[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.

Która z pań zabłysnęła najmocniej w 2019 roku?

Czas głosowania minął 15 sty 2020, 2:33

Gabi Drzewiecka (TVN)
47
38%
Viki Gabor (JESC)
59
48%
Ida Nowakowska (TVP)
17
14%
 
Liczba głosów: 123
Pepek94
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 mar 2009, 18:06
Lokalizacja: powiat ostrowiecki
x 44
Kontakt:

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Pepek94 »

Viki Gabor niewątpliwie, bo za 2. miejsce w TVK, potem triumf na Junior Eurowizji 2019.
A poza tym sądzę, że system oznaczeń wiekowych w TV musi zostać natychmiast zmieniony!
Droga TVP, zdejmij spoty KRBRD z anteny natychmiast!
Precz z "dwunastkami" w godz. 6-20.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Karol »

Dla mnie odkryciem jest Gabi Drzewiecka. Przyznam, że przed jesienną edycją "Big Brothera" znałem ją tylko ze slyszenia. Mało oglądam telewizji, niespecjalnie interesuję się eventami muzycznymi pokroju festiwali w Sopocie, nie mam Tidala ani Canal+, jednak od razu zamurowało mnie, gdy ujrzałem ją po raz pierwszy - świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej piątkowe/niedzielne "Big Brother Areny", a także wieczorne "Big Brother Nocą" w tygodniu. Nie chodzi tylko o urodę, ale o sposób prowadzenia, gestykulację, elokwencję, podejście do swoich rozmówców, czarujący wzrok i śmiech, zaangażowanie w prowadzone show. Bez urazy dla jej poprzedniczki, ale to Gabi zachęcała do oglądania tego programu, nawet gdy produkcja przeżywała wizerunkowy kryzys. Nie każdy dałby radę dźwigać taki ciężar.

Poza programem także jest świetną osobą. Dała się poznać jako wielka miłośniczka zwierząt, konferansjerka (jeśli to określenie jest poprawne), dziennikarka oraz ekspertka muzyczna, świetna rozmówczyni, osoba wesoła i serdeczna. Love ♥️😉
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Poland »

Postawiłem na Idę Nowakowską bo jeżeli plebiscyt wygra Gabi to będzie ustawka zwłaszcza że pół forum śliniło się w jej kierunku w czasie BB.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Curvy Model
Junior
Posty: 959
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Curvy Model »

Skoro tyle osób "śliniło się" na widok Gabi, to chyba wiadome, że te osoby najpewniej na nią zagłosują, co zwiększa szanse na wygraną. Dziwne rozumowanie masz, Poland.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Poland »

Te ślinienie jest akurat przesadne a głosy pójdą nieobiektywnie bo BB było popularne na naszym forum a Gabi je cytowała. Ja chciałbym zachować jednak obiektywność choć Idę i Viki doceniam za JESC,
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Karol »

Zapraszam do kontynuowania tej dennej dyskusji na mChacie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Poland »

W sumie to tylko moja opinia - wasza oczywiście pewnie jest inna co oczywiście szanuje.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Iluzjonista »

Ta Viki Gabor jest śmieszna.
To ma być odkrycie roku? Puśćcie ją bez playbacka :V
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Lupus28 »

Polecam występ z JESC.
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2581
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1380
x 735

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Kostka »

Viki Gabor. Osiągnęła spore rekordy, i to się jej udało.
Gabi już była znana z jakieś kilka lat temu, w radiu, chociaż zasługuje ona na pochwałę, piękno i jej charakterystyczny głos, a Idy to wolę nie skomentować - zwykła prezenterka.
Awatar użytkownika
CamilloVip
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 sty 2015, 13:44

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: CamilloVip »

Chyba mój pierwszy głos na TVP, ale Ida naprawdę się sprawdza. Jej udział w Eurowizji tylko to potwierdził.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Grzelich1996 »

Owszem, dla mnie wygrywa Viki Gabor, ale to jeszcze panna, a tu już praktycznie... młoda pani.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: wislok »

Dla mnie z tej trójki największym odkryciem była Wiktoria Gabor :) Ida Nowakowska- trudno mi ją nazwać odryciem skoro była uczestniczką i jurorką "You can Dance" TVN-u już kilka lat temu. Poza tym dość przeciętna prezenterka, powinna skupić się na tańcu,ale mam wrażenie,że u niej taniec chyba idzie w odstawkę.
Gabi Drzewiecka kapitalnie prowadziła "Big Brothera", powinna moim zdaniem dostawać od stacji inne projekty.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Trzeciak »

Tutaj nominacje absolutnie zasłużone, ale dla mnie zwyciężczyni jest ewidentna. Jak już wspomniał @wislok - mimo brawurowego poprowadzenia JESC - Nowakowska z mediami poniekąd jest już związana od kilku lat, chociażby prowadząc już 10 lat temu "Przymierzalnię" na Zig Zapie (dzisiejszy TeleToon +), a poza tym niekiedy prowadząc "PnŚ" - pomimo mojej prywatnej sympatii - irytowała mnie. Viki Gabor absolutnie zasłużenie wygrała tak dużą przewagą Eurowizję Junior 2019, natomiast swego zdania co do drugiej edycji "The Voice Kids" nie zmienię - i finał zasłużenie wygrała AniKa Dąbrowska, ale widać, że mimo porażki - Wiktoria bardzo mocno w kilka miesięcy po programie poszła do przodu (co pokazała brawurowo wygrywając specjalną edycję "Szansy na sukces", no i później JESC). Natomiast Gabi Drzewiecka bez kłopotu od samego początku poprowadziła "Big Brothera", zresztą nawet przy eventach swoją perfekcją i lekkością od razu pokazuje kto tu jest królową studia i głos oddaję na nią. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[MT 2019] Odkrycie roku (osoba)

Post autor: Poland »

Ida nie jest taka zła. Mało tego po fenomenalnym prowadzeniu JESC 2019 stawiam ją w gronie faworytów do przejęcia schedy po Arturze Orzechu w kwestii komentowania Eurowizji. Poza tym jest rewelacyjna w eventach telewizyjnych a teraz też w The Voice Kids gdzie wraz z Cleo jest taką ciotką dobra rada dla uczestników.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość