[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 13:51

Wiktor wchodząc do BB zapowiadał się ciekawie, niestety wyszła z niego zwykła melepeta prześlizgująca się i plotkara rodzaju męskiego. Loża szyderców i takie zachowanie odstraszyło jego sympatyków, myślę że na wejściu ostro zaplusował, póżniej już tylko minusował. Ploty były ciekawe w pierwszej edycji, ale w tej to raczej porażka, widać słabe wnioski wyciagnął z oglądania starych BB. Ludzie czekali na ludzi wyróżniajacych się, nietuzinkowych...Wiktor dlatego okazał się gorszy od Martyny:) Dlatego zwyciężył Kamil, pokazał że nie musi lizać innym tyłka wystarczy że będzie twardy i robił swoje...po to są takie programy zeby pokazać jak ludzie walczą żeby przetrwać, czy nie tego oczekiwaliśmy po tej edycji?

Jeżeli Wiki publiczne pokazuje co robi, to komentarze będą różne, mnie to nie dziwi.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 20 gru 2019, 13:59

Typowe zachowanie "po trupach do celu" wygrało ,ja tego przykładowo nie oczekiwałam. Ale rozumiem obgadywanie "be" (choć w 1 edycji było ok) niszczenie psychiczne konkurentów cacy-no kazdy bedzie tłumaczył pod swoje sympatie...
Dlatego wolę po stokroć moze i naiwną ale szczerą i będącą sobą Madzie ;)
A Wiktora i tak lubię najbardziej z 3 finalistów ( nie z całego programu ;) ) ale nie popadajmy w obsesje i nie dopisujmy rzeczy których nie jesteśmy pewni-tyle ;)
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 14:08

To sprawdż sobie kto wygrywa programy, ludzie którzy maja własne zdanie, nie włażą innym w zadek, zachowują się tak jak im pasuje...obserwatorzy nie oczekują żeby wszyscy się kochali, jeżeli ktoś tak uważa to powinien oglądać domowe przedszkole. I to nie jest po trupach do celu, wystarczy nie lizać innym 4 liter i będzie ok.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 20 gru 2019, 14:15

Tylko dlaczego po 18 latach wciąż pamiętamy uczestników 1 edycji, a tych zapomnimy po 5 (tak łaskawie) na pewno , albo i dużo dużo szybciej ;)
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 14:25

Dlatego że Janusz Dzięcioł pokazał ludziom ze można być twardym nawet jak inni nie traktują cię poważnie, mądry zrozumie co to oznacza. Gulczas, Manuela i inni byli zabawni ale wygrał silny Janusz. Madzia też miała własne zdanie i mówiła na głos co myśli, to jest siła, w Barze wygrała dziewczyna która weszła pod koniec i nie przejmowała się jak robili sobie z niej zarty, jadła swoje kanapki z wędliną i dżemem i ludzie ją pokochali...wyciągnij wnioski.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 20 gru 2019, 14:40

Ludzie ich pamietają bo potrafili sie dobrze BAWIĆ a przy tym szanować wzajemnie. Pewnie małe utarczki były-bo to zrozumiałe, ale wzajemny szacunek był podstawą, I nikt nigdy nie grał na emocjach innych, każdy BYŁ SOBĄ . Madzia to samo ludzie ją pokochali bo była szczera i nie wdawała sie w żadne podziały, awantury.... Wyciągnij Ty wnioski... Bez odbioru
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 20 gru 2019, 14:43

Że niby Wiktor to osoba "tuzinkowa", nie wyróżniająca się i nie zachowująca się tak, jak mu pasuje? ;) Zabawne, żeby napisać tak o jednej z najbardziej barwnych i złożonych postaci tej edycji... ;) A to, że obgadywał i właził innym w tyłek, to po prostu była jego gra, skoro Kamil mógł mieć swoją taktykę, to czemu Wiktor nie mógł mieś swojej, innej? Taktykę, która w sumie okazała się całkiem skuteczna, bo z jedną nominacją przez cały program doszedł aż do finału, tam zresztą też miał spore szanse na zwycięstwo, tylko niestety dwa ostatnie tygodnie spowodowały, że po negatywnej kampanii TVN-u i Ohme ludzie się od niego odwrócili. OK, ale nie chcę się już tutaj wykłócać na ten temat, więc kończę, chciałam tylko wyrazić swoje zdanie, bo kompletnie nie zgadzam się z tym co napisano wyżej. Nie wyróżniała się Martyna, a na pewno nie Wiktor. Pozdrawiam.
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 20 gru 2019, 14:51

@magdalienkaaa i tu się zgodzę co to taktyk, ale jak to pisałam nie raz podwójne standardy-jeden moze mieć swoja drugi nie bo to "bee" Ale mówię naciąga sie fakty tak i pisze się tak pod swojego ulubieńca i tyle.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 14:56

magdalienkaaa pisze:
20 gru 2019, 14:43
Że niby Wiktor to osoba "tuzinkowa", nie wyróżniająca się i nie zachowująca się tak, jak mu pasuje? ;) Zabawne, żeby napisać tak o jednej z najbardziej barwnych i złożonych postaci tej edycji... ;) A to, że obgadywał i właził innym w tyłek, to po prostu była jego gra, skoro Kamil mógł mieć swoją taktykę, to czemu Wiktor nie mógł mieś swojej, innej? Taktykę, która w sumie okazała się całkiem skuteczna, bo z jedną nominacją przez cały program doszedł aż do finału, tam zresztą też miał spore szanse na zwycięstwo, tylko niestety dwa ostatnie tygodnie spowodowały, że po negatywnej kampanii TVN-u i Ohme ludzie się od niego odwrócili. OK, ale nie chcę się już tutaj wykłócać na ten temat, więc kończę, chciałam tylko wyrazić swoje zdanie, bo kompletnie nie zgadzam się z tym co napisano wyżej. Nie wyróżniała się Martyna, a na pewno nie Wiktor. Pozdrawiam.
Tak, i przegrał nawet z taką Martynką :lol: raczej nie wina tvn że Wiktor przez ludzi został niedoceniony, w pełni sam na to zasłużył za całokształt :)
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra » 20 gru 2019, 15:00

Tymczasem Angela chwali się, że udało się jej wytrzymać rok bez seksu !!! A co @bustram ma powiedzieć ??? :lol: :lol: :lol:

https://teleshow.wp.pl/angelika-glaczko ... 226251905a

Kamil ogłosił, że ustabilizował sytuację z hajsem, a środki ze zbiórki pójdą na schronisko. Szkoda, że taka gównoburza z tego była, generalnie bez powodu, bo to nie on załozył tę zbiórkę... :)

Skończył się BB, ale zaczyna się Wiedźmin. Coś się kończy, coś zaczyna.

Ja też sobie nie wyobrazam BB bez konfliktów. Stanowią one filar tego programu, przyciągają widzów, nie o to chodzi, żeby wszyscy się kochali i byli dla siebie mili, z tego też powodu dobiera się ludzi o zróżnicowanych charakterach i zachowaniach. Gośka np. powiedziała, że spina z Kamilem była mocno inspirowana przez produkcję, ponieważ one same z siebie nie miałyby pretensji czy nie robiłyby problemu o jego zachowanie. W ogóle Gośka dziennie daje 4-5 h live'a.

Trzecie miejsce Wiktora to nieporozumienie. Zdecydowanie zasłużył chociaż na drugie, bo to właśnie on z Kamilem tworzyli tę edycję i byli jej twarzami. Ale w sumie dobrze, że nie wygrał, bo nie powinno się przyznawać wygranej alkoholikowi... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 20 gru 2019, 15:18

Rok bez seksu to dużo? To co powiecie o 8 latach? ;)
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 20 gru 2019, 16:40

Wiadomo sex jest przereklamowany
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 16:45

semperadastra pisze:
20 gru 2019, 15:00

Trzecie miejsce Wiktora to nieporozumienie. Zdecydowanie zasłużył chociaż na drugie, bo to właśnie on z Kamilem tworzyli tę edycję i byli jej twarzami. Ale w sumie dobrze, że nie wygrał, bo nie powinno się przyznawać wygranej alkoholikowi... :)
Mnie to nie dziwi, stracił szansę na własne życzenie...co mu teraz po twarzy, wkurzało mnie jak się pogrąża, większość osób uważa że był ich faworytem na wstępie a póżniej był już na końcu. Ja osobiście jestem poirytowana że z faworyta przeistaczał się w największego przegranego, takiej szansy nie wykorzystać. Stworzył "lożę szyderców" która pociągnęła go na dno, a myślałam że to facet który może wygrać BB.
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 20 gru 2019, 17:28

Czym jest ta oslawiona Loza szydercow ? Czy to co sie dzieje na tym forum nie moze byc tak nazwane ?Nie moge tego pojac jak mozna komus wmowic jakies szyderstwo co jednoznacznie kojarzy sie negatywnie Moim zdaniem Wiktor nie jest szyderca a raczej przesmiewca ktory w zabawny sposob podsumowywal pozostalych uczestnikow
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 17:54

annawoj1104 pisze:
20 gru 2019, 14:40
Ludzie ich pamietają bo potrafili sie dobrze BAWIĆ a przy tym szanować wzajemnie. Pewnie małe utarczki były-bo to zrozumiałe, ale wzajemny szacunek był podstawą, I nikt nigdy nie grał na emocjach innych, każdy BYŁ SOBĄ . Madzia to samo ludzie ją pokochali bo była szczera i nie wdawała sie w żadne podziały, awantury.... Wyciągnij Ty wnioski... Bez odbioru
Jednak odpowiem ;) Pamiętają ich ludzie, bo często byli w różnych programach, można było ich wszędzie zobaczyć, telewizja ich promowała. Mamy inne czasy i dużo się zmieniło, obecnie uczestnicy sami muszą dobrze się sprzedać. Czy ciężko zrozumieć taką różnicę?
A co ja napisałam o zwycięzczch? Właśnie czytaj ze zrozumieniem, w każdej edycji zwycięzca czymś się wyróżniał co kochali ludzie, tak jak np Madzia...czym się wyróżnił Wiktor, pomijając twarz, co takiego zrobił? Przegrał bo nie pokazał nic ciekawego, nawet Martyna była jak widać lepsza w roli "słodkiej idiotki". Postawił na ślizg i ploty, no i trafił w płot. Czas to przetrawić, mnie zawiódł i tyle. Albo się podniesie po porażce albo straci jeszcze więcej, tylko od niego zależy czy zrozumie.

@martuska Szyderca czy prześmiewca, co za różnica...ludzie tego nie kupili i już.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”