[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

MB89 pisze: 18 gru 2019, 23:52 Słyszeliście o tej zbiórce pieniędzy dla Kamila. On tak samo jak Wiktor nie dostali jeszcze pieniędzy od TVNu. Oficjalny Fan Club Kamila Lemieszewskiego zbiera pieniądze dla niego i Ewy na święta. Co wy o tym sądzicie. Jestem fanem Kamila ale uważam że każdy człowiek powinien mieć odłożone na ''czarną godzinę'' a on podobno jest spłukany.
Wyciaganie kasy, niech się do roboty weźmie, ma przecież tyle zawodów, cyrkowiec, konferansjer i z 20 innych.
Wg niego w poniedziałek odbiera auto to na moje mógłby spieniezyc. Ale mówił też, że auto pozyczy koledze, zeby mogl wozić córkę do przedszkola. Kiedyś tam było, ze podaruje je Ewie, widać plany mu się zmieniły.
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Na pewno nie może sprzedać auta od sponsora , przez jakiś czas tak samo jak samochody wygrywane podczas konkursów np w radiu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Anonymous2 pisze: 19 gru 2019, 9:18 Dzis juz tego nie widzę ale wczoraj Kamil dal na insta podziękowania dla Huberta Janczaka, tego od bb nocą, ze ten go ściągnął z Londynu i namowil na udzial w castingu do bb.
I taki Hubert komentował osoby w bb? Wiadomo, ze stronowal za swoim Kamilem.
Jeśli to prawda, to mamy już czystą paranoję. Ten człowiek w ewentualnej 3 edycji nie powinien mieć nawet wejścia przed drzwi podczas opuszczania domu przez mieszkańców na Arenach! :angry:


Akcja z zbiórką to po prostu taki żal, że ręce opadają. Niestety z każdym dniem widzę, że jak Kamil wydaje się lekko zagubiony, tak Ewunia ma co chciała - fejm - wali po 30-40 "shotów" dziennie i gada wiecznie o tym samym :o


Z ciekawszych rzeczy kolejny bardzo fajny lajw Gośki. Momentami nieźle się pośmiałem na jej historiach z życia :lol: Malwi obiecała lajw w ciągu kilku dni, Martyna próbuje być szalona i zabawna, ale kompletnie jej to nie wychodzi...

Wiki w nocy jakby minimalnie bardziej ogarnięty, ale po prostu nie był tak nachlany. Jak dla mnie on się dziwnie zachowuje po wyjściu... Oby się jakoś w końcu doprowadził do porządku.


No i byłem moment na lajwie Natalii N z Australii, ale nudy i wiele osób pisało potem u Gośki, że poszli do niej i szybko wrócili, bo nic ciekawego, a Gocha zabija historiami xD
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jordi pisze: 19 gru 2019, 11:00 Jeśli to prawda, to mamy już czystą paranoję. Ten człowiek w ewentualnej 3 edycji nie powinien mieć nawet wejścia przed drzwi podczas opuszczania domu przez mieszkańców na Arenach! :angry:
Może zostanie przy "PH". Jeśli Kamil rozstanie się z Ewą, to go tam ściągnie jako singla :lol:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Karol pisze: 19 gru 2019, 9:11 Breaking News: Wykop powoli odwraca się od Kamila po akcji ze zbiórką :lol:

Jednostki próbują go usilnie tłumaczyć, inni namawiają do odcięcia się od zbiórki, ale generalnie możemy zaraz mieć efekt kuli śnieżnej i całe to uwielbienie do jego persony się posypie 🙂
Ale zauważ, że to piszą i lajkują inne osoby niż te, które powiedzmy "tworzyły" #muremzakamilem. Nie wiem, pewnie jakas akcja Wafli. Z rana te komentarze wyskoczyły jak grzyby po deszczu, albo niektorym antyKamil nagle przybyło lajków. Raczej niedługo wszystko wróci do normy i tag będzie proKamil... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

semperadastra pisze: 19 gru 2019, 11:32 Nie wiem, pewnie jakas akcja Wafli.
No i widzisz. Znowu zaczynamy generalizowanie i doszukiwanie się "Wafli" w społeczeństwie 🙂 Kim są? Kogo reprezentują? Gdzie się organizują? Jaki mają cel już po programie? 🙂 B nie wmówisz mi, że kto nie jest #muremzakamilem od razu musi zaprowadzać kontrpropagandę na Wykopie 🙂
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Dla mnie "Wafle" reprezentują wszyscy, którzy są przeciwko Kamilowi. Wszyscy się podzielili na "kamilian" i "Wafli" niczym PiS i PO. W sumie szkoda, że tak się stało, ale produkcja mam wrażenie dążyła do tego. Pewnie to ta polaryzacja, o której G. Ohme opowiadała. :lol: Niedawno na live Gośka, z kolei blizniaczka, mówiła: "my sami się juz identyfikujemy z tym, że jesteśmy "Waflami"... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Tak, Kamil odpowiada osobiście za jakieś zbiórki pieniężne :huh: :lol: zaczęło się jak był w programie i nie miał o niczym bladego pojęcia:)
Ale jak widać, teorie spiskowe dla niektórych to chleb powszedni ;) Usłyszał o zbiórce i odrazu powiedział że pieniądze trafią do fundacji a tu czytam że powinien iść do roboty :) ludzie to naprawdę ciekawy gatunek :lol: jeszcze teraz nie potrafią darować Kamilomi wygranej.

Wiktor raczej powinien wziąść się w garść i pomyśleć o robocie, długi same się nie spłacą...może gdyby fani dla niego zrobili zbiórkę lub dla Martyny, to głupich tekstów by nie pisali...ale jak widać Wiktor nie ma aż tak oddanych fanów :lol:

A na poważnie, to chyba dobrze że jakaś fundacja dzięki fanom Kamila otrzyma darowiznę. Nie wierzę żo to kogoś może boleć.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Myśle ze sympatycy Martyny czy Wiktora czy kogokolwiek innego nie mają aż takich trocin w głowie, serio ta sytuacja zaczyna mi coś przypominac-a właściwie kogos-nie chcę pisac-ale jak Kamilek powiecie dajcie na merca to co niektórzy też dadzą :lol:
Ale co lepsze TVN moze sie jeszcze przejechać na swoim zwycięzcy bo juz duzo mówi :P a co bedzie dalej-a jak przyjdzie rozczarowanie i kasa sie skończy?
A jak to powiedziała Gośka czy Kaśka"nie ma co narzekac, trzeba zapierd...."

Dlatego mimo wszystko lubie Madzię jak lubiłam ( tak wiem jest naiwna-i to jedyna jej wada) bo jest jaka była nikogo nie udaje nikogo nie gra, widziałam fragment lajfa Wiktora i Madzia to Madzia ;)
magdalienkaaa
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:21
x 85
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magdalienkaaa »

A ja mam wrażenie (przynajmniej śledząc Instagrama i komentarze ludzi), że Wiktor po wyjściu z domu BB zyskuje sympatyków, a u Kamila jest to poziom stały. Spójrzcie np. na stronę BB i pytanie z kim z trójki finalistów chcieliby ludzie spędzić święta, w komentarzach przoduje Wiktor, wcale nie Kamil. Live Wiktora i Madzi też był ciekawy moim zdaniem, no i w końcu na trzeźwo, kontakt z Sablewską po programie już złapany, z Esther chyba też już lepiej, więc może z tym Wiktorem nie będzie aż tak źle, jak myślałam, raczej się chłopak ogarnie i mnie to cieszy, bo go uwielbiam :)
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Podobno ktoś z ForumMedia2 wpłacił na zbiórkę dla Kamila symboliczną złotówkę!!!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To na bogato.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Każdy z uczestników ma swoich sympatyków, Wiktor tym bardziej, i nie dziwi mnie że grono wielbicieli mu się zwiększa...mnie wkurzył tym że zaprzepaścił swoją szansę, zamiast do przodu to się cofał :) mnie śmieszyły bliżniaczki, miały na wszystko wywalone, i gdyby nie to że wypadły to mogło być wesoło aż do finału ;) wtedy Martyna nie miałaby szansy na finał, Ewka i Gośka wygryzły by ją w połowie programu. Ale teraz to po ptakach, każdy z uczestników sam się pogrążał i powinni mieć żal wyłacznie do siebie.


@Karol przyznaj że ta złotówka od ciebie :lol: :lol: :lol:
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Gośka jako rudzielec i "kilka" kilogramów mniej-no jestem w mega szoku-pozytywnym...
martuska
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 07 gru 2019, 19:13
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: martuska »

Jesli chodzi o blizniaczki to jakies nieporozumienie, wszystko bylo z nimi ok jak byly papierochy i miecho, jak czegos zabraklo zaczynaly sie wrzaski, klotnie i bezsensowne zaleganie na kanapie bez jakiejkolwiek checi do zabawy Moim zdanie Kaska i Goska byly poprostu meczace
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości