[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Stasia080818
Użytkownik
x 15
x 57

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stasia080818 »

Wygrał ktoś...kto był kontrowersyjny, kolorowy, inteligentny, sprytny, cwany...Ale niestety niebudzacy sympatii...przynajmniej mojej. Przerażał mnie czesto jego śmiech, wzrok np. w pokoju zwierzeń...taki obły dla mnie. Niby przystojny, a jednoczesnie odpychajacy
Martyna...kompletnie nie rozumiem nagonki na nią...normalna dziewucha...nieidealna, nie super inteligentna, żadna tam "torpedy rozrywkowa". Jednak to jej nalezala sie nagroda. Rzeczwyscie przeszla spora zmiane. A krytykowanie jej za tO ze jest taka nieporadna, niemyslaca, w chmurach...to ja sie pytam, jaka byla zwyciężczyni poprzedniej edycji...
Madzia, ulubiona rozrywka-robienie makijazu(2-3h). Ciagle ,,ojezu, ja nie moge, o jacie..." ona byla za to uwielbiana...
Swoją drogą przerażające jest to, że ona (madzia) mówi, ze chcialaby dalej mieszkac w DWB. To mnie utwierdza w przekonaniu, ze Martyna o wiele lepiej wykorzystalaby szanse, ktora dalaby wygrana(np. Pieniężną). Bo ten butik Madzi, to sie otwiera i otwiera....
Arturess
Użytkownik
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arturess »

Ustawka pełna gębą... Kamil po ogłoszeniu wyniku nawet nie był odrobinę zaskoczony, tak jakby wiedział że wygra.

A napis na ubraniu ninjy to nic innego jak pożegnanie ;) widzę wy tutaj snujecie,że to zapowiedź kolejnej edycji, a mnie to tylko uświadomiło, że kolejnej nie będzie...
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Odnośnie kolejnej edycji lub jej braku - pewnie dowiemy się w ciągu kilku dni po opublikowaniu wyników oglądalności na wirtualnychmediach.
Przeważnie takie informacje też dodają. Aczkolwiek myślę, że nie będą oficjalnie mówić tak/nie tylko powiedzą, że na razie przygotowują nowy program "PH".
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
agata89
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: agata89 »

@FA98 zrobisz livestreama na yt, jak za dawnych czasów, i podsumujesz edycję?
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

Kamil nie ma szacunku dla nikogo, nawet dla widzów którzy na niego głosowali. Smutne to, taki Wiktor a nawet Martyna byliby mega wdzięczni a ten tekst Kamila pokazał gdzie was ma Kamilofoby
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Kaśka spadła na twarz - karma powróciła i za jej i bliźniaczki okropne zachowanie została ukarana.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 116
x 656

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

agata89 pisze: 15 gru 2019, 22:23 @FA98 zrobisz livestreama na yt, jak za dawnych czasów, i podsumujesz edycję?
Na ten stream lepiej spuszczę zasłonę milczenia...

A pierwsza część podsumowania już za kilkanaście minut. Cierpliwości :)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 958
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

No i po wszystkim. Zapowiadało się na najlepszą edycję w historii, a skończyło się bardzo marnie. Ja myślę, że też pomysł na ten sezon był trochę inny, ale po tych dramatach z wynikami produkcja się wystraszyła i zaczęły się strasznie nerwowe, nieprzemyślane ruchy. "Ratowali" się Kamilem i zrobili z niego gwiazdę sezonu. Jego wygrana była tylko formalnością w mojej opinii. To był bardzo, bardzo słaby sezon. Pełen nerwów, agresji i chamstwa. Poprzednia edycja była dużo spokojniejsza jednak. Milej ją odebrałem mimo wszystko. Tutaj przede wszystkim rządziła niesprawiedliwość. Produkcja robiła, co tylko chciała i w nosie miała głosujących. Miało być tak, jak ONI chcieli, i tak też było. Technicznie za dużo rzeczy w całej edycji powtarzalnych, dom okropny i właściwie bez zmian. Zadania tygodniowe mi się nie podobały. Chyba żadne nie zapadnie mi w pamięci. Finał zaś zdecydowanie na plus i o wiele lepiej zrealizowany niż wiosną. Zwycięzcę już przemilczę. No i zobaczymy, czy ninja z napisem jest zapowiedzią, czy raczej nic nie znaczy.
11 lat na forum! :)
Jordi
VIP Expert
x 1834
x 1827

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Najlepiej, że wykopy mają nic z tego, że Kamil im pojechał.

Dumni są, bo niby tylko dzięki nim wygrał :lol:

Dzięki góra kilkudziesięciu osobom, a widzów 500-700 tysięcy xD
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Problem w tym, że za bardzo nie ma czego podsumowywać. Po prostu najpierw znaleźli i wynajęli odpowiedniego człowieka, który w sierpniu podpisał kontrakt - zresztą jak wszyscy, tylko ten Kamila z odpowiednią adnotacją i zapewne też i zapłatą. Ludzie kochani, przecież po tym człowieku nie widać było cienia emocji przez całą edycję - czy tak zachowuje się ktoś, kto nie zna swojego losu ?
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

Jutro około 10 w DDTVN będzie dzisiejszy wygrany.
I jest nasz NINJA:
Obrazek
agata89
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: agata89 »

FA98 pisze: 15 gru 2019, 22:27
agata89 pisze: 15 gru 2019, 22:23 @FA98 zrobisz livestreama na yt, jak za dawnych czasów, i podsumujesz edycję?
Na ten stream lepiej spuszczę zasłonę milczenia...

A pierwsza część podsumowania już za kilkanaście minut. Cierpliwości :)
Nie spuszczaj nic. ;) Może jakiś ukłon dla starych widzów?
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

ninja ma nawet swojego insta :lol:

ninja.jpg
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Moim zdaniem ogólnie edycja była lepsza niż poprzednia - montaż, prowadzący, Areny, a finałowa już w ogóle. Wiadomo, że to show, musi się sprzedawać, postawili na Kamila i obiecali mu zapłatę więc jest efekt, chociaż powinien odpaść już zamiast Gośki po trzecim tygodniu. Zobaczymy, jak wyniki oglądalności Areny. Skoro był ninja, to coś jednak szykują, ale co? To się okaże, chyba wiekszość życzyła by sobie wiosennej edycji, choćby kwiecień-czerwiec, po zakończeniu emisji Hotelu.
Jordi
VIP Expert
x 1834
x 1827

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Malwina wystrzałowo wygląda.

Co do wygranych. Madzia po wygranej miała 220.000 instafanów (dziś 270.000). Kamil ma 80.000... Druga Malwina 50.000...

Kolejny dowód na to, o ile mniej popularna była ta edycja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”