniej Kamila nie lubiła a teraz tak mu w dupe wlazi ze niedobrze sie robi, zmieniła się na gorsze
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1787

[TVN/TVN7] Big Brother

Martyna sama wygląda na 40-latkę, Rafał wygląda jak normalny 20-21 latek ;)

Tak szczerze to reszta mnie nie zawiodła. Zawiodła mnie Gośka na pewno. Żal żalem, ale naskakiwać na Wikiego to nie kumam.

Co do tego, że wszyscy Kamilowi liżą tyłek... Sara moim zdaniem nie - już parę razy mu delikatnie dogryzła ;)

Ciekawe kiedy Malwina wejdzie - czuję, że jej relacje z Wikim mocno się pogorszą jak zobaczyła już co on o niej opowiadał innym i kolejna go zaatakuje ;)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2019, 10:56 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Bo Martyna wygląda na ok 30- a nie 21 czy 22 W DD TVN jak była zanim jej wiek podali to myslałam ze ma własnie tak z 30
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Między wierszami dało się wyczytać, że Gosię delikatnie mówiąc zainspirowała produkcja, widocznie uznali, że jeszcze niewystarczająco dowalili Wiktorowi, ale ogólnie też nie jestem fanem jej zachowania od wejścia.
Odrębna kwestią jest, że zdecyodwana większość byłych mieszkańców weszła z celem wypromowania Martyny na zwyciężczynię, pytanie tylko na ile z własnej woli, a na ile jest to zadanie. Jeśli to ich inwencja to naprawdę nie rozumiem, czemu chcą, żeby ich edycję wygrała osoba mdła, nijaka i o wiele mniej ciekawa od nich samych.
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1787

[TVN/TVN7] Big Brother

Bo zobaczyli, że Wiki był dla wszystkich miły, a po kryjomu smarowal im pupska z Malwi, a Kamil wiadomo czemu nie chcą żeby wygrał ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”