[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Dominika19
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 20 gru 2019, 19:43

krista pisze:
20 gru 2019, 17:54
annawoj1104 pisze:
20 gru 2019, 14:40
Ludzie ich pamietają bo potrafili sie dobrze BAWIĆ a przy tym szanować wzajemnie. Pewnie małe utarczki były-bo to zrozumiałe, ale wzajemny szacunek był podstawą, I nikt nigdy nie grał na emocjach innych, każdy BYŁ SOBĄ . Madzia to samo ludzie ją pokochali bo była szczera i nie wdawała sie w żadne podziały, awantury.... Wyciągnij Ty wnioski... Bez odbioru
Jednak odpowiem ;) Pamiętają ich ludzie, bo często byli w różnych programach, można było ich wszędzie zobaczyć, telewizja ich promowała. Mamy inne czasy i dużo się zmieniło, obecnie uczestnicy sami muszą dobrze się sprzedać. Czy ciężko zrozumieć taką różnicę?
A co ja napisałam o zwycięzczch? Właśnie czytaj ze zrozumieniem, w każdej edycji zwycięzca czymś się wyróżniał co kochali ludzie, tak jak np Madzia...czym się wyróżnił Wiktor, pomijając twarz, co takiego zrobił? Przegrał bo nie pokazał nic ciekawego, nawet Martyna była jak widać lepsza w roli "słodkiej idiotki". Postawił na ślizg i ploty, no i trafił w płot. Czas to przetrawić, mnie zawiódł i tyle. Albo się podniesie po porażce albo straci jeszcze więcej, tylko od niego zależy czy zrozumie.

@martuska Szyderca czy prześmiewca, co za różnica...ludzie tego nie kupili i już.
Wiktor przegrał dzięki produkcji- publiczne słowa krytyki wobec niego ze strony ''obiektywnej'' Gosi Ohme, specyficzny montaż, byli uczestnicy-wielcy przyjaciele Martynki- atakujący Wiktora za to , co sami robili czyli za ploty :twisted: Wydaje mi się,że Wiktor jest lubiany i będzie jedną z nielicznych postaci , którą będzie się pamiętać z tej edycji.
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 20 gru 2019, 19:50

Dominika19 pisze:
20 gru 2019, 19:43
krista pisze:
20 gru 2019, 17:54
annawoj1104 pisze:
20 gru 2019, 14:40
Ludzie ich pamietają bo potrafili sie dobrze BAWIĆ a przy tym szanować wzajemnie. Pewnie małe utarczki były-bo to zrozumiałe, ale wzajemny szacunek był podstawą, I nikt nigdy nie grał na emocjach innych, każdy BYŁ SOBĄ . Madzia to samo ludzie ją pokochali bo była szczera i nie wdawała sie w żadne podziały, awantury.... Wyciągnij Ty wnioski... Bez odbioru
Jednak odpowiem ;) Pamiętają ich ludzie, bo często byli w różnych programach, można było ich wszędzie zobaczyć, telewizja ich promowała. Mamy inne czasy i dużo się zmieniło, obecnie uczestnicy sami muszą dobrze się sprzedać. Czy ciężko zrozumieć taką różnicę?
A co ja napisałam o zwycięzczch? Właśnie czytaj ze zrozumieniem, w każdej edycji zwycięzca czymś się wyróżniał co kochali ludzie, tak jak np Madzia...czym się wyróżnił Wiktor, pomijając twarz, co takiego zrobił? Przegrał bo nie pokazał nic ciekawego, nawet Martyna była jak widać lepsza w roli "słodkiej idiotki". Postawił na ślizg i ploty, no i trafił w płot. Czas to przetrawić, mnie zawiódł i tyle. Albo się podniesie po porażce albo straci jeszcze więcej, tylko od niego zależy czy zrozumie.

@martuska Szyderca czy prześmiewca, co za różnica...ludzie tego nie kupili i już.
Wiktor przegrał dzięki produkcji- publiczne słowa krytyki wobec niego ze strony ''obiektywnej'' Gosi Ohme, specyficzny montaż, byli uczestnicy-wielcy przyjaciele Martynki- atakujący Wiktora za to , co sami robili czyli za ploty :twisted: Wydaje mi się,że Wiktor jest lubiany i będzie jedną z nielicznych postaci , którą będzie się pamiętać z tej edycji.
Zgadzam się w stu procentach. PS. Rozbawiły mnie słowa, że Wiktor nie pokazał niczego ciekawego w programie, dobre sobie :lol:
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 20 gru 2019, 20:10

Pokazał, pokazał...co zrobić aby prześlizgnąć się jak najdalej, a "tak, tak" wystarczy żeby nikomu nie podpaść, i jak jazdę po innych ładnie podpiąć pod "lożę szyderców" :lol: "tak, tak"...pokazał bardzo dużo ciekawego :lol: :lol: :lol: napewno pokazał jak ze szczytu szybko się spada a winę można zawsze zwalić na produkcję że żle pokazali..."tak, tak" :lol: :lol: :lol:
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 20 gru 2019, 20:27

Martynka by wygrała z palcem w ... gdyby finał był o tydzień póżniej, albo tydzień wczesniej wzieli sie za jej promowanie na zwyciężczynię , trochę czasu im brakło...
Anonymous2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 » 20 gru 2019, 20:55

Karol pisze:
19 gru 2019, 11:14
Jordi pisze:
19 gru 2019, 11:00
Jeśli to prawda, to mamy już czystą paranoję. Ten człowiek w ewentualnej 3 edycji nie powinien mieć nawet wejścia przed drzwi podczas opuszczania domu przez mieszkańców na Arenach! :angry:
Może zostanie przy "PH". Jeśli Kamil rozstanie się z Ewą, to go tam ściągnie jako singla :lol:
Znalazlam, tu Kamil pisze o tym Hubercie z bb nocą, na insta jest jako drunkbutelegant. Widać dobrze się wczesniej znali. Ciekawe, który któremu fuche załatwił. :)
Załączniki
Screenshot_2019-12-20-20-51-18.png
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 20 gru 2019, 22:15

@semperadastra
Ja wytrzymuję dłużej ale boję się, że skończę jak Czarek z tego odcinka :)

Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 20 gru 2019, 23:15

filmik brata Wiktora z jego pobytu w domu BB oraz troszkę kulis pofinałowych :D
.
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska » 21 gru 2019, 8:37

Swietny filmik
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 21 gru 2019, 15:43

Lepiej tego ująć nie mógł:

- Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy... - powiedział w rozmowie z "Party".

- Co prawda jest to mała kwota, bo na przykład w Rosji, czy Anglii wygrana to jest milion funtów albo milion dolarów, gdzie dom Wielkiego Brata zarabia dziesiątki milionów złotych, a ja dostałem sto tysięcy - dodał.

Nie dość, że został przepchnięty to jeszcze narzeka... I jeszcze bezczelnie potwierdza wszystkie moje tezy postawione w czasie trwania tej edycji. Do czego to doszło, kiedyś jak ktoś oszukiwał to przynajmniej starał się to ukryć a teraz zarówno produkcja jak i uczestnik się tym chwalą ! :rolleyes:
annawoj1104
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 » 21 gru 2019, 19:41

Tymczasem Blenderka już do Bidonsów podpina :lol:
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 21 gru 2019, 22:05

Kamil został nominowany do nagrody Party na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca. Ok, ubiera się fajnie, ale daleko mu do stylu Wiktora. Zwycięzca programu jak widać może więcej ;)
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 21 gru 2019, 22:08

Wszyscy faceci byli ubrani jak pajace w tej edycji. Fajnie się ubierali chyba jedynie Radek i Łukasz z I edycji (czyli normalnie).
magdalienkaaa
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 21 gru 2019, 22:10

Ja uważam inaczej, Wiktor był daleko z przodu przed wszystkimi, między innymi za styl tak go polubiłam i zauważyłam na samym początku. On to po prostu w sobie ma, ten luz i świadomość siebie, przez to wie jak się ubierać a nie przebierać, więc nawet w kobiecych strojach wygląda dobrze ;) Ale co do Radka i Łukasza z poprzedniej edycji również się zgadzam, nie ubierali się źle.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 21 gru 2019, 23:19

Nie wyobrażam sobie Wiktora w zwykłych dżinsach i tiszercie, wyglądałby jak lump...natomiast młodszego bidonsa w strojach Wiktora:) nie wszystkim wszystko pasuje.
Ale że Radzio i Łukasz fajnie się ubierali, to się raczej nie spodziewałam że ktoś to kiedyś napisze :lol:

A może styl Wiktora nie jest dla wszystkich i dlatego nikt go nie zauważył :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 22 gru 2019, 1:23

:lol: :lol: :lol:

Tu zdania są jednoznaczne.
[ Spoiler ]
A serio, to najmniej rzetelna osoba w historii reaktywowanego BB. Nawet nie udaje, że nie manipulował :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”