[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę (2020)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja bym chętnie dał szansę innym prezenterkom pogody a zwłaszcza pani Milenie którą to nawet miło się ogląda.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jordi pisze: 17 sty 2020, 12:19 Sykut przykro to mówić, ale po przejściu Baśki spadła z piedestału "najlepszej" prowadzącej Polsatu...
Lepiej trochę spaść niż wypaść w ogóle tak jak jedna pani z programu ślubnego :P Poza tym to zależy co kto lubi, dla mnie Baśka jest zbyt ekspansywna, ale wyrobiła się i wstydu nie przyniesie, więc kto wie czy faktycznie nie trafi do TzG, a Sykut wróci do sprawdzonej prezenterskiej komitywy z Rockiem.
Jordi pisze: 17 sty 2020, 20:35 Z Ibiszem pasi do Polsatowego TzG, bo jest on przaśny do bólu i w takiej wersji więcej się wybacza moim zdaniem ;)

PS. A jeszcze Polsat ma Chylewską, która na Gali Mistrzów Sportu przyćmiła Mielewskiego, który robił za "przaśną" część duetu, a Paulina za megaprofesjonalną i wypadła znakomicie :D
I właśnie z powodu tej "przaśności Chylewska do polsatowskiego TzG mi nie pasuje, jeśli już to pasowałaby do tvnowskiego, bo jednak było tam zdecydowanie więcej elegancji i klasy, a te cechy ma właśnie Chylewska, poza tym i Chylewska i Ibisz to mocne osobowości, ale ten duet w TzG byłby kompletnie, sorry, od czapy.
pulkownik pisze: 17 sty 2020, 19:41 Mam do Pauliny kilka zastrzeżeń, przede wszystkim za mocno stoi w cieniu Ibisza i jakby boi się zagrać pierwsze skrzypce
Niechby tylko spróbowała wyjść z tego cienia, to nie z Ibiszem takie numery. On bardzo pilnuje swojej pozycji lidera, a ona po prostu zna swoje miejsce w szeregu i nie będzie ryzykowała :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Basia i Ibisz w TZG to byłby naprawdę niestrawny duet, jak mówi Nina, ona jest zbyt ekspansywna, a co dopiero perłozębny Krzysztof :lol: Paulina, cicha, bo cicha, ale trochę tonuje ten duet, już mieliśmy Ibisza z dynamiczną partnerką, Głogowską, i jak wyszło wszyscy pamiętamy.

Niestety "Caryca" kocha eksperymentować z prowadzącymi, pamiętamy Klimentovą usiłującą prowadzić festiwal muzyki weselnej, pamiętamy Terrazzino i Błacha w porażce "Surprise, Surprise", podobnie słabo w konferansjerce wypada wg mnie Kordas i samo wygranie TZG nie daje absolutnie legitymacji do prowadzenia wielkiego show :P Karolina Gilon zresztą też jakoś rewelacyjnie nie wypadła na sylwestrze, mimo że ma już doświadczenie, widocznie to taki typ, który lepiej sprawdza się w bardziej kameralnych programach.

Amerykańską wersję prowadzi wokalistka Fergie, nie jest więc wykluczone, że i u nas postawią na piosenkarkę - na siłę Baśkę można podpiąć, bo to śpiewająca aktorka, przyszła mi do głowy np. Tatiana Okupnik, po TZG w 2015 roku usunęła się zupełnie w cień, a fatalne "Gwiazdy na lodzie" prowadziła super, na luzie, bez niepotrzebnego stresu i nadęcia, odważę się powiedzieć, że lepsza z niej prezenterka niż wokalistka :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze: 17 sty 2020, 19:41 Tak zasłynęła, że tylko ty pamiętasz takie pierdoły :lol:
Myślę, że ten słynny odcinek weselny, gdzie m. in. Sykut momentami "popłynęła" to tu wiele osób pamięta. :lol:
pulkownik pisze: 17 sty 2020, 19:41 MBTM i TZG to dwa światy i wiadomo, że inaczej będzie zachowywać się na scenie muzycznej a inaczej w balowej sukni na parkiecie.
Już pomijając to, że mimo różnych niuansów "MBTM" starał się trzymać do końca sztamę, a "TzG" poszedł nieco w przaśność (choć w ostatnia edycja na szczęście zawróciła nieco w stronę klasy), to nie chodzi mi tylko o prowadzenie tych dwóch programów, ale także eventów, jak koncerty w Polsacie, Polsat SuperHit Festiwal, czy Sylwestrową Moc Przebojów. Sykut-Jeżyna momentami stała się zbyt schematyczna, a w "luźnych" momentach rzuca zbyt suchymi tekstami.
wislok pisze: 17 sty 2020, 20:55 Sykut potrafi poprowadzić wszystko- prognozę pogody, program sportowy, muzyczny("Muzyczne Listy", "4Music" itd.) czy ogromne wydarzenie. To jest absolutnie dla mnie prezenterka kompletna. Szkoda,że takiej szansy nie dostała Marta Leleniewska od Niny jak ona.
Sykut-Jeżyna jednak miała nieco więcej szczęścia, nie znaczy, że nie zapracowała na swoją pozycję - wręcz przeciwnie. Była w 2002 roku już w "Idolu", gdzie została zauważona, skoro w TV4 prowadziła program "Muzyczne Listy", później prowadzenie pogody, a drzwi do wielkiej kariery telewizyjnej w Polsacie otworzyła jej wygrana 10 lat temu w klapie "Tylko nas Dwoje - Just the Two of Us". Później pojawił się "MBTM" i razem z Rockiem udało się jej stworzyć jeden z najbardziej zgranych i udanych duetów telewizyjnych w tego typu programach, a gdy znikał "MBTM" - zastąpiła najpierw Bilguuna Ariunbaatara w kulisach "TzG", a później Głogowską już w głównych odcinkach programu.
Patrekur pisze: 17 sty 2020, 20:30
Trzeciak pisze: 17 sty 2020, 19:35Za czasów "MBTM" Sykut-Jeżyna była bardziej naturalna, spontaniczna, w "TzG" potrafi nie raz sypnąć sucharami, a podczas odcinka weselnego zasłynęła z nazwaniem Renaty Kaczoruk "smukłej łani", czy nazwaniem jednej z pań "zarąbistej".
Prędzej to zasłynęła tym, że w "MBTM" wyskoczyła z lodówki, niż tymi określeniami. :D
A to też pamiętam. Mocno niektórym uczestnikom wtedy słodziła i wyjmowała napoje z lodówek sponsorów, choć dla mnie i tak jeszcze było dalekie od tego "odpału" w "TzG". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Głogowska i Ibisz to był szczyt po prostu żenady.

Nigdy nie zapomnę "to oni będą tańczyć na golasa?" i Ibisz "Uspokój się." :lol:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Osobiście mam nadzieję, że program poprowadzi Kurdej-Szatan :) Co jak co ale jako prowadząca jest naprawdę bardzo dobra jak dla mnie.

Czyli co show na wtorek? Osobiście wydział bym go w soboty. Przydały by się roszady w ramówce.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wydaje mi się, że środy wcale nie są wykluczone. Przecież po tym jak jesienią "Zawsze warto" osiągało słabe wyniki oglądalności serial z Zielińską, Rosati i Wieniawą wiosną będzie outsiderem.
Pozdrawiam, Trzeciak
gabor12
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 sty 2020, 16:56

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gabor12 »

Ale będzie drugi sezon zawsze warto
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Drugi i raczej... ostatni. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Trzeciak pisze: 18 sty 2020, 10:28 Wydaje mi się, że środy wcale nie są wykluczone. Przecież po tym jak jesienią "Zawsze warto" osiągało słabe wyniki oglądalności serial z Zielińską, Rosati i Wieniawą wiosną będzie outsiderem.
Niby Nina potwierdziła, że 2. sezon w tym samym paśmie, ale kto ją tam wie. Jednak moim zdaniem wtorek i środa to nie jest dobre pasmo, przynajmniej tak mi się wydaje.
Trzeciak pisze: 18 sty 2020, 11:02 Drugi i raczej... ostatni. ;)
Czy ja wiem. Osobiście nie zdziwię się jak Nina mimo wszystko będzie kontynuowała serial :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Adix2004 - akurat tu Nina z góry zamówiła dwa sezony, więc tutaj już nie miała wyjścia. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Tak wiem o tym ;) Jednak skoro nawet ma zamiar zostawić serial w tym samym paśmie, to osobiście nie zdziwię się jak mimo wszystko będzie kontynuowała projekt. Serial zarobił 22 mln z reklam, plus jest hitem Ipli. Może to Ninie wystarczy :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

22 miliony to tylko przychód z reklam, do tego nie ma naliczonych rabatów, więc zdecydowany zarobek - jeśli będzie - to mały, by nie rzecz znikomy. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik
Posty: 226
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:24

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Zajrzałem na Wikipedię tego programu. I w zagranicznej wersji przez 6 tygodni były przesłuchania najpierw uczestnicy śpiewali solo później rywalizowali między sobą.
W 7 tygodniu był pół finał
I 8 finał :)
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[POLSAT] The Four - Bitwa o sławę

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

wiatriwoda pisze: 17 sty 2020, 8:42 Duża niespodzianka w ogóle, kolejna to Igor, ciekawe co z tego wyjdzie.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
Raczej klapa wyjdzie. Jeśli już w Polsatach chcą sie bawić w muzyczne talent szoły
to najbardziej sensowna byłaby reaktywacja MBTM. Po 4 latach przerwy pewnie znaleźliby się jacyś ciekawi ludzie a w szczególności zespoły z własnym repertuarem na precastingach.
^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości