[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
arekon
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon » 15 gru 2019, 23:51

Cóż, czekać teraz na info, co ninja miał na myśli :) oby kolejną edycję jak najszybciej. Podsumuję poniżej krótko uczestników:
- Przemek - miał potencjał, ale tydzień to za krótko,
- Karolina - nie lubiłem jej, przeginała na każdym kroku, ale inteligentna,
- Gosia - jedna z moich faworytek, życiowa kobieta, tak naprawdę wyeliminowała Kamila, ale wiadomo, aktorzyna musiał zostać
- Kasia - była bo musiała, jak wiadomo,
- Ola - hm... była po prostu
- Łukasz - pseudonim dyktator pasuje idealnie, mega irytujący, nic mądrego nie powiedział ani nie zrobił,
- Wasyl - ma specyficzne poczucie humoru, niektórych może denerwować, niektórzy go pokochają
- Sara - moja typowana zwyciężczyni, super babka, odpadła bu "musiała"
- Mateusz - jedni go polubią, inni znienawidzą, zbyt pewnie się poczuł trochę, ale był barwną postacią,
- Dawid - zbyt mocno się wczuwał w rywalizację z Kamilem, dlatego sam później zrezygnował, jak zobaczył, że w tym programie z Kamilem nie da rady,
- Natan - widać, że ma ciężkie życie
- Ania - pewna siebie, miała różne momenty,
- Malwina - nie lubiłem jej, bezbarwna, plotkara
- Wiktor - fajny obieżyświat, inteligentny, nie popierałem go, ale mógłby wygrać
- Martyna - normalna dziewczyna, bardziej widoczna pod koniec, uważam, ze powinna wygrać za szczrość i prawdziwość
- Kamil - aktor, pchany do zwycięstwa
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 15 gru 2019, 23:51

To fakt w 1 edycji dobre było to ze ślizgacze czyli Obleh i Izunia odpadli jednak przed finałem.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 16 gru 2019, 0:06

semperadastra pisze:
15 gru 2019, 23:45
Moim zdaniem to duże nieporozumienie, że Wiktor zajął miejsce trzecie, a Martynka drugie. Wiktor jest nieporównywalnie ciekawszą postacią, przez cały program tworzył znacznie barwniejszy content. Martynka tylko ślizgała się od Areny do Areny. Źle niestety przedstawiano Wiktora i to zmniejszylo jego szanse. Jeszcze ta żenujaca akcja z obcinaniem włosów itd. To powinno się rozegrać między Kamilem, a Wiktorem... :)
Pokazano to co Wiktor mówił i robił, i większość ludzi to dokładnie wcześniej widziało i słyszało, dlatego sam sobie strzelił samobója. Jak widać stracił dużo, przegrana z Martyną o czymś świadczy. Ścięcię włosów Martyny nie było powodem żeby aż tak zapunktowała, głosowanie na złoty bilet było żenujące, możliwe że gdyby Wiki biletu nie dostał mógłby odpaść przed finałem. I to że nie był nominowany doprowadziło go tak daleko, gdyby był wcześniej w grupie do wylotu, już by go raczej dużo wcześniej nie było w programie.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2019, 0:09 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
abc
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc » 16 gru 2019, 0:07

krista pisze:
15 gru 2019, 23:38
Wygrał Kamil i ok, należało mu się. Wiktor jest największym przegranym tylko i wyłącznie dzięki sobie, nie rozumiem jak można było nie zauważyć jego nieszczerości. Zachowanie, jego opowieści, słowa brata, to co mówiła Ester, a na koniec piękne słowa przyjaciół którzy czekają na zwrot długów. Wiki twierdził że wygrana bardziej potrzebna Martynie ;) dla mnie to był lisek chytrusek tej edycji, było to dokładnie widać. Życzę mu powodzenia, jednak nie wierzę że ten facet potrafi pracować, raczej to niebieski ptak i lubi lekkie życie :) dlatego najwięcej o nim pisałam, bo na wejściu jego twarz mówiła że może to być ciekawa postać, okazał się ślizgaczem i lisem. Przegrał zasłużenie i powinien mieć żal sam do siebie, szansy nie wykorzystał.
O Martynie na koniec również nie napiszę, szkoda czasu ;) ale przez to jaka była stawiałam ją na równi z Kamilem. Kamil szalony i silny, Martyna głupiutka ale mocna, może to Rafał był tym co jej pomagało trzymać fason...wiadomo, inne panie mając partnerów nie miały tej siły i to pokazały.
RAFAŁ, GRATULUJĘ SILNEJ DZIEWCZYNY I POWODZENIA :)

Podsumowując całokształt edycji, nie miałam takich emocji jak przy poprzedniej. Zawiodłam się na Wiktorze, i wiadomo było że Kamil to siła i moc, robił szoł i przyciągał uwagę. Oglądałam z ciekawością ale obojętnie, praktycznie od początku było tam tylko dwie kolorowe i ciekawe postacie, w tym jedna spaliła się w sposób żenujący.

Jednak fajnie byłoby doczekać się kolejnej ;)
Dokładnie, za całokształt wygrana należy się Kamilowi, niezaprzeczalnie!!!, był moim faworytem od początku i został do końca. Amen. 8)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 0:25

Zanim się odnajdę w temacie minie kilka godzin. Ale... ♥️

Gabi w 4K :)

PS. Wygrał najlepszy, chociaż nie jego się spodziewałem 😉
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 16 gru 2019, 0:26

Gabi uwielbiamy Cię! Byłaś najlepsza!

❤️❤️❤️

@Karol na ciebie był dobry widok jak Gocha gadała z tymi psycholożkami i tym pudełkowym ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 0:30

Podobno w nosie dłubałem. Niedobrze... :lol:
kamil2505
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 » 16 gru 2019, 0:45

Gabi naprawdę świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej. Aż dziwne, że nie zdecydowano się na to by poprowadziła już szóstą edycje. Mam nadzieję, że po programie "Big Brother" będziemy mogli ją oglądać nie tylko w magazynie muzycznym CANAL+. :)

Przypominam też o ankiecie na temat wrażeń po minionej edycji:
viewtopic.php?f=100&t=12180
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 16 gru 2019, 1:08

Na Afterparty są prawie wszyscy.

Sarah z mężem, więc chyba jednak wszystko okej między nimi ;)

A Kaśka zaraz po upadku na insta wstawiła filmik, że nic się jej nie stało, bo pytania lawinowo dostała...
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 16 gru 2019, 3:06

@Jordi
Biegła bezmyślnie jak do lodówki to i efekt taki a nie inny :rolleyes:

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 4:41

@bustram jesteś po prostu zwykłym chamem. Wystawiasz komuś laurkę w sposób bezczelny, bezrefleksyjny i totalnie niemądry.
oitnb61 pisze:
15 gru 2019, 20:18
Kto jest z poprzedniej edycji? Karolina, Igor, Angela, Iza i Marchwia?
Kuba Pyśk :lol:
Jordi pisze:
15 gru 2019, 21:22
Jezu jeszcze czekamy na Hubcia w rozmowie z Gochą...
Hubcio raczej ogarniał ninja przez większość Areny, bo rozmawiali po programie ;)
Arturess pisze:
15 gru 2019, 21:41
Mówię wam, nie będzie kolejnej edycji, bo by o tym powiedzieli oficjalnie. Ten napis mógł oznaczac pożegnanie niczym z filmów a nie zapowiedź kolejnej edycji...
Obstawiam, że póki co zwalniają miejsce w ramówce pod "Paradise Hotel". Być może jesienią, być może w innym domu, być może w innej stacji - tego nie wiadomo. Jednakże powtarzałem wielokrotnie, że nikt programu nie skasował - ba, jeszcze nakręcano widzów. Hubercik na Instastories kilkukrotnie w imieniu "fanów" zadawał pytanie "czy będzie nowa edycja?, po czym unikał odpowiedzi :)

Nie wypowiadam się odnośnie samego zwycięzcy czy "Areny" - znów muszę ją obejrzeć, bo nie wszystko tam słychać na miejscu. Jednak powtarzam: wygrał lepszy. Cała trójka zasłużyła na wejście do finału, zaskoczyły mnie wyniki, w tym trzecie miejsce dla Wiktora. Widocznie tak musiało być ;) Potem na szybko przestawiłem się na Martynkę i znów ZONK - druga na podium xD Mało tego, animator podczas przerwy reklamowej zapytał widownię kto jest za Kamilem a kto za Martyną - za dziewczyną rękę podniosło dwie osoby: Rafał i ja :lol: Także to nie kwestia siły Wykopu, a osobowości Kamila.

Swoją drogą zainteresowanie wczorajszej widowni pierwszą edycją było umiarkowane. Madzia - owszem, Igor i Marlena - chyba średnio, Marchwia - nie wiem, Oleh - ZERO :) Serio. Totalnie na uboczu. Taka przylepa... :) Zresztą Kubę też każdy zlał. Marlena chciała skraść show, weszła jako gwiazda a chyba mało kto ją kojarzył :lol:

---

Z tego miejsca dziękuję wszystkim użytkownikom i czytelnikom tego wątku, którzy w miarę swoich możliwości sprawiali, że miał on sens, ręce i nogi. Przykro, że im dalej program zaszedł, tym większe stawały się podziały pomiędzy Wami tutaj, pomiędzy nami a Wykopem oraz ogólnie pomiędzy widzami. Obawiam się, że świat z wojny na argumenty, wnioski, merytoryczne dyskusje, staje się starciem ideologii oraz niepohamowanego przekonania, że "to ja mam zawsze rację", "moje musi być zawsze na wierzchu", "kto nie myśli jak ja, jest dzbanem, pedałem czy chujem". To widzowie, a nie produkcja muszą odpocząć od "Big Brothera", zająć się czymś innym. Te teorie spiskowe, ciągłe napady na siebie, na produkcję, na mieszkańców... Chyba za bardzo wierzycie w to, co pokazuje nam ekran. TVN też przekroczył granicę, bo mimo, że promował akcję "antyhejt" jednocześnie sam dorzucał do ognia, tylko kto był tym ogniem? Widzowie...

Jeśli ktoś widzi się jako stały użytkownik forum - zapraszam do innych wątków! Jest ich tutaj dziesiątki tysięcy, zapewne już niedługo będziwemy dyskutować o "Paradise Hotel" - chociaż nie liczę na tak duże emocje jak w przypadku BB :)
Mimi29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 » 16 gru 2019, 6:31

Zanim poczytam wasze komentarze chce tylko napisać że to bardzo dziwne że na Kamila czekał jego przyjaciel. Oglądałam że znajomymi final i większość uważa Kamila za geja lub bi.
Może on tylko udawał hetero? W każdym razie przewidywalny był ten BB.
Wiolaass
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wiolaass » 16 gru 2019, 6:59

No cóż Arena i jej finał niczym mnie nie zaskoczył, to było do przewidzenia. Miałam innego faworyta do wygranej, niestety nie udało mu się wejść do finału. Może dlatego finał nie wywołał u mnie żadnych emocji.
Ta edycja i jej uczestnicy zaczęli dobrze, ale niestety ich potencjał szybko się wypalił, a szkoda.
Co do ostatniego tygodnia to chyba nie był do końca przemyślany (zresztą często tak bylo), mogli wpuścić wszystkich tylko na jeden dzień, na imprezę, tak jak poprzednio. Lepiej by się to oglądało. W końcu to czas finalistów, a nie byłych uczestników.
przemek94
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 » 16 gru 2019, 8:29

Pytałem się pani Ohme na instagramie czy będzie kolejna edycja to odpisała mi że ma nadzieję że tak.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 16 gru 2019, 8:30

Jak już pisałem, wiosną zwolniono miejsce dla "Paradise Hotel". Potem pewnie zobaczymy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”